Facebook

FB

Вхід на сайт

Архів новин

  • 2019 (12)
  • 2018 (58)
  • 2017 (38)
  • 2016 (10)
  • 2015 (29)
  • 2014 (8)
  • 2013 (7)
  • 2012 (11)
  • 2011 (62)
  • Підготовчі курси

    ДРУЖКІВСКИЙ ТЕХНІКУМ
    ДОНБАСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ МАШИНОБУДІВНОЇ АКАДЕМІЇ
    РОЗПОЧИНАЄ ПРИЙОМ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ
    в 201
    8-201навчальному році
    (математика, українська мова)

    для випускників 9-х  класів

    Заняття починаються по мірі комплектування груп.

    Висока якість підготовки слухачів дає можливість вступити в будь який ВНЗ України

    Чекаємо Вас за адресою: м. Дружківка, вул. Соборна 32, тел.+38 (095) 418-94-57, ауд. 210

                ЕТИКЕТ: ТАК ПРОСТО  І ТАК СКЛАДНО

    Мовний етикет - один з найважливіших елементів людської культури. Ми ще не знаємо людини, але ось він заговорив, і буквально з перших фраз можна судити про його культуру, або безкультур'я. Етикет спілкування має значення для кожної людини. Завдяки правильному спілкуванні ми можемо показати себе такими, якими ми хочемо бути; стати лідером в колективі; уникати конфліктних ситуацій та інше.

    Такими словами бібліотекарі Цапенко В.А. та Соколенко Т.І. почали розповідь про етикет та культуру спілкування в суспільстві. Тема виявилася актуальною і затребуваною.  Година етикету відбулася 27 лютого. Студенти приймали активну участь у проведенні заходу, відповідали на різноманітні запитання ведучих про сучасну культуру спілкування.

    060318 1       

    Істинно ввічлива людина, на думку французького письменника і філософа Ж.-Ж. Руссо, завжди доброзичлива до людей.Культура взаємостосунків між дівчиною та хлопцем , поведінка на вулиці та у начальному закладі, ненормативна і нецензурна лексика – ось про що йшла відверта розмова зі студентами. Неабиякий інтерес у глядачів викликали сцени моделювання різноманітних ситуацій –  знайомства , спілкування хлопця і дівчини, конфліктних ситуацій. Опанувати мистецтво спілкування допомогли студенти ЗВ16 Добротворський Андрій та Бризгалов Олег. Мультимедійна презентація та відеоролики про суржик і правила Інтернет- спілкування зацікавили глядачів.

    060318 2

    Перше враження про людину складається від того,наскільки щиро і привітно вона вітається. У вмінні вибирати доречну форму вітання виявляється загальна і мовна культура людини. Посмішка,дружнє,шанобливе ставлення, тактовність та вміння слухати співрозмовника – ось основні правила спілкування. Слова привітання, прощання,подяки, вибачення дуже важливі у спілкуванні – саме про це говорили студентки 3 курсу групи ТОМТОР15 Грицунова Валерія та Дук Валерія.

    060318 3

    Культурні,виховані люди завжди будуть зрозумілі, почуті. Тому етикет ніколи не втратить своєї актуальності,так як є основою взаємин в суспільстві.

     

     

    Додати коментар


    Захисний код
    Оновити