Facebook

FB

Вхід на сайт

Архів новин

 • 2018 (4)
 • 2017 (49)
 • 2016 (40)
 • 2015 (34)
 • 2014 (20)
 • 2013 (37)
 • 2012 (51)
 • 2011 (73)
 • Бібліотека приймає гостей

  20 квітня2016 року на базі нашої бібліотеки відбулось  засідання регіонального методичного об’єднання бібліотекарів слов’янського регіону. В засіданні взяли участь бібліотеки технікумів і коледжів міст Краматорська, Слов’янська, Дружківки,Дзержинська.

  111

  Гостей методичного об’єднанняпривітала заступник директора з навчальної роботи Гаріб М.Ю і методист Білоцерковець І.В.

  222

         

       Засідання розпочала голова  РМО бібліотек I-II рівня акредитації, завідуюча бібліотекою Краматорського машинобудівного коледжу ДДМА Городнича Тетяна Олександрівна розповіла про особливості планування роботи бібліотек на наступний навчальний рік, наголосивши на необхідності постійного професійногосамовдосконалення, розвитку творчого потенціалу, новаторства бібліотекарів як запоруки успіху в усіх напрямках бібліотечної роботи. Особливу увагу було приділено національно-патріотичному вихованню студентів, як пріоритетному напряму роботи з молоддю.

  333

              В бібліотеці технікуму відбулася презентація виставки-хобі «Розмаїття захоплень», на якій були представлені книги, журнали, інтернет-посилання  сайтів з рукоділля, а також творчі захоплення викладачів і співробітників. Це і вишивка і бісероплетіння, виготовлення  різноманітних іграшок,орігамі тощо.

   444

  Бібліотекарі Дружківського технікуму ДДМА Цапенко В.А та Алфьорова Т.І.розкрили питання  формування інформаційної грамотності студентів, та зробили огляд професійних видань і сайтів. Віртуальну екскурсію по сайту технікуму, а особливо знайомство з  веб-сторінкою бібліотеки, провела  бібліотекар Цапенко В.А.

     Цікавий обмін досвідом з проблем підвищення ефективності роботи технікумів і коледжів відбувся серед бібліотекарів-учасників  регіонального методичного об’єднання. Жвава дискусія  точилася навколо виступу бібліотекаря Краматорського технологічного коледжу Пасеки О. щодо професійної компетентності бібліотекаря.

  Підводячи підсумки,голова РМО подякувала всім присутнім за участь у роботі засідання та висловила надію на подальшу співпрацю.

  Експонати виставки

  555

  Такі різноманітні захоплення

  666

  Додати коментар


  Захисний код
  Оновити