Обрати мову

Ukrainian English

Facebook

FB

Донбас-Україна

flyer donbas abitur

 

Спрощена процедура вступу:

4 кроки / Без ЗНО

Архів новин

 • 2022 (1)
 • 2021 (25)
 • 2020 (25)
 • 2019 (38)
 • 2018 (55)
 • 2017 (36)
 • 2016 (8)
 • 2015 (26)
 • 2014 (5)
 • 2013 (4)
 • 2012 (10)
 • 2011 (54)
 • 05.01.2022 р. розпочнеться реєстрація на Пробне ЗНО.
  Зареєструватися можна за покликанням: https://prob.test.dn.ua/ .
  Як правильно зареєструватися та отримати відповіді на питання, що виникнуть у процесі реєстрації, можна дізнатися, переглянувши відповідний ролик на нашому Youtube каналі, а також, зателефонувавши на гарячу лінію за номерами:
   
  Матеріали для ознайомлення:

  Тиждень циклової комісії спецдисциплін спеціальностей: «Зварювальне виробництво», «Ливарне виробництво чорних і кольорових металів і сплавів», 131 Прикладна механіка, 136 Металургія

  У період з 26.11 по 30.11 у Дружківському технікумі ДДМА проходив тиждень циклової комісії спеціальностей «Зварювальне виробництво»,  «Ливарне виробництво чорних і кольорових металів і сплавів». Програмою тижня були передбачені наступні заходи: ознайомлення студентів з підсумковими роботами за фахом; зустріч із представниками кафедри «Устаткування й технології зварювального виробництва» ДГМА; спортивне змагання між командами циклової комісії; інтелектуальна гра «Брейн-ринг.

  У перший день «Тижня спеціальності», викладач спеціальності Безрідний В.Л. ознайомив студентів з курсовими та дипломними проектами. Розповів про значимості підсумкових робіт, структурі й правильності їхнього виконання. Студенти першокурсники вперше побачили, що таке конструкторська й технологічна документація, який вид вона має і як правильно вона оформляється.

      1111212121

   

   

  У середу 28.11.18 відбулася зустріч із представниками кафедри «Обладнання й технології зварювального виробництва» ДДМА Кущій А.М. і Голуб Д.М., у читальному залі бібліотеки технікуму. У своєму виступі представники розповіли про стан на сьогоднішній день зварювального виробництва, перспективах розвитку, важливості зварювального виробництва у галузі машинобудування, про взаємозв'язок технікум-академія. Так само розповіли про перспективи подальшого навчання в стінах академії на спеціальності «Зварювальне виробництво» ДДМА майбутніх випускників ДТ ДДМА. Студенти так само одержали запрошення на участь захисту наукових робіт у рамках МАН України.

  Так само 28.11.18 у спортивному залі ДТ ДДМА відбулося спортивне змагання між командами 1-4 курсів. Кожен курс був представлений командою з п'яти учасників. У програмі змагань були наступні види спортивних конкурсів: штрафний кидок у баскетболі, стрибок у довжину з місця, присідання на одній нозі, комплексно-силова вправа, підйомом-переворотом на поперечині. Суддями змагань були: керівник фіз.виховання ДТ ДДМА Поворознюк Г.Б. і голова циклової комісії Бережной С.А.

  На початку змагань із привітальним словом виступив голова циклової комісії спеціальностей 5.05050401Зварювальне виробництво, 5.05040201Ливарне виробництво чорних і кольорових металів і сплавів" Бережний С.О., потім виступив керівник фізичного виховання Поворознюк Г.Б. Він також привітав учасників спортивних змагань, сказав про важливість фізичної підготовки у вихованні майбутніх молодших фахівців, розповів про спортивні конкурси. Змагання почалися по свистку головного арбітра. На початку змагання проходили в середньому темпі. Але як говорять: апетит приходить під час їжі. Хлопці намагалися щосили. Адже тільки згуртована праця команди дає позитивні результати й приводить до перемоги. Підсумки змагань такі: 1 місце в загальному заліку зайняли команди груп ЗВ-16 і ЗВ-18, 2 місце зайняла команда групи 1ЗВ-18, 3 місце зайняла команда групи 1ЗВ-15.

  В особистому заліку відрізнилися:

  Переможцями вправ у кожному виді змагань стали:

  Курицкий Олексій, група ЗВ-18 - стрибок у довжину з місця.

  Федосенко Володимир, група ЗВ-16 - штрафний кидок у кільце.

  Нерівний Станіслав, група ЗВ-15 - присідання на одній нозі.

  Короткий Сергій, група ЗВ-17 - комплексно-силова вправа.

  Барвинченко Андрій, група ЗВ-16 - підйом-переворотом на поперечині.

    

  У четвер 29.11.2018 року в читальному залі бібліотеки проходила интелектуальна гра "Брейн-ринг". Ведучої гри був викладач спецдисциплін спеціальності «Зварювальне виробництво» Щербина О.А. Для того щоб вирівняти шанси всіх команд, тематика питань була обрана із загальновідомих фактів. Гра передбачала чотири блоки: "Питання на кмітливість", "Про природу", "Природні багатства" та "Кольори". Як суддівська колегія були обрані: зав. відділенням Ильєнко Ю.Н. і викладач економічних дисциплін Боличева І.В. Результати гри:

  1 місце 1ЗВ-15

  2 місце 1ЗВ-16

  3 місце 1ЗВ-18

  Кращим гравцем визнаний Коробів Владислав - ЗВ-15

  Активним уболівальником визнаний студент групи ЗВ-16 Лягуша Микита  

  В останній день тижня циклової комісії були підведені підсумки й нагороджені переможці спортивних змагань.

  На фото: учасники спортивних змагань, конкурсу на звання «Кращий зварник»

  Додати коментар


  Захисний код
  Оновити