Обрати мову

Ukrainian English

Facebook

FB

Донбас-Україна

flyer donbas abitur

 

Спрощена процедура вступу:

4 кроки / Без ЗНО

Архів новин

 • 2021 (23)
 • 2020 (25)
 • 2019 (38)
 • 2018 (55)
 • 2017 (36)
 • 2016 (8)
 • 2015 (26)
 • 2014 (5)
 • 2013 (4)
 • 2012 (10)
 • 2011 (54)
 • Підготовчі курси

  ДРУЖКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
  ДОНБАСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ МАШИНОБУДІВНОЇ АКАДЕМІЇ
  РОЗПОЧИНАЄ ПРИЙМАННЯ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ
  у 2021
  -2022 навчальному році
  (математика, українська мова)

  для випускників 9-х  класів

  Заняття починаються в міру комплектування груп.

  Висока якість підготовки слухачів дає можливість вступити в будь-який ВНЗ України

  Чекаємо вас за адресою: м. Дружківка, вул. Соборна 32, тел.+38 (095) 418-94-57, ауд. 210

  « СВЯТО РІДНОЇ МОВИ»

  «Найбільше і найдорожче добро кожного на­роду — це його мова,

  ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця,

  в яку народ складає і своє давнє життя,

  і свої сподівання, роздуми, досвід, почування».

  Панас Мирний

             Мова — це велике національне надбання, коштовний скарб із могуття інтелекту і криці моралі, це пісня душі, покладена на слова. У ній досвід, мрії і сподівання мільйонів-людей, об'єднаних в єдине ціле — народ.Щороку, 9 листопада, у день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-літописця, наша держава відзначає День української писемності та мови, свято, яке гуртує усіх нас - на шляху відродження духовності, зміцнення державності, формування громадянського світогляду.

  Щороку бібліотекарі Дружківського технікуму ДДМА долучаються до цієї визначної дати і проводять свято рідної мови. Цього року ,15 жовтня, на свято були запрошені студенти груп 1РПЗ17 та 1РПЗ18.Розпочали свято ведучі - студентки 2 курсу Діана Половинка та Діана Лимар, які розповіли нам про історію виникнення свята писемності та про Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, до якого щорічно долучаються 5 мільйонів учасників з 20 країн світу.

  Екскурс у минуле «Від ієрогліфа до книжки» за допомогою мультимедійної презентації провели бібліотекарі Цапенко В.А. та Соколенко Т.І.

  Конкурси «Ерудит», «Лінгвістичні загадки», «Крученики» та конкурс «Що означає слово» дали можливість студентам позмагатися у кмітливості і спритності. «Мовний квест» розкрив неабиякі здібності студентів, а саме ерудицію, винахідливість і знання рідної мови.

  Активну участь у змаганні приймали і вболівальники, вони допомагали учасникам команд знайти правильнівідповіді на складні запитання.

  Вірші про рідну мову, гуморески Павла Глазового прозвучали у виконанні студентів 2 курсу Гунько Владислава та Кулькова Владислава. Не залишилися осторонь і першокурсники. Вірші рідною мовою прочитали Кузьменко Максим, Літвинов Валерій, Незнахіна Дар’я.

  Відеоролики «Говоріть українською», «Українська мова» допомогли зрозуміти студентам, чому сучасній молоді треба знати рідну мову. Шляхів до мовної досконалості безліч. Але всі вони починаються з любові до рідної мови, відчуття власної відповідальності за рідну мову. Тож любімо рідну мову, дбаймо про мовну культуру.

  IMG 20181115 101439

  Додати коментар


  Захисний код
  Оновити