Обрати мову

Ukrainian English

Facebook

FB

Донбас-Україна

flyer donbas abitur

 

Спрощена процедура вступу:

4 кроки / Без ЗНО

Архів новин

 • 2021 (23)
 • 2020 (25)
 • 2019 (38)
 • 2018 (55)
 • 2017 (36)
 • 2016 (8)
 • 2015 (26)
 • 2014 (5)
 • 2013 (4)
 • 2012 (10)
 • 2011 (54)
 • Підготовчі курси

  ДРУЖКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
  ДОНБАСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ МАШИНОБУДІВНОЇ АКАДЕМІЇ
  РОЗПОЧИНАЄ ПРИЙМАННЯ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ
  у 2021
  -2022 навчальному році
  (математика, українська мова)

  для випускників 9-х  класів

  Заняття починаються в міру комплектування груп.

  Висока якість підготовки слухачів дає можливість вступити в будь-який ВНЗ України

  Чекаємо вас за адресою: м. Дружківка, вул. Соборна 32, тел.+38 (095) 418-94-57, ауд. 210

  Міжнародний День підтримки жертвзлочинів

  Соціальна реабілітація жертв злочинів являється однією із ключових проблем сучасного суспільства. Вона почала хвилювати людство досить давно. Ще в кінці минулого століття, у вересні 1985 року, VII конгрес ООН затвердив «Декларацію головних принципів правосуддя для жертв злочинів і зловживання владою». Генеральна Асамблея ООН прийняла цю декларацію, вперше розробивши універсальні принципи підтримки й захисту жертв злочинів і зловживання владою.

  22 лютого 1990 року уряд Великої Британії опублікував «Хартію жертв злочинів». З того часу в усьому цивілізованому і демократичному світі 22 лютого відзначають День підтримки жертв злочинів.

  Зараз в ряді країн прийняті й діють закони, спрямовані на захист постраждалих від кримінальних дій, їх соціальну реабілітацію, компенсацію матеріальної та моральної шкоди.

  З нагоди Дня підтримки жертв злочинів 27 лютого для студентів групи ЕПРПЗ16  було проведено виховну годину на тему: «Як не стати жертвою злочину». Хто така жертва злочину? Яка поведінка людини привертає увагу злочинця? Як уникнути небезпеки стати жертвою злочину?  Як діяти у небезпечній ситуації? Це головні питання, які було розглянуто протягом виховного заняття.

  Викладач правознавства Шишкова О.Г. розповіла студентам про те, що означає поняття «віктимність» і що вивчає наука віктимологія; назвала основні типи людей, які найчастіше потрапляють у неприємні ситуації і стають жертвами злочину; охарактеризувала види типової поведінки жертви злочину залежно від ролі потерпілого у ході реалізації злочинного наміру.

  2TOlB0yF3Dw

  Студенти переглянули відеосюжети, в яких спеціалісти давали практичні поради, як поводити себе в певних ситуаціях, щоб уникнути небезпеки та не стати жертвою злочину. Мова йшла про найбільш поширені види злочинів, жертвами яких стають  в Україні кожного дня десятки людей. Це такі злочини, як кишенькові крадіжки, крадіжки мобільних телефонів, крадіжки грошей з банківських карток, шахрайство при купівлі-продажу товарів через інтернет та ін.

  В кінці заняття студенти отримали пам’ятки «Як не стати жертвою злочину». Маємо надію на те, що отримані знання і корисні поради студенти засвоїли на «відмінно», і поведінка юнаків та дівчат у повсякденному житті не становитиме загрози для їх особистої безпеки.

  Додати коментар


  Захисний код
  Оновити