Обрати мову

Ukrainian English

Facebook

FB

Донбас-Україна

flyer donbas abitur

 

Спрощена процедура вступу:

4 кроки / Без ЗНО

Архів новин

 • 2022 (1)
 • 2021 (25)
 • 2020 (25)
 • 2019 (38)
 • 2018 (55)
 • 2017 (36)
 • 2016 (8)
 • 2015 (26)
 • 2014 (5)
 • 2013 (4)
 • 2012 (10)
 • 2011 (54)
 • 05.01.2022 р. розпочнеться реєстрація на Пробне ЗНО.
  Зареєструватися можна за покликанням: https://prob.test.dn.ua/ .
  Як правильно зареєструватися та отримати відповіді на питання, що виникнуть у процесі реєстрації, можна дізнатися, переглянувши відповідний ролик на нашому Youtube каналі, а також, зателефонувавши на гарячу лінію за номерами:
   
  Матеріали для ознайомлення:

  Тиждень циклової комісії спеціальності «Обслуговування верстатів з програмним управлінням і робототехнічних комплексів»

                                                                                            Світлана Крьока

     В Дружківському технікумі Донбаської державної машинобудівної академії існує традиція проведення тижнів циклової комісії. Протокол проведення таких заходів не існує. Викладачі, під час проведення тижнів, мають змогу підійти творчо, креативно, щоб показати навчальний та виховний процес на спеціальності. Під час таких заходів, у студентів формуються професійні компетенції, гордість за свою спеціальність, любов до навчального закладу та рідної землі, поваги до історичного минулого українського народу. Головна мета навчально-виховного процесу: формування високодуховної та професійної особистості з молодої людини, яка  прийшла навчатися до ДТ ДДМА.

       Спеціальність «Обслуговування верстатів з ПУ і РТК» проводила свій тиждень  з 22 по 26 січня 2018 року. Остання декада січня особлива для України.  22 січня – День соборності України,  державне свято на честь проголошення у 1919 році Акту Злуки УкраїнськоїНародної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину державу. 29 січня – День пам’яті Героїв Крут, який став для українського народу  символом героїзму і жертовності молодого покоління у боротьбі за незалежність України.

       Викладачі спеціальності, розуміючи яка відповідальність лежить на них під час проведення заходів, підійшли до складання графіку дуже комплексно і відповідально. Але його величність випадок розпорядився по іншому. 22 січня планувалося проведення інформаційного дня під назвою: «Спеціальність у цифрах і фактах» та засідання ради спеціальності.

         Вранці,  до технікуму на зустріч приїхали представники ВАТ «Енергомашспецсталь» на чолі з Директором по управлінню персоналом Мілоход Юрієм Олександровичем. Технікум давно співпрацює з цим підприємством, яке постійно запрошує на практику наших студентів. Керівництво акціонерного товариства бажає удосконалити зв’язки з нашим навчальним закладом, запросити на оплачувану навчальну та виробничу практики, з подальшим працевлаштуванням,  випускників з кваліфікацією електромеханік, яких готує наша спеціальність. Для цього організовані екскурсії студентів та їх батьків. Треба  відмітити, що в наш складний час, це дуже велика рідкість. Частіше сучасні підприємства бажають отримати безкоштовну робочу силу. Як керівник практики, я дуже часто з цим зустрічаюсь і хочу підтвердити, що ВАТ «Енергомашспецсталь» підходить до організації практичного навчання студентів дуже відповідально, починаючи з програми практики, організації технічного навчання, техніки безпеки, екзаменів на робітничий фах та оплату практики.

           Після зустрічі програма тижня увійшла в своє русло. На засіданні ради спеціальності Голова циклової комісії Рудь Юрій Васильович звітував з  результатам   циклової комісії за підсумками першого семестру. Були заслухані класні керівники груп спеціальності Кириченко О.С., Коваленко Т.І., Крьока С.В. та Богоєва С.В. Групи першого та третього курсу мають 100%  абсолютної успішності. У четвертого курсу екзаменаційна сесія тільки почалася. І тільки на другому курсі 3 студента не встигають по 2 дисциплінам. Вони були запрошені і вислухані на засіданні ради. Був розроблений індивідуальний графік перездач, і на 01 лютого студенти заборгованості ліквідували.

           23 січня почалося з загального виховного заходу, присвяченого Дню соборності України, який був підготований студентами спеціальності на чолі з заступником директора з виховної роботи Пахомовою О.В. Спочатку студенти подивилися документальний фільм про Акт Злуки, а потім учасники 10 потягу Єднання Украіни «Труханівська Січ» запропонували свій звіт у вигляді фото-, відеоматеріалів та повідомлень про маршрут потяга, життя у вагонах, зустрічі з молоддю різних регіонів України та родичами загиблих  Героїв Небесної Сотні. Юнаки запросили на зустріч координатора і учасника багатьох потягів, Народного Героя України Водолазьського А.Д.  Не забули запросити на захід і поздоровити з Днем народження керівника групи Горелову Н.І.

             Як учасник 3-го потяга хочу відмітити,  що цей проект виконує велику роботу для поєднання нашої молоді, виховання  любові до Батьківщини, поваги до історії України. Студенти технікуму є активними учасниками потяга Єднання України і завжди з великим бажанням їдуть у подорож. Цікаво те, що після повернення, успішність учасників значно покращується а суспільна активність збільшується.

        В цей день бібліотекарі підготували виставку журналів, технічної літератури, методичних розробок викладачів спеціальності та електронних посібників, яку відвідали студенти 1-3 курсів. Особливу цікавість виявили першокурсники, бо зараз вони вивчають курс середньої школи. З виставочними  екземплярами  вони начнуть працювати тільки з вересня 2018 року.

        24 січня проводилась науково-технічна конференція під керівництвом Голови циклової комісії Рудь Ю.В. В цьому заході брали участь наші зірочки: студенти, що претендують на отримання диплома з відзнакою. Ці юнаки – гордість спеціальності,  наше майбутнє. Дуже цікаві доклади надали Горбачов О. (гр.ОВ-14), Лисенко В.(гр.ОВ-15) та Чигірьов І.(гр.ОВ-16). Слід відмітити високу підготовку студентів. Доклади візуалізувалися за допомогою засобів мультимедіа.

        Кульмінацією тижня став четвер – 25 січня. На цей день викладачі разом зі студентами запланували два заходи: спортивні змагання між групами спеціальності і зустріч з випускниками. За перший захід  не дуже хвилювалися. Такі змагання проводяться третій рік, методика вже існує, студенти завжди їх чекають і готуються.  Головний приз для переможців - це корзина з пиріжками Світлани Вікторівни, вашої покірної слуги. Хочеться висловити велику подяку керівнику фізичного виховання технікуму, беззмінному судді змагань Поворознюку Г.Б. та викладачу фізичного виховання Мишиній Л.П. Цьогорічні змагання відзначались від попередніх тим, що до груп ОВ-17, ОВ-16, ОВ-15, приєднались юнаки зі спеціальності «Зварювальне виробництво» (група ЗВ-15).

         Спортивні змагання проводилися у вигляді кросфіту. Кросфіт виник як комплексна фізична вправа для військових та силовиків.  В останні роки набула великої популярності при  професійній прикладній підготовці юнаків. Викладачі фізичного виховання включили такі вправи як: підтягування на перекладині, стрибок в довжину з місця, присідання на одній нозі, штрафний кидок м’яча в кільце та комплексну силову вправу на тренування черевного пресу та віджимання від підлоги. В загальному заліку перемогу отримала команда групи ОВ-15. Переможці в особистому заліку: Неровний С.(ЗВ-15, перше місце), Чигірьов І.( ОВ-16, друге місце), Тесленко Д. та Гальчук М. (ОВ-15, поділили третє місце). Переможці отримали почесні грамоти і звичайно,  пиріжки.

       Відносно другого заходу викладачі комісії трошки хвилювалися, бо на нього запрошувалися випускники груп 1,2ОВ-10, ОВ-11, ОВ-12, ОВ-13. Юнаки та дівчата навчаються  в ВИШах Краматорська та Харкова, або вже працюють. Звичайно що молоді люди могли складати іспити або бути на парах чи на роботі. Але «соколята злетілися до рідного дому», чим дуже потішили своїх викладачів. Більшість випускників була з Донбаської державної машинобудівної академії. Зав’язалась жвава бесіда між молоддю.  «Соколята» розповідали про свої навчальні заклади, факультети, правила вступу та навчання, умови проживання. А студенти ДТ ДДМА задавали багато запитань. Після розмови всі приєдналися до спортивного заходу у якості вболівальників. День закінчився великою «чайною церемонією» разом з виграними пиріжками.

       Розходилися на початку шостої години   вечора, щасливі та втомлені з почуттям виконаного обов’язку.  26 січня  організували виставку курсових та дипломних проектів та підвели підсумки тижня циклової комісії.

       Дуже часто від своїх однолітків доводиться чути, що у нас погана молодь. Завжди з цим не погоджуюсь, бо молодь різна. Це ми її виховуємо: своєю поведінкою, відношенням, прикладом. Батьки не знаходять часу на виховання дитини, бо зайняті заробітками «хліба насущного». Робітники закладів освіти, починаючи з дитячих садочків, жаляться на невелику зарплатню (добре, що в останні роки держава про нас згадала) та важких дітей. Але молодим людям зараз значно важче ніж дорослим. Перехідний вік, навчання, нехватка коштів, невпевненість у майбутньому впливає на моральний стан юнаків та дівчат. І тут дуже важлива  підтримка дорослих людей: батьків, викладачів, психологів, вихователів. Не треба забувати, що сучасна молодь – це наше майбутнє, наша старість. Що посіємо, то жати будемо.

         За 27 років існування спеціальності, ми намагалися виховувати якісних спеціалістів і свідомих громадян нашого суспільства. Викладачі  спеціальності «Обслуговування верстатів з ПУ і РТК» пишаються своїми вихованцями. Головним підтвердженням цього є те що ми вже навчаємо дітей наших випускників. Коли зустрічаємо їх у місті, то головним меседжем наших дорослих дітей є фраза: «Свого сина навчатися приведу до Вас!»IMG 2740IMG 2755vS2s5OEDFUo

  Додати коментар


  Захисний код
  Оновити