Обрати мову

Ukrainian English

Facebook

FB

Донбас-Україна

flyer donbas abitur

 

Спрощена процедура вступу:

4 кроки / Без ЗНО

Архів новин

 • 2021 (23)
 • 2020 (25)
 • 2019 (38)
 • 2018 (55)
 • 2017 (36)
 • 2016 (8)
 • 2015 (26)
 • 2014 (5)
 • 2013 (4)
 • 2012 (10)
 • 2011 (54)
 • Підготовчі курси

  ДРУЖКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
  ДОНБАСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ МАШИНОБУДІВНОЇ АКАДЕМІЇ
  РОЗПОЧИНАЄ ПРИЙМАННЯ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ
  у 2021
  -2022 навчальному році
  (математика, українська мова)

  для випускників 9-х  класів

  Заняття починаються в міру комплектування груп.

  Висока якість підготовки слухачів дає можливість вступити в будь-який ВНЗ України

  Чекаємо вас за адресою: м. Дружківка, вул. Соборна 32, тел.+38 (095) 418-94-57, ауд. 210

      «Коли чиїсь права людини заперечуються,

               права кожної людини підриваються.

              Ми повинні боротися за права людини

              кожен день, скрізь»

  (генеральний секретар ООН Антоніу Гуттереш)

  Щорічно, починаючи з 2008 року, в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права, що завжди включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. В цьому році в День прав людини стартує  кампанія, присвячена майбутній 70-й річниці Загальної декларації прав людини, в якій проголошені невід'ємні права людини.

  В рамках Всеукраїнського тижня права з 04.12.17р. до 08.12.17р. протягом тижня в технікумі було проведено багато різноманітних заходів.

  pravo1

   

     

  З 4 грудня Всеукраїнський тиждень права відкрила в бібліотеці технікуму виставка юридичної літератури під назвою «Право в нашому житті». Виставку відвідали практично всі студенти та викладачі технікуму.

     5 грудня для груп першого та другого курсів була проведена виховна година  «Права людини: історія і сучасність». Викладач правознавства Шишкова О.Г. коротко ознайомила студентів з історією прав людини та сучасним станом захисту таких прав. Була представлена відповідна презентація. Студенти та викладачі переглянули документальний фільм про європейський суд з прав людини.

  pravo3

  Найцікавішим із заходів став правовий брейн-ринг, який відбувся 6 грудня. Організаторами заходу виступили викладач правознавства  Шишкова О.Г. та зав. бібліотекою технікуму Цапенко В.А.

  В журі конкурсу були присутні зав. бібліотекою ім. Чехова Фадькіна Я.В., зав. бібліотекою технікуму Цапенко В.А. та викладач економічних дисциплін Марченко Н.В. У нелегкій боротьбі змагалися збірна команда груп ОВ17 та ТОМТОР17 під назвою «Ніка» (капітан Трофімов Е.) та збірна команда груп ЕПРПЗ17 та ЗВЛВ17 під назвою «Вікторія» (капітан Кульков В.). Брейн-ринг складався з окремих конкурсних завдань. Студенти демонстрували свої знання в галузі теорії права, проявляли винахідливість, швидкість реакції, щоб випередити своїх суперників. Для глядацької аудиторії  також були запропоновані завдання. За результатами всіх конкурсних завдань з невеликим відривом перемогла команда «Ніка». Команда «Вікторія» зайняла почесне друге місце. Бутусова Аліна (ЕП15) стала найактивнішою серед глядачів. Команди були нагороджені почесними грамотами.

  pravo4

   

  7 грудня в бібліотеці технікуму відбувся круглий стіл на тему «Молодь проти корупції». Захід було присвячено Міжнародному дню боротьби з корупцією, який відзначають щороку 9 грудня.

  8 грудня студенти групи ЗВЛВ17 відвідали бібліотеку ім. Чехова. Зав. бібліотекою Фадькіна Я.В. провела цікаве практичне заняття за темою «Стоп насильству».

  Також 8 грудня відбувся Всеукраїнський урок «Права людини». Мета уроку визначалася в тому, щоб дати уявлення про поняття «права і свободи людини», їх види; розглянути міжнародні документи з прав людини; проаналізувати зміст окремих статей Загальної декларації прав людини і Конституції України.

  pravo2

  Загалом, всі заходи, які були проведені під час тижня права, були спрямовані на підвищення рівня правової освіти та формування правової свідомості, правових знань та правової культури серед студентів.

  Додати коментар


  Захисний код
  Оновити