Обрати мову

Ukrainian English

Facebook

FB

Донбас-Україна

flyer donbas abitur

 

Спрощена процедура вступу:

4 кроки / Без ЗНО

Архів новин

  • 2022 (7)
  • 2021 (25)
  • 2020 (23)
  • 2019 (32)
  • 2018 (43)
  • 2017 (29)
  • 2016 (8)
  • 2015 (26)
  • 2014 (5)
  • 2013 (4)
  • 2012 (9)
  • 2011 (54)
  • В рамках вступної кампанії 2022 опубліковані конкурсні пропозиції коледжу. Детально ознайомитись з інформацією про коледж можна на сторінці https://registry.edbo.gov.ua/university/498/
     

    АКРЕДИТОВАНІ ОСВІТНІ ПРОГРАМИ

    [ ФАХОВИЙ МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР ]

    Назва спеціальності Назва освітньої програми Інформація про акредитацію
    (051) Економіка Економіка Сертифікат про акредитацію освітньої програми ДС000833, дійсний до 01.07.2027
    (121) Інженерія програмного забезпечення Інженерія програмного забезпечення Сертифікат про акредитацію освітньої програми ДС000834, дійсний до 01.07.2026
    (131) Прикладна механіка Зварювальне виробництво Сертифікат про акредитацію освітньої програми ДС000835, дійсний до 01.07.2026
    (131) Прикладна механіка Обслуговування верстатів з програмним управліннямті робототехнічних комплексів Сертифікат про акредитацію освітньої програми ДС000836, дійсний до 01.07.2026
    (131) Прикладна механіка Технічне обслуговування і ремонт устаткування підприємств машинобудування Сертифікат про акредитацію освітньої програми ДС000837, дійсний до 01.07.2026
    (133) Галузеве машинобудування Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях Сертифікат про акредитацію освітньої програми ДС000832, дійсний до 01.07.2025

     

        Група 4   Математика Українська мова
           
    1 Базанов Максим Євгенович 8 10
    2 Бондар Сергій Русланович    
    3 Бороденко Микола Сергійович 6 6
    4 Бризгалов Олег Олегович 6 5
    5 Варванський Кирило Рамізович 6 7
    6 Васильченко Петро Володимирович 7 8
    7 Вінник Олена Евгенівна 7 9
    8 Воробйов Данііл Олександрович 6 6
    9 Гальчук Максим Володимирович 7 8
    10 Голозубов Іван Іванович    
    11 Григоревський Артем Юрійович 6 7
    12 Дік Дмитро Віталійович 6 8
    13 Дук Валерія Геннадіївна 7 9
    14 Захаров Марко Володимирович 5 8
    15 Іванов Євген Анатолійович 5 8
    16 Іванова Аліна Дмитрівна 6 8
    17 Іващенко Микита Костянтинович 5 4
    18 Карманов Євген Сергійович 8 10
    19 Ковальов Олександр Володимирович 5 6
    20 Коцубанов Вячеслав Борисович 5 7
    21 Красніков Данило Андрійович 5 8
    22 Малишев Руслан Евгенович 6 7
    23 Старченко Тетяна Євгенівна 10 9
    24 Щерба Артем Геннадійович 6 8
    25 Юсіфов Вадим Камілович 5 7