Обрати мову

Ukrainian English

Facebook

FB

Донбас-Україна

flyer donbas abitur

 

Спрощена процедура вступу:

4 кроки / Без ЗНО

Google Education

 

 

Цифрові інструменти Google для освіти

Архів новин

 • 2023 (13)
 • 2022 (19)
 • 2021 (22)
 • 2020 (20)
 • 2019 (28)
 • 2018 (27)
 • 2017 (21)
 • 2016 (5)
 • 2015 (13)
 • 2014 (1)
 • 2013 (3)
 • 2012 (8)
 • 2011 (44)
 • baner

  грудня 2023

  23 грудня 2022

  V регіональна науково-практична конференція

  22 грудня 2022 року відбулася регіональна науково-практична конференція «Традиційні та новітні технології в промисловості, енергетиці та економіці України». Учасниками конференції стали 10 закладів освіти:

  conf

   

  - Краматорський фаховий коледж промисловості, інформаційних технологій та бізнесу ДДМА;

  Донбаська державна машинобудівна академія;

  Дружківський фаховий коледж Донбаської державної машинобудівної академії;

  Лозовська філія Харківського державного автомобільно-дорожного коледжу;

  Краматорський коледж технологій та дизайну;

  Донбаський державний коледж технологій та управління;

  Краматорський коледж Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського;

  Слов'янський хіміко-механічний технікум;

  Маріупольський електромеханічний технікум;

  Державний навчальний заклад «Краматорське вище професійне металургійне училище».

   

  Конференція була проведена в дистанційному форматі на платформі classroom, після проведення якої всі учасники отримали сертифікати. Всі матеріали конференції будуть зібрані на платформі classroom код курсу «g24revo» всі бажаючі зможуть з ними ознайомиться та використовувати в роботі.

  Подробнее...

  08 грудня 2022

  Всеукраїнський тиждень права

  pic1
  5 грудня 2022 року
  в Україні стартував Всеукраїнський тиждень права - масштабна серія заходів, покликаних сприяти підвищенню правової освіченості та правової свідомості громадян.

  Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.
  Загальна декларація прав людини - перший універсальний міжнародний акт з прав людини, що називають «видатним документом в історії людства».
  Декларація складається з 30 статей і є частиною Міжнародного білля про права людини. Багато ідей Декларації знайшли відображення в конституціях демократичних країн світу.
  Декларація занесена в книгу рекордів Гіннеса, так як її текст був переведений на 375 мов і діалектів, що свідчить про її універсальний характер і масштаби її поширення.
  У рамках проведення Всеукраїнського тижня права ВСП «Дружківський фаховий коледж ДДМА» запрошує студентів взяти участь в онлайн-вікторині «Чи знаєш ти свої права?» (долучитися можна за посиланням: https://view.genial.ly/5fae6ecac632d00d1e6457bb/learning-experience-challenges-viktorina-chi-znayesh-ti-svoyi-prava) та в онлайн-квесті «Подорож у країну права» (повну інформацію можна знайти в групі в телеграмі за посиланням: https://t.me/+1mm-0ZrxP3M1Zjhi)

  Пропонуємо до перегляду:

  1) фільм «Історія прав людини»
  https://www.youtube.com/watch?v=hxad0Shovl8&t=8s
  2) фільм «Декларація прав людини»
  https://www.youtube.com/watch?v=cQeOrhf2ZaI&t=6s
  3) фільм «Європейський суд з прав людини»

  pic1

  https://www.youtube.com/watch?v=VHL_sgXVHiE
  4) презентація «Права людини»
  https://docs.google.com/presentation/d/1YNvnmf-5ArGCQmj3OejZkEVjJ1jEKuQQ/edit#slide=id.p2

  Радимо провести дозвілля з користю

  До вашої уваги добірка кросвордів та ребусів з правознавства за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1RcUW2psgVR2QUdk8S4S3Qm54rVZ_py-9/edit?usp=sharing&ouid=109826430186065987454&rtpof=true&sd=true

  Подробнее...

  06 грудня 2022

  З Днем Збройних Сил України!

  З Днем Збройних Сил України! Глибока шана і вічна слава нашим захисникам і захисницям! Низький уклін героям, які загинули, захищаючи рідну землю! Щодня не втомлюємось дякувати нашим воїнам, допомагати та підтримувати їх.

  До цієї знаменної дати педагогічний колектив коледжу зібрав інформацію про студентів, випускників коледжу, які зараз боронять нашу неньку Україну. Більше двадцяти наших славних випускників зараз воюють на різних напрямках фронту. Трое Героїв поклали своє життя за волю, свободу і незалежність майбутних поколінь. Ми ніколи не забудемо Вас, хто заради майбутнього нашої країни віддав найдорожче – життя. Ваш подвиг та незламність духу завжди житимуть в наших серцях.

  З метою привітання наших бійців, педагогічний колектив і студенти коледжу організували волонтерську діяльність.. Посилки із солодощами, вітальні листівки, теплі речі, окопні свічки були відправлені до місць їх перебування, пораненого бійця відвідали у військовому шпиталі м.Тернополя. Студенти приєднались до флешмобу “Від нашого серця - до серця бійця”.

  1  2

   

  Ми віримо, що перемогти таку мотивовану армію неможливо, бо за нами правда, за нами наша рідна земля, яку ми нікому не віддамо.

  Слава Збройним Силам України! Слава Україні!

  Подробнее...

  05 грудня 2022

  Спіймати Сковороду

   

  СЕКРЕТ ЩАСТЯ  Щастя полягає в самопізнанні. Знаючи свої уподобання, здібності до певного виду діяльності, можна визначити своє місце в суспільстві. Праця за природними нахилами приносить людині задоволення, радість.

   
  skovoroda
   
   СЕКРЕТ ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ   Батьки мають простежити, до чого дитина має природний нахил, а вчителі мають цей нахил розвинути, вказати правильний шлях.
   

  СЕКРЕТ НАПИСУ «СВІТ ЛОВИВ МЕНЕ, АЛЕ НЕ СПІЙМАВ»

  Світ для Григорія Сковороди – це все матеріальне, тілесне, що тримає людину в рамках, змушує здійснювати чужі серцю вчинки. Цей світ хотів прибрати до рук вільну духом людину, але так і не зміг цього зробити, не впіймав.

   

  Сьогодні, 3 грудня, на державному рівні відзначається 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди - видатного українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета, педагога.

   

  Цікаві факти із життя відомого мандрівного філософа: 

   ▪️ народився на Полтавщині в козацькій родині (1722-1794 рр)

  ▪️ 15 років з перервами навчався в Києво-Могилянської академії, відвідував лекції як вільний слухач у різних закордонних університетах

  ▪️ знав вільно 8 іноземних мов; грав на флейті та органі, сопілці, скрипці, гуслях, лірі та бандурі

  ▪️ був талановитим демократичним педагогом: не карав учнів та не бив різками, прагнув, щоб учні навчилися мислити та аналізувати

  ▪️ у 47 років почав життя мандрівного філософа

  ▪️ вважається зачинателем жанру байки

  ▪️ любив вишукані і дорогі речі, наприклад, у друзів просив привезти з-за кордону пармезану; одягався просто, але зі смаком

  ▪️ спав не більше чотирьох годин на добу, був завжди веселий, бадьорий та добродушний

  ▪️ Григорія Сковороду вважають одним із найосвіченіших людей XVIII століття та ставлять поруч із такими філософами як Сократ, Спіноза та Конфуцій

  ▪️ над його могилою, на прохання самого Сковороди, написано: «Світ ловив мене, але не спіймав…»

  З нагоди святкування 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди у ВСП «Дружківський фаховий коледж ДДМА» відбулася інтелектуальна вікторина «Шляхами Сковороди». У вікторині взяли участь студенти групи ОВЗВТОМТОР22, які змагалися за звання кращого знавця біографії та творчості видатного українського філософа.

   

  photo 2022 12 03 12 41 11photo 2022 12 03 12 41 11 

   За результатами вікторини переможцем став Маслюк Євген.

     Вітаємо!

  Подробнее...

  Powerd by Bloogie