Обрати мову

Ukrainian English

Facebook

FB

Донбас-Україна

flyer donbas abitur

 

Спрощена процедура вступу:

4 кроки / Без ЗНО

Архів новин

 • 2022 (15)
 • 2021 (24)
 • 2020 (21)
 • 2019 (31)
 • 2018 (36)
 • 2017 (26)
 • 2016 (8)
 • 2015 (15)
 • 2014 (1)
 • 2013 (3)
 • 2012 (8)
 • 2011 (44)
 • жовтня 2022

  19 жовтня 2022

  День захисників і захисниць України та 80-річчя Української повстанської армії

  UPA

   

  Attachments:
  Download this file (Презентація УПА.pdf)Презентація до Дня захисників і захисниць України[День захисників і захисниць України та 80-річчя Української повстанської армії]1528 kB11 Downloads
  Подробнее...

  День Українського козацтва

  1

  14 жовтня є особливим днем для українців, він поєднав у собі три значущих підстави вважати його святковим: релігійну, державну, ідеологічну.

  Цього дня українці відзначають день Покрови Пресвятої Богородиці - старовинне християнське свято, встановлене на честь явлення Пресвятої Богородиці в 910 році в Константинопольському Влахернському храмі .

  14 жовтня відзначається також день Українського козацтва. Це свято встановлено Указом Президента України враховуючи історичне значення й заслуги козацтва в утвердженні української державності та його вагомий внесок у сучасний процес державотворення. З давніх-давен Богородиця є покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань.

  14 жовтня 1942 року вважається днем створення Української повстанської армії, метою якої було звільнення України від німецького, польського та радянського панування задля відновлення незалежної держави. Воїни УПА обрали свято Покрови за день заснування, віддавшись під опіку Божої Матері. Українські повстанці, незважаючи на те, що не отримували жодної зовнішньої допомоги, лише за підтримки свого народу, продовжували боротьбу аж до кінця 50-х років ХХ століття. Слід зазначити, що діяльність УПА насправді не обмежувалась територією Галичини і Волині, як стверджувала і продовжує стверджувати московська пропаганда, а поширювалася на інші регіони України, особливо Правобережної. Пресвята Богородиця й нині залишається заступницею усіх українських військових.

  5

  Сучасна Українська армія від часу її створення в 1991 році на заміну радянським символам почала активно впроваджувати козацькі. На прапорах українських частин замість червоної зірки з'явилися козацькі хрести і національний герб - тризуб, а іменами козацьких полководців стали називати військові навчальні заклади.

  Сьогодні Збройні Сили України виборюють нашу незалежність на полі бою і стали новими героями для кожного з нас.Українські захисники і захисниці стали символом хоробрості, патріотизму й боротьби народу за свободу та незалежність. Їх відданістю та сміливою боротьбою захоплюється кожен українець та цілий світ. Студенти нашого коледжу також боронять нашу країну прямо зараз. Низькій уклін Вам за мужність і відвагу. Саме Ви виборюєте у цій жорстокій війні право на щастя та вільний вибір свого шляху.

  Педагогічні працівники закладу, студенти, які вимушено покинули Донецьку область відвідали міста поховання загиблих Героїв у різних куточках України і поклали квіти до пам’ятників, пам’ятних знаків, меморіальних дошок на честь загиблих Захисників України.

  Ми вистоїмо і обов’язково переможемо, бо з нами БОГ і ПРАВДА.

  СЛАВА УКРАЇНІ і ії ГЕРОЯМ.

   

      2        4
     
  Подробнее...

  Powerd by Bloogie