Обрати мову

Ukrainian English

Facebook

FB

Донбас-Україна

flyer donbas abitur

 

Спрощена процедура вступу:

4 кроки / Без ЗНО

Google Education

 

 

Цифрові інструменти Google для освіти

Архів новин

 • 2023 (13)
 • 2022 (19)
 • 2021 (22)
 • 2020 (20)
 • 2019 (28)
 • 2018 (27)
 • 2017 (21)
 • 2016 (5)
 • 2015 (13)
 • 2014 (1)
 • 2013 (3)
 • 2012 (8)
 • 2011 (44)
 • OpenDoorsbaner

  День Відкритих Дверей

  ВСП "Дружківський фаховий коледж ДДМА"
  Для ознайомлення доступний відеозапис заходу Дня Відкритих дверей 22.04.2023.

  Відповіді на запитання, основні дати вступу.

  Переглянути

  жовтня 2021

  20 жовтня 2021

  Козацькому роду нема переводу

  «…Душу й тіло ми положим

  за нашу свободу,

  І покажем, що ми, браття,

  козацького роду…»

  Щороку14 жовтня  в Україні відзначається День Українського козацтва.

  Це дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло вирішальну роль у становленні нашої держави.

  Певно, не знайдеться в Україні людини, яка б не знала про козаків. Про них складено безліч художніх творів, наукових книжок і фільмів. Про козацький рід співається й у нашому державному гімні. Образ сміливого парубка, який захищає честь та волю нашого народу, міцно закарбувався у пам’яті поколінь. Тож, козак в українській культурі – звитяжний воїн, озброєний захисник Вітчизни, що боронить віру, гідність та звичаї  нашого народу.

  12 жовтня 2021 року,  напередодні свята українського козацтва, в Дружківському фаховому коледжі ДДМА відбувся інтелектуальний конкурс  «Чи козацького ти роду?», який провели викладачі Шишкова Ольга та Гашута Маргарита. У нелегкій боротьбі за звання найкращого знавця духовних цінностей, культури та історії українського козацтвазмагалися команда групи ЗВ21 під назвою «Козацька рада» (капітанГрязнов Іван)та команда групи ІПЗ21 під назвою  «Козацька воля» (капітан Чубенко Олександр). Конкурс складався з окремих конкурсних завдань. Учасники команд відповідали на складні питання з історії козацтва, швидко перекладали слова з української мови на російську в конкурсі «ГомонілаСіч», легко впізнавали українських гетьманів за їх портретами. Всім присутнім підняв настрій музичний конкурс «Вгадай козацьку пісню».

  За результатами всіх конкурсних завдань з невеликим відривом перемоглакоманда «Козацька воля». Команда «Козацька рада» зайняла почесне друге місце. Команди були нагороджені солодкими призами.

  Студенти нашого коледжу виявилися справжніми знавцями історії козацтва, які пишаються своєю країною, і тому гідні називатися нащадками славних козаків.

   

  kozak1kozak2

  Подробнее...

  18 жовтня 2021

  День захисників і захисниць України

  14 жовтня було насичене дуже важливими для українців святами. Студенти коледжу привітали військових з Днем захисників і захисниць України та вшанували тих, хто загинів за незалежність нашої країни.

  photo 14oct 1  photo 14oct 3 photo 14oct 2

   

  У кожному з нас тече кров наших предків – вільних і незалежних козаків. Свою козацьку силу, міць та волю до перемоги продемонстрували сучасні юні козаки під час змагань з кросфіту. А який козак не любить смачно поїсти? До Дня українського козацтва студенти гуртожитку коледжу влаштували смачне свято національної кухні.

  Подробнее...

  08 жовтня 2021

  Цей дивосвіт - Бібліотека

  Бібліотеки – це скарбниці всіх багатств людського духу.
   Лейбніц Г.

  У бібліотеці коледжу постійно проходить безліч цікавих заходів до різноманітних визначних дат.

  pic2 A
  Але в цей день свято стосувалось безпосередньо бібліотеки та ії працівників - Цапенко Вікторії та Соколенко Тетяни. Вдвох святкувати сумно, тому до читальної зали гостинно запросили групи ЗВ-21 та ТОМТОР - 21.


  Виявилось, що бібліотеки теж бувають іменинниками. Президент України Леонід Кучма своїм Указом оголосив 30 вересня Всеукраїнським днем бібліотек.


  На святі студенти отримали багато інформації про появу перших бібліотек, про шлях, який пройшла книга з сивої давнини до наших днів. Оскільки у сучасної молоді ставлення до книги, м’яко кажучи, неоднозначне, бібліотекарі підготували мотиваційні ролики про важливість читання. Зацікавила гостей свята виставка старовинних книг «Скарбниці духовної культури».


  Особливу увагу студентів привернуло відео про незвичайні бібліотеки світу – бібліотеку з космосу в Італії, «полицю з книгами» зі США, бібліотеку – вігвам з Нідерландів. Родзинкою зустрічі стали конкурси «Ерудит», «Продовжи прислів’я» та розгадування кросвордів.


  Хочеться вірити, що заклик Великого Кобзаря «Учіться, брати мої,Думайте,читайте…» не залишить байдужим сучасну молодь!

  pic3 A

  Подробнее...

  04 жовтня 2021

  Чемпіонат Донецької області з футболу

  З 29 по 30 вересня на стадіоні «Локомотив» в місті Слов’янськ відбувся чемпіонат Донецької області з футболу серед студентів закладів фахової передвищої освіти. В змаганнях взяли участь чотири команди юнаків з Краматорську, Дружківки, Красногоровки та Слов’янську.

   

  futbol1

    futbol2 futbol3

  За результатами двох змагальних днів переможцями стали студенти ВСП «Донецький фаховий коледж» ЛНАУ із Красногоровки, срібні нагороди виборола команда ВСП «Дружківський фаховий коледж ДДМА», третіми стали юнаки з ВСП «Краматорський фаховий коледж промисловості, інформаційних технологій та бізнесу ДДМА».

  Кращим нападником було визнано Руслана Фурсова (ЗВТОМТОР-18). Підготував команду керівник фізичного виховання ВСП «Дружківський фаховий коледж ДДМА» Геннадій Поворознюк.


  Вітаємо юнаків з високими спортивними досягненнями, бажаємо подальших успіхів у навчанні та спорті.

  Подробнее...

  Powerd by Bloogie