Обрати мову

Ukrainian English

Facebook

FB

Донбас-Україна

flyer donbas abitur

 

Спрощена процедура вступу:

4 кроки / Без ЗНО

Архів новин

 • 2022 (15)
 • 2021 (24)
 • 2020 (21)
 • 2019 (31)
 • 2018 (36)
 • 2017 (26)
 • 2016 (8)
 • 2015 (15)
 • 2014 (1)
 • 2013 (3)
 • 2012 (8)
 • 2011 (44)
 • травня 2019

  24 травня 2019

  Наш спільний дім

  Європа – наш спільний дім

               Куточків різних на землі багато.

  Європа серед них – найкраща над усім,

               Бо саме тут ми маємо зростати.

                                                                   Європа – наш великий спільний дім!

         18 травня в Україні відзначається День Європи. День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

  Відправною точкою на шляху до встановлення Дня Європи вважається Декларація Шумана, оприлюднена 9 травня 1950 року. Цей історичний документ, спрямований на об’єднання під єдиним керівництвом вугільних та сталеплавильних ресурсів низки європейських держав, насамперед Франції та Німеччини, заклав підґрунтя європейської інтеграції.Завдяки об'єднанню економічних зусиль і розподілу досягнутих результатів європейські країни уникнули накопичення військової могутності одна проти одної, що і забезпечило мир в Європі.

  Три з половиною десятиліття потому на Міланському саміті 1985 року лідери ЄС вирішили увічнити день проголошення Декларації Шумана та постановили щорічно відзначати 9 травня як «День Європи».

  Основна ідея загальноєвропейського Дня – кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у «Європейському домі».

  Україна – єдина держава не член ЄС, в якій на державному рівні відзначається День Європи. Оскільки День Європи – 9 травня – збігається з Днем Перемоги, в Україні урочисті заходи проводять щорічно у третю суботу травня.    

  Відзначення Дня Європи в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації.

       З нагоди Дня Європи в Україні в технікумі відбувся конкурс «Європа - наш спільний дім». У конкурсі взяли участь команди груп 1-го курсу: ЗВТОМТОР18 (капітан Стась Олександр), ЕПОВ18(капітан Циндренко Михайло), РПЗ18 (капітан Підповітний Ігор). За ходом конкурсу стежило журі, до складу якого увійшли зав. бібліотекою Цапенко В.А., психолог Мнушко О.В. та студентка групи ЕП17 Сербіна Т.

  В завзятій чесній боротьбі студенти демонстрували свої знання з географії, блискучу загальну ерудицію і проявляли свої творчі здібності. Конкурсні завдання були дуже різноманітними: бліц-турнір «Європейський калейдоскоп», «Віртуальна подорож Європою», «Галопом по Європі», фотоконкурс «Огляд європейських пам'яток» та ін. Капітани команд змагалися у конкурсі капітанів «Країни і столиці».

           Вболівальники команд брали участь у конкурсах для глядачів. Найактивнішим серед глядачів став студент групи РПЗ18 Щербаченко Кирило.

  За результатами усіх конкурсних завдань перше місце посіла команда групи РПЗ18, друге місце – поділили команди груп ЕПОВ18 і ЗВТОМТОР18. Команди та найактивніший учасник були нагороджені почесними грамотами.

  Конкурс довів, що в технікумі навчаються ерудовані учні, які постійно поглиблюють свої знання, не обмежуються навчальною програмою. Їм справді цікаво вчитися, вони вміють працювати в команді, допомагати та підтримувати один одного. Така молодь - це майбутнє благополуччя нашої країни - країни, яка не тільки територіально пов'язана з європейськими країнами, але і має спільну з країнами Європейського Союзу історію та цінності.

  20190517 132438

  Подробнее...

  Powerd by Bloogie