Обрати мову

Ukrainian English

Facebook

FB

Донбас-Україна

flyer donbas abitur

 

Спрощена процедура вступу:

4 кроки / Без ЗНО

Архів новин

 • 2022 (8)
 • 2021 (24)
 • 2020 (21)
 • 2019 (32)
 • 2018 (36)
 • 2017 (27)
 • 2016 (8)
 • 2015 (15)
 • 2014 (1)
 • 2013 (3)
 • 2012 (8)
 • 2011 (44)
 • березня 2019

  28 березня 2019

  Результати вибору електронних версій

  Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 11 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 6 та 11 класів закладів загальної середньої освіти.
  Подробнее...

  26 березня 2019

  Освітній центр «Донбас-Україна»

  Спрощена процедура вступу-2021 через Освітні Центри «Донбас/Крим-Україна» до українських ПТНЗ для мешканців тимчасово окупованих територій та прифронтових районів.

  Покрокова інструкція для випускників 9-х та 11-х класів, які бажають вступити до українських професійно-технічних навчальних закладів (ПТНЗ) за спрощеною процедурою через Освітні Центри: умови, правила, особливості вступу, програма державного забезпечення.

  Громадська організація "Фонд "Відкрита політика"

  Міністерство освіти і науки України

  USAID Ukraine - USAID Україна

  #СхідМожливостей#доступнаосвіта#ДійЗарадиМрій#МрійДійРадій

  Більше інформації – на Telegram-каналі: https://t.me/dostupnaosvita

  та YouTube-каналі: https://www.youtube.com/channel/UCRQsTD5VkXGlqev9JV7pA-Q

  infografika

  Подробнее...

  21 березня 2019

  Вручення сертифікатів 2019

  21 березня 2019 року у Дружківському технікумі ДДМА відбулося тестування та вручення сертифікатів про успішне проходження навчання з використання програмного забезпечення «M.E.Doc» приватним підприємством «Краматорський IT- Центр».
  У заході взяли участь студенти другого та третього курсу спеціальності «Економіка підприємства». Вони пройшли навчальний курс із використання програмного забезпечення «M.E.Doc», після чого успішно склали тестування. Отримані сертифікати підтверджують проходження навчання. Це дає додаткові переваги на ринку праці для випускників технікуму, а також можливість під час працевлаштування придбати програмне забезпечення «M.E.Doc» зі знижкою. Під час вручення сертифікатів було досягнуто згоди продовжити практику таких тренінгів у майбутньому.

  54435610 2221656991484752 62539675927052288 o

  Подробнее...

  11 березня 2019

  Регіональна олімпіада з англійської мови

  06.03.2019 весела Масляна запросила до Дружківського технікуму ДДМА студентів та викладачів закладів вищої освіти (ЗВО) IIIрівнів акредитації Краматорсько-Словянського регіону. Технікум відвідали представники Дружківського житлово-комунального коледжу ДонНаба, а також коледжів Слов’янську, Краматорську, Покровську, Торецьку та Костянтинівки.

  Та головним завданням гостей було не відвідати святкових солодощів, а прийняти участь у. Важливим є той факт, що це змагання було першим у своєму роді, оскільки до сьогоднішнього дня наші студенти приймали участь у змаганнях з математики, інформатики, української мови та інших дисциплін, але не з англійської мови. Тому ми вирішили: «А чому б ні?» Вивчення іноземних мов з кожним роком стає більш поширеним та активно популяризується засобами інформації та Міністерством освіти.

  Після привітання директора технікуму Баштового В.П. студенти розпочали роботу над завданнями Олімпіади. На даному етапі працювали тільки письмово та виконували тести. У наступному році плануємо вже англомовне спілкування та аудіювання – будемо піднімати планку та розвиватися.

  Тим часом викладачі, які супроводжували юнаків та дівчат, прийняли участь у практикумі з досконалого вивчення статей Закону про освіту. Серед статей також були про права та обов’язки викладачів, здобувачів освіти та їх батьків.

  За результатами Регіонального конкурсу можна сміливо стверджувати, що рівень знань з англійської мови у наших студентів досить високий, а щоб покращити його, будемо розвиватися надалі та вивчати таку популярну іноземну мову.

  7E8F8D27 45B6 4C93 A60C 83E06D6EA2E6

   

  Подробнее...

  07 березня 2019

  Гендерна рівність – крок у європейське майбутнє

  Гендерна рівність – крок у європейське майбутнє

  «…Досягнення рівності між чоловіками та жінками є питанням прав людини та умовою соціальної справедливості. Це єдиний спосіб побудувати стабільне, справедливе та розвинене суспільство.

  Гендерна рівність – це передумови для досягнення політичної, соціальної, економічної, культурної, екологічної безпеки всіх народів…»

                                                                 Пекінська Платформа дій,

                                                           Всесвітня Конференція ООН з прав жінок,

                                                                           Пекін, 1995 р., параграф 41

  28 лютого у ДТ ДДМА відбулося засідання круглого столу на тему «Гендерна рівність – крок у європейське майбутнє». Метою роботи круглого столу стало формування знань студентів про гендерну політику, гендерні стереотипи та їх вплив на розвиток українського суспільства, підвищення гендерної культури та взаємоповаги між представниками жіночої та чоловічої статі.

  У засіданні круглого столу взяли участь зав. бібліотекою Цапенко В.А., психолог Мнушко О.В., викладач правознавства Шишкова О.Г. та студенти 2-го і 3-го курсів.

  Під час заходу учасники активно обговорювали розповсюджені гендерні стереотипи, що перешкоджають жінкам повною мірою брати участь у політичному, економічному, соціальному та культурному житті країни. Також спілкувалися на тему домашнього насильства та шляхів запобігання його проявам в нашому суспільстві. Було зауважено, що гендерна дискримінація може стосуватися також і чоловіків, зокрема, коли при розірванні шлюбу дитину, як правило, залишають з матір’ю, порушуючи право батька жити спільно зі своєю дитиною та виховувати її. Але масштаби порушення прав жінок все ж таки значно більші.

  В рамках дискусії студенти сперечалися, обмінювалися думками щодо можливих шляхів подолання гендерної нерівності та досягнення гендерного паритету як необхідної основи гармонізації суспільних відносин, що сприятиме формуванню гендерної культури.

  Зокрема було зазначено, що незважаючи на багатообіцяючі зміни в міжнародному праві та практиці, жінки усього світу ще стикаються з повсякденною реальністю. Крім того, їм часто бракує засобів та знань, необхідних для використання системи прав людини, для боротьби проти зловживань. Тому учасники круглого столу дійшли спільної думки щодо необхідності інформування жінок про наявність у них рівних з чоловіками прав та можливість їх використання. Необхідно постійно привертати увагу до загальнолюдських прав жінок, оприлюднювати випадки порушення гендерних прав та боротися з ними.

  Підводячи підсумки, можна сказати, що рівність жінок і чоловіків має стати реальністю в новій демократичній Україні, яка планує ввійти до європейської спільноти. І те, як Україна рухатиметься у напрямкузабезпечення рівних можливостей для своїх громадян, буде впливати на тривалість її шляху до Європи.

  photo 2019 02 28 15 22 01

  Подробнее...

  04 березня 2019

  Обласні фінальні змагання з баскетболу 3х3

  Обласні фінальні змагання з баскетболу 3х3

  З 26 по 28 лютого у м. Бахмут на спортивній базі Бахмутського медичного коледжу відбулись обласні фінальні змагання Спортивних ігор України з баскетболу 3х3 (юнаки) серед студентів коледжів Донецької області.
  В змаганнях взяли участь 5 команд: Бахмутський індустріальний технікум ДВНЗ ДонНТУ, Костянтинівський медичний коледж, Лиманський медичний коледж, Дружківський технікум Донбаської державної машинобудівної академії та Слов’янський енергобудівний технікум.
  В ході запеклої боротьби, місця розподілились наступним чином: золоту нагороду здобули студенти Дружківського технікуму ДДМА, на другій позиції студенти Бахмутського індустріального технікуму ДВНЗ ДонНТУ, бронзу отримали студенти Костянтинівського медичного коледжу.
  Головна суддівська колегія визначила кращого гравця змагань, ним виявився Хаустов Марк з Дружківського технікуму ДДМА.

  555555

  Подробнее...

  Powerd by Bloogie