Обрати мову

Ukrainian English

Facebook

FB

Донбас-Україна

flyer donbas abitur

 

Спрощена процедура вступу:

4 кроки / Без ЗНО

Архів новин

 • 2023 (3)
 • 2022 (19)
 • 2021 (24)
 • 2020 (21)
 • 2019 (31)
 • 2018 (36)
 • 2017 (26)
 • 2016 (8)
 • 2015 (15)
 • 2014 (1)
 • 2013 (3)
 • 2012 (8)
 • 2011 (44)
 • лютого 2019

  28 лютого 2019

  Міжнародному дню рідної мови

  Нещодавно в Дружківському технікумі ДДМА пройшов мовознавчий конкурс, присвячений F87358B2 ECCC 4838 8A62 666B9EE086C6. Кожного року 21 лютого всі країни світу вшановують свою мову, пригадують її особливості та цікавинки, інколи навіть відкривають для себе її нові грані. Метою свята є підтримка мовного та культурного різноманіття та багатомовності.

  Студенти технікуму також прийняли цей міжнародний челендж. Насправді, свято носить суто серйозний характер, але студентство – це такий привілейований прошарок суспільства, який на всі події має особистий погляд. Вони перетворили мовознавчу гру на інтелектуально-розважальний конкурс «Хто зверху?»

  Змагалися команди дівчат та хлопців – ніжні «Квіточки» та мужні «Без жінок». Приймали участь у конкурсах із вгадування лексики та словотворення, пригадували історію мови та українську літературу, сперечалися про предмети побуту та граматику. Все, що пов’язано з рідною мовою, пригадали яскраво та артистично.

  Особливу увагу привернув до себе конкурс капітанів, де лідери обох команд презентували себе як майбутніх президентів та зробили влучні промови. Хочеться відзначити, що деяким політикам слід повчитися у наших студентів вимові, артистизму та розумним ствердженням.

  Подробнее...

  27 лютого 2019

  Семінар-тренінг

  Сьогодні педагогічний колектив  Дружківського технікуму  ДДМА на методичному семінару-тренінгу розглянули  основні положення закону України "Про освіту".  Тренінг пройшов з використанням інтерактивних технологій "Броунівський рух" та "Інтелектуальна кав'ярня". Наші викладачі мали змогу удосконалити свої правові та методичні знання. 

  Image 1

  Подробнее...

  19 лютого 2019

  Правовий брейн-ринг

  Правовий брейн-ринг

      

  15 лютого в бібліотеці технікуму відбувся правовий брейн-ринг.

  У нелегкій боротьбі змагалися команда «Ніка» (група ЕПОВ18, капітан Циндренко М.), команда «Феміда» (група РПЗ18, капітан Деканенко К.) та команда «Вікторія» (група ЗВТОМТОР18, капітан Стась О.). Брейн-ринг складався з окремих конкурсних завдань. Учасники демонстрували свої знання в галузі теорії та історії права, розв’язували правові ребуси, розплутували складні детективні історії та розшукували злочинців. Виконання завдань оцінювало компетентне журі, до складу якого входили зав. бібліотекою Цапенко В.А., психолог Мнушко О.В. та студентка групи ЕП17 Соха М.  

  За результатами всіх конкурсних завдань перше місце поділили команди «Ніка» та «Вікторія», команда «Феміда» зайняла почесне друге місце. Нерівний Максим (група ЗВТОМТОР18) став найактивнішим з глядачів. Команди були нагороджені почесними грамотами.

  qKHcMTuMTjs

  Подробнее...

  12 лютого 2019

  Праздник футбола удался

   

  Праздник футбола удался.

              XVIIIрегиональный турнир по футболу посвященный выпускникам техникума и памяти руководителя физвоспитания ДМТ Л.Й. Кожуховского состоялся 9 февраля 2019 года в спортивном комплексе «Грета». 6 студенческих команд из Краматорска, Дружковки и Константиновки приняли участие в данном мероприятии. Фаворитом турнира считалась команда ДГМА, которая выиграла турнир в прошлом году, однако студенты МК ДГМА и конечно же организаторы турнира Дружковский техникум ДГМА тщательно готовились, чтобы дать бой фаворитам. На открытии турнира директор ДТ ДГМА В.П. Баштовой поздравил всех участников с праздником футбола и пожелал всем успехов.

              Игра проходила интересно, по боевому напористо. Все команды показали хороший уровень футбола. За IIIместо встречались команды студентов ДЖКК и Константиновского индустриального техникума. В упорной борьбе победу одержали студенты КИТ ДНТУ, они заняли IIIместо.

              І место оспаривали студенты ДТ ДГМА и МК ДГМА. Сильнее оказались студенты Дружковки, они получили переходящий кубок и звание победителей.

              Организаторы турнира благодарят профсоюзный комитет в лице Кошевого А.Д., профсоюзный комитет «Корум Дружковский машзавод» в лице Селиванова А.Д. и центр физического здоровья населения Донецкой области в лице Головченко С.А. за помощь в организации и проведения данного турнира.

  Руководитель физ. воспитания ДТ ДГМА                                                                 Г.Б. Поворознюк

  IMG 6967IMG 7489

  Подробнее...

  05 лютого 2019

  Лютий – місяць правових знань (2019)

  Безымянный

  Подробнее...

  04 лютого 2019

  Футбол. 09.02.2019

  Плакат Футбол 1201954545

  Подробнее...

  Powerd by Bloogie