Обрати мову

Ukrainian English

Facebook

FB

Донбас-Україна

flyer donbas abitur

 

Спрощена процедура вступу:

4 кроки / Без ЗНО

Архів новин

 • 2019 (26)
 • 2018 (58)
 • 2017 (38)
 • 2016 (9)
 • 2015 (28)
 • 2014 (8)
 • 2013 (7)
 • 2012 (11)
 • 2011 (62)
 • Підготовчі курси

  ДРУЖКІВСКИЙ ТЕХНІКУМ
  ДОНБАСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ МАШИНОБУДІВНОЇ АКАДЕМІЇ
  РОЗПОЧИНАЄ ПРИЙОМ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ
  в 201
  9-2020навчальному році
  (математика, українська мова)

  для випускників 9-х  класів

  Заняття починаються по мірі комплектування груп.

  Висока якість підготовки слухачів дає можливість вступити в будь який ВНЗ України

  Чекаємо Вас за адресою: м. Дружківка, вул. Соборна 32, тел.+38 (095) 418-94-57, ауд. 210

  2019

  09 жовтня 2019

  СВЯТО У БІБЛІОТЕЦІ

  СВЯТО У БІБЛІОТЕЦІ
  30 вересня в Україні святкують Всеукраїнський день бібліотек. Студенти першого курсу також приєдналися до цієї події і завітали до бібліотеки технікуму.

  В фойє бібліотекарі оформили мотиваційну локацію «5 причин відвідати бібліотеку». Безсумнівно, зараз можна завантажити й купити практично будь-яку книгу, але! По-перше, усіх книг не купиш, а в бібліотеці їх можна взяти абсолютно безкоштовно. А по-друге, в бібліотеці є особлива, чарівна «книжкова» атмосфера, яка об’єднує однодумців.

  В читальному залі гостей чекала мультимедійна презентація «Цей дивосвіт - бібліотека», розповідь про найвідоміші бібліотеки світу, про сучасні бібліотеки України, а також вікторини і різноманітні конкурси. Такі теплі зустрічі допомагають бібліотекарям знайти контакт з читачами і допомагати їм всебічно розвиватися.

  MyCollages_1.jpg

  Подробнее...

  26 вересня 2019

  Прапор «Труханівської січі» майорить над Дружківкою

  Прапор «Труханівської січі» майорить над Дружківкою.

  24 вересня студенти групи ОВ-19 Дружківського технікуму ДДМА, разом з класним керівником Крьока Світланою Вікторівною та Народним Героєм України Водолазським Анатолієм Даниловичем відвідали Музей спротиву українського Донбасу окупаційним режимам «Дружківська катівня». Музей був відкритий 5 липня 2019 року у п’яту річницю визволення Дружківки від «новороських» колоборантів. Велику допомогу у підготовці до відкриття музею, надала Громадська організація «Коло-медія» на чолі з паном Миколою Бондарем та Інститут національної пам’яті України.

  Студенти Дружківського технікуму ДДМА приймали активну участь у підготовці до відкриття: допомагали пані Олені Івановій в складанні технічної документації на будівлю, проводили виміри будинку, брали участь у прибиранні території.

  Радіоаматори Дружківки допомогли з експонатами до кімнати, що відображає кімнату слідчого, де вівся допит Олекси Тихого. В липні вони знайшли друкарську машинку тих часів, а 24 вересня 2019 року, музею був переданий портативний магнітофон.

  Екскурсію для студентів провів Голова Дружківського осередку Національної спілки краєзнавців України, викладач Дружківського технікуму ДДМА – Качур Володимир Васильович. Він трохи нагадав історію Дружківки, зупинився на старих будівлях міста, однією з яких і є частина музею. В різні роки, в камери цієї катівні кидали патріотів України, яких переслідували за політичні погляди. 1918-1920 роки, період сталінських репресій, німецька окупація, хрущьовська відлига, брежнєвський застій та новороські відморозки зразка 2014 року… Камери ніколи не були пустими. Тут допитували наших земляків: Олексу Тихого, Василя Зандера, Анатолія Водолазського. В 2014 році, в катівню міг попасти любий пересічний громадянин, який не підтримував ідею «русского мира».

  Студенти, які вступили до технікуму влітку 2019 року, дуже уважно слухали Володимира Васильовича, задавали запитання, бо під час російської окупації вони були ще дітьми. А коли спустилися до підвалу, то по спинам пройшов холодок і декому було дуже страшно.

  Дорослі мешканці Дружківки можуть сказати, що молоді це не потрібно. Але це сучасна історія нашого міста і нашої країни. Хочу нагадати фразу: «Нація, яка забуває минуле, не має майбутнього». Патріотичним вихованням молоді треба обов’язково займатися, щоб не повторилися події 20-сторіччя і чотирнадцятого року.

  Хочеться виразити подяку Качуру Володимиру Васильовичу за змістовну і цікаву екскурсію. Подяку Департаменту поліції охорони в Донецькій області, Українському інституту   національної пам’яті, Громадській Організації «Всеукраїнське Об’єднання «Коло-медіа – Труханівська Січ» за сприяння і допомогу у відкритті і функціонуванні Музею спротиву українського Донбасу окупаційним режимам «Дружківська катівня».

  MyCollages

  Подробнее...

  03 вересня 2019

  Я – громадянин України!

  Я – громадянин України.

  Я - громадянин своєї держави. Під такою значущою назвою пройшов перший урок у Дружківському технікумі ДДМА.

  Студенти та викладачі розглянули загальноприйняту термінологію про громадян та громадськість (їх можна знайти у будь-якому посібнику). Якщо висловлюватися простою мовою, то поняттям «громадянин» можна змалювати людину з певною громадянською позицією, відчуттям гордості за свою країну та бажанням зробити її кращою, не жаліючись на недоречні обставини, а докладаючи особистих зусиль.

  Ми знову обговорили державну символіку нашої країни, де вона зустрічається, яким має бути ставлення до знаків держави.

  Герб, гімн та прапор України символізують гідність українців, віру у свободу, славу і волю. Їх слід поважати, як самих себе, оскільки державна символіка – це і є наша сутність. Де людина розміщує або змальовує прапор своєї держави – там і її душа.

  Чим же займається справжній громадянин? Яким він має бути? Що може зробити для країни, щоб вона розквітала?

  На ці питання відповіли самі студенти. Вони виконали проекти та віднайшли закінчення до фази: «Я – громадянин України. Я пишаюсь тим, що…»

  Я пишаюсь тим, що…

  -          Україна отримала перемоги на боксерському рингу;

  -          Ми маємо плодючі чорноземи;

  -          У нас багата культура та історія;

  -          Раніше люди були добрішими, але слід докласти зусиль, щоб доброта повернулась;

  -          У нас співучі люди;

  -          Українська мова визнана однією з найкрасивіших у світі і т.д.

  Ще було багато інших відповідей, але нехай читач сам замислиться, чим може він або вона пишатися.Image 1 2

  Подробнее...

  29 липня 2019

  Наказ про зарахування на навчання

  Наказ про зарахування на навчання 2019

   

  Подробнее...

  17 липня 2019

  10 липня 2019

  Обсяг державного замовлення

   

   Обсяг держзамовлення у 2019 році

   держзамолення

  Подробнее...

  24 травня 2019

  Наш спільний дім

  Європа – наш спільний дім

               Куточків різних на землі багато.

  Європа серед них – найкраща над усім,

               Бо саме тут ми маємо зростати.

                                                                   Європа – наш великий спільний дім!

         18 травня в Україні відзначається День Європи. День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

  Відправною точкою на шляху до встановлення Дня Європи вважається Декларація Шумана, оприлюднена 9 травня 1950 року. Цей історичний документ, спрямований на об’єднання під єдиним керівництвом вугільних та сталеплавильних ресурсів низки європейських держав, насамперед Франції та Німеччини, заклав підґрунтя європейської інтеграції.Завдяки об'єднанню економічних зусиль і розподілу досягнутих результатів європейські країни уникнули накопичення військової могутності одна проти одної, що і забезпечило мир в Європі.

  Три з половиною десятиліття потому на Міланському саміті 1985 року лідери ЄС вирішили увічнити день проголошення Декларації Шумана та постановили щорічно відзначати 9 травня як «День Європи».

  Основна ідея загальноєвропейського Дня – кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у «Європейському домі».

  Україна – єдина держава не член ЄС, в якій на державному рівні відзначається День Європи. Оскільки День Європи – 9 травня – збігається з Днем Перемоги, в Україні урочисті заходи проводять щорічно у третю суботу травня.    

  Відзначення Дня Європи в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації.

       З нагоди Дня Європи в Україні в технікумі відбувся конкурс «Європа - наш спільний дім». У конкурсі взяли участь команди груп 1-го курсу: ЗВТОМТОР18 (капітан Стась Олександр), ЕПОВ18(капітан Циндренко Михайло), РПЗ18 (капітан Підповітний Ігор). За ходом конкурсу стежило журі, до складу якого увійшли зав. бібліотекою Цапенко В.А., психолог Мнушко О.В. та студентка групи ЕП17 Сербіна Т.

  В завзятій чесній боротьбі студенти демонстрували свої знання з географії, блискучу загальну ерудицію і проявляли свої творчі здібності. Конкурсні завдання були дуже різноманітними: бліц-турнір «Європейський калейдоскоп», «Віртуальна подорож Європою», «Галопом по Європі», фотоконкурс «Огляд європейських пам'яток» та ін. Капітани команд змагалися у конкурсі капітанів «Країни і столиці».

           Вболівальники команд брали участь у конкурсах для глядачів. Найактивнішим серед глядачів став студент групи РПЗ18 Щербаченко Кирило.

  За результатами усіх конкурсних завдань перше місце посіла команда групи РПЗ18, друге місце – поділили команди груп ЕПОВ18 і ЗВТОМТОР18. Команди та найактивніший учасник були нагороджені почесними грамотами.

  Конкурс довів, що в технікумі навчаються ерудовані учні, які постійно поглиблюють свої знання, не обмежуються навчальною програмою. Їм справді цікаво вчитися, вони вміють працювати в команді, допомагати та підтримувати один одного. Така молодь - це майбутнє благополуччя нашої країни - країни, яка не тільки територіально пов'язана з європейськими країнами, але і має спільну з країнами Європейського Союзу історію та цінності.

  20190517 132438

  Подробнее...

  26 квітня 2019

  третя регіональна студентська наукова конференція "Українська революція

  25 квітня 2019 року в технікумі успішно пройшла - 100 років (1917-1921)".
  Було заслухано 15 доповідей студентів закладів 1-2 рівняакредитації зі Слов*янська,Краматорська,Торецька
  Костянтинвки та інших міст регіону.
  Вдалим був виступ студентки нашого технікуму Гусарової Насті(група ЕПРПЗ-17) на тему"Дружківка і Костянти
  нівка в 1917-1920 рр.".
  Учасники конференції отримали відповідні сертифікати.
  Також відбулася презентація дослідження викладача історії технікуму Качура В.В." Історія Дружківки в 30 р.р. 
  ХХ століття".
  photo 2019 04 26 10 58 28
  Подробнее...

  05 квітня 2019

  Тиждень циклової комісії 5.05050202 «Обслуговування верстатів з ПУ та РТК»

  11.03.2019 – 15.03.2019

   Тиждень циклової комісії 5.05050202 «Обслуговування верстатів з ПУ та РТК»

  1. Презентація спеціальності в цифрах та фактах

  2. Засідання ради спеціальності (ауд.316)

  3. Научно-технічна конференція. Звіт обдарованих студентів про свої дослідницькі та творчі роботи

  4. Конкурс «Кращий за фахом»

  5. Виставка технічної літератури в читальному залібібліотеки 2.Зустріч з випускниками спеціальності

  6. Виставка технічної творчості студентів.

  7. Виставка курсових  та  дипломних проектів.

  8. Підсумки тижня циклової комісії

  Підсумки конкурсу «Кращий за фахом»

  № з/п П.І.Б. студента Результати навчальної практики Монтаж електронних блоків Користування вимірювальними приладами Робота з комп’ютерною технікою Складання програм Сума балів Місце в загальному заліку
  0 1 2 3 4 5 6 7 8
  1 Гальчук Максим Володимирович 5 5 4 5 5 24 2
  2 Лисенко Валерій Сергійович 5 5 5 5 5 25 1
  3 Тесленко Денис Володимирович 5 4 5 5 5 24 3-4
  4 Щадилов Микита Андрійович 5 4 5 5 5 24 3-4
  5 Куценко Олек-сандр Євгенович 5 4 5 4 4 22 5

   

  Подробнее...

  02 квітня 2019

  "Донбас - Україна"

  56158086 2224641967852921 4917594278105972736 n копия

  Подробнее...

  Powerd by Bloogie