Обрати мову

Ukrainian English

Facebook

FB

Донбас-Україна

flyer donbas abitur

 

Спрощена процедура вступу:

4 кроки / Без ЗНО

Архів новин

 • 2022 (7)
 • 2021 (25)
 • 2020 (23)
 • 2019 (32)
 • 2018 (43)
 • 2017 (29)
 • 2016 (8)
 • 2015 (26)
 • 2014 (5)
 • 2013 (4)
 • 2012 (9)
 • 2011 (54)
 • В рамках вступної кампанії 2022 опубліковані конкурсні пропозиції коледжу. Детально ознайомитись з інформацією про коледж можна на сторінці https://registry.edbo.gov.ua/university/498/
   

  АКРЕДИТОВАНІ ОСВІТНІ ПРОГРАМИ

  [ ФАХОВИЙ МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР ]

  Назва спеціальності Назва освітньої програми Інформація про акредитацію
  (051) Економіка Економіка Сертифікат про акредитацію освітньої програми ДС000833, дійсний до 01.07.2027
  (121) Інженерія програмного забезпечення Інженерія програмного забезпечення Сертифікат про акредитацію освітньої програми ДС000834, дійсний до 01.07.2026
  (131) Прикладна механіка Зварювальне виробництво Сертифікат про акредитацію освітньої програми ДС000835, дійсний до 01.07.2026
  (131) Прикладна механіка Обслуговування верстатів з програмним управліннямті робототехнічних комплексів Сертифікат про акредитацію освітньої програми ДС000836, дійсний до 01.07.2026
  (131) Прикладна механіка Технічне обслуговування і ремонт устаткування підприємств машинобудування Сертифікат про акредитацію освітньої програми ДС000837, дійсний до 01.07.2026
  (133) Галузеве машинобудування Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях Сертифікат про акредитацію освітньої програми ДС000832, дійсний до 01.07.2025

   

  грудня 2019

  27 грудня 2018

  СТВОРЮЄМОСВЯТКОВИЙНАСТРІЙ

  СТВОРЮЄМОСВЯТКОВИЙНАСТРІЙ

             Готуючись до новорічних свят в бібліотеці технікуму оформлена книжкова виставка та експозиція святкових різнобарвних витинанок. Студенти технікуму із задоволенням знайомляться з цікавою експозицією та поринають у дивосвіт різдвяних свят. 

  1111

   Всім бажаємо радості, добробуту та успіхів у навчанні!

  Хай Новий рік у вишиванці
  Розбудить вас щасливо вранці,
  І принесе у вашу хату — 
  Усмішок й радощів багато.
  Розбудить приспані надії,
  Зерном і щастям вас засіє,
  Зігріє миром і любов’ю
  І подарує вам здоров’я! 

  Подробнее...

  21 грудня 2018

  «Торгівля людьми – порушення прав та свобод людини»

  «Торгівля людьми – порушення прав та свобод людини»

  Cеред найжорстокіших порушень прав людини в сучасному світі є торгівля людьми. Суспільна загроза такого надзвичайно небезпечного злочину полягає в посяганні на невід’ємні права людини – право на повагу, на свободу та особисту недоторканність, свободу пересування і вільний вибір місця проживання, а інколи і право на життя. Торгівля людьми становить значну суспільну небезпеку для жінок, чоловіків і дітей, яких використовують з метою жебракування, сексуальної експлуатації та залучення до інших незаконних видів діяльності, які принижують честь та гідність людини.

  Сьогодні об’єктами торгівлі часто стають молоді люди, котрі не мають достатнього досвіду і знань про наслідки такої протиправної діяльності. Саме для того, щоб донести до студентів інформацію про торгівлю людьми; обговорити правила, як захистити себе від шахрайства та не потрапити до рук таких торговців, в читальному залі бібліотеки технікуму відбулося засідання круглого столу на тему «Торгівля людьми – порушення прав та свобод людини».

  У засіданні круглого столу взяли участь зав. бібліотекою Цапенко В.А., психолог Мнушко О.В., викладачі Крьока С.В., Шишкова О.Г. та студенти 3-го і 4-го курсів.

  В ході зустрічі було розглянуто наступні питання: Що являє собою«сучасне рабство»? Які існують причини і форми торгівлі людьми? Як не стати жертвою торговців людьми?Студентами були підготовлені повідомлення та презентації з окремих питань теми.

  Учасники круглого столу жваво обговорювали проблеми, пов’язані з причинами, ознаками та формами торгівлі людьми. Було визначено, що торгівля людьми – це злочин, жертвою якого може стати будь-хто, незалежно від віку, статі, національності, віросповідання, освіти, соціального статусу.

  Умовами, що сприяють такому злочину є складна економічна ситуація в Україні, високий рівень безробіття, наявність військового конфлікту, збільшення кількості внутрішньо переміщених осіб та правова необізнаність громадян. Люди прагнуть кращої долі, тому їдуть за кордон шукати гарну роботу. Спритні ділки щороку використовують сотні таких шукачів.

  Особливий інтерес викликали питання, пов’язані з працевлаштуванням молоді за кордоном. Учасники круглого столу всебічно розглянули проблеми такого працевлаштування, обговорили міфи і ризики, пов’язані з торгівлею людьми.

  В підсумку було зазначено,що рушійною силою протидії торгівлі людьми є широке інформування молоді та широких верств населення про ймовірні ризики та шляхи запобігання попадання в тенета торговців людьми.Серед учасників та гостей заходу було розповсюджено інформаційні матеріали на тему «Як не стати жертвою торгівлі людьми».

  Подолання торгівлі людьми в Україні стане реальністю лише завдяки спільним діям та партнерству з урядами інших країн, правоохоронцями і усім громадянським суспільством.

  12

  Подробнее...

  19 грудня 2018

  «Під парасолькою»

  «Під парасолькою»

  Щороку в нашій країні проходить Всеукраїнський тиждень права – масштабна серія заходів, покликаних сприяти підвищенню правової освіченості та правової свідомості громадян. Він завжди проводиться в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

  Всеукраїнський тиждень права цього року був особливим, адже 10 грудня відзначалася 70-та річниця Загальної декларації прав людини – документа, в якому проголошені невід'ємні права та свободи людини.

  Символ цьогорічного тижня права - парасолька. Чому парасолька? Тому що основна функція права – захищати. Ми всі знаходимось під захистом права, як під парасолькою. Вона об’єднуєзусилля усіх задля утвердження та захисту прав людини в Україні. І слоган Всеукраїнського тижня права – «Об’єднані під захистом права».

  Дружківській технікум ДДМА завжди долучається до проведення Всеукраїнського тижня права в Україні. В цьому році такий тиждень в технікумі проходив з 10 по 14 грудня.

  З 10 грудня Всеукраїнський тиждень права відкрила в бібліотеці технікуму виставка юридичної літератури під назвою «Право в нашому житті».

  Для студентів технікуму було проведено виховну годину на тему «Права людини».

  Студенти групи ЕПОВ18 в ході лекції-презентації «Права людини: історія і сучасність» ознайомилися з історією прав людини та сучасним станом захисту прав і свобод. Переглянули відповідну презентацію та документальний фільм про Європейський суд з прав людини.

  Протягом тижня студенти брали активну участь в таких цікавих заходах, як:

  • конкурс «Найкращі знавці права», в якому переможцем стала команда «Феміда» (група ЕПОВ18), команда «Ніка» (група РПЗ18) посіла друге місце, команда «Вікторія» (група ЗВТОМТОР18) – третє місце;
  • тренінг «Рівні права – рівні можливості», метою якого стало привернення уваги студентів до проблеми гендерної рівності в Україні, формування навичок гендерної поведінки та антидискримінаційного ставлення до осіб протилежної статі;
  • засідання круглого столу «Торгівля людьми - порушення прав і свобод людини», що мало на меті донести до студентів інформацію про торгівлю людьми, про зовнішні та внутрішні причини виникнення даної проблеми; про те, як захистити себе від шахрайства та не потрапити до рук торгівців людьми, сформувати у студентів навички безпечної поведінки, обачності та спостережливості.

  Тиждень права пройшов цікаво і змістовно, а головне, засвідчив небайдужість нашої молоді до питань правової обізнаності, формування правової свідомості і правомірної поведінки. Заходи, які були проведені під час тижня права, сприяли підвищенню рівня правової культури студентів, інформованості молоді про їх конституційні права та обов’язки.

  48387230 1026612034352872 7119143214946189312 n

    

  Подробнее...

  18 грудня 2018

  «Інженерія програмного забезпечення»

  З 10.12.2018 по 15.12.2018 в Дружківському технікумі ДДМА пройшов тиждень циклової комісії спеціальності «Інженерія програмного забезпечення». Протягом 5-ти днів проводились заходи, спрямовані на прояв талантів і навичок студентів:

  • Понеділок - Конкурс буклетів
  • Вівторок - Конкурс архітекторів комп'ютера
  • Середа - Конкурс програмістів
  • Четвер - Конкурс графіки
  • П'ятниця - Турнір з Counter Strike

  За підсумками перших трьох конкурсів, в яких брали участь 1 і 2 курси, були визначені переможці та надані призи. З мистецтвом створення анімаційного ролика бездоганно впоралися студентки групи РПЗ-15 - Григорьєва Аліна і Амалицка Катерина.

  У змаганні з комп'ютерної гри CS, формат проведення якої був 5x5, брали участь 4 команди:

  1. РПЗ-16 - ALAHA-BABAHA
  2. РПЗ-15 - NaVi
  3. РПЗ-17 - ДГ
  4. РПЗ-17 - GANG

  До фіналу дійшли дві кращі команди - «ДГ» і «NaVi». Але кінцевими лідерами виявилися студенти групи РПЗ-15 з команди «NaVi», які з гідністю здобули перемогу після тривалого бою зі своїми суперниками. 

  032722DB D89C 4C3D AA60 8B5D9C91C8E5

  Подробнее...

  06 грудня 2018

  Хочемо привітати всіх представників Збройних сил України зі святом

  Хочемо привітати всіх представників Збройних сил України зі святом.

  Доскладу української армії входять всі роди військ, які представлені Повітряними і Військово-морськими силами України, а також Сухопутними військами.

  Офіційною датою заснування свята прийнято вважати 6 грудня 1993 року, хоча ще у 1991 році саме цього дня Верховною Радою був ухвалений закон "Про Збройні сили України" як незалежної держави.

  Щорічно в цей день відбуваються зустрічі та нагороджуються люди, які приділили значну частину свого життя гідному служінню своїй країні та збройним силам.

  Саме 6 грудня щорічно, починаючи з 1993 року, відбувається урочисте вітання українських вояків.

  Напередодні цього особливо актуального в наші дні свята студенти ДТ ДДМА зустрілися з представниками Дружківського міського військового комісаріату, які відвідали технікум в рамках кампанії «Дякую захисникам». Юнаки та дівчата звернулися до гостей з вітаннями, побажаннями миру в душі та країні, волі та прагнення до щасливого розквіту України. IMG 5398

  Подробнее...

  03 грудня 2018

  Консультації та екзамени

  Консультації та екзамени

  Подробнее...

  Останні дні листопада

  Ось і скінчилася золотава осінь – пора студентської безшабашної адоптації до лекцій та практичних занять. Не встигли звикнути до сидіннях на парах, як час вже братися за конспекти та працювати ще більше та старанніше, оскільки сесія вже не за горами. Чи слід сумувати за осіннім теплом? – Авжеж, ні! Погляньте на студентів Дружківського технікуму ДДМА – скільки емоцій, драйву та феєричних виступів. Встуденти та випускники технікуму зробили собі справжній подарунок – яскраве та багате не талановиті виступи свято!

  Дорогі студенти, бажаємо вам і надалі бути такими ж активними, веселими та жартівливими!

  P.S. якщо чесно, то наші студенти завжди такі і є (не тільки на сцені, але і в житті), просто інколи вони приховують свої почуття та таланти.

  IMG 5360

   

  Подробнее...

  Powerd by Bloogie