Обрати мову

Ukrainian English

Facebook

FB

Донбас-Україна

flyer donbas abitur

 

Спрощена процедура вступу:

4 кроки / Без ЗНО

Архів новин

 • 2021 (1)
 • 2020 (25)
 • 2019 (38)
 • 2018 (59)
 • 2017 (37)
 • 2016 (8)
 • 2015 (28)
 • 2014 (6)
 • 2013 (6)
 • 2012 (11)
 • 2011 (55)
 • Підготовчі курси

  ДРУЖКІВСКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
  ДОНБАСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ МАШИНОБУДІВНОЇ АКАДЕМІЇ
  РОЗПОЧИНАЄ ПРИЙОМ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ
  в 2020
  -2021 навчальному році
  (математика, українська мова)

  для випускників 9-х  класів

  Заняття починаються по мірі комплектування груп.

  Висока якість підготовки слухачів дає можливість вступити в будь який ВНЗ України

  Чекаємо Вас за адресою: м. Дружківка, вул. Соборна 32, тел.+38 (095) 418-94-57, ауд. 210

  листопада 2018

  22 листопада 2018

  20 листопаду 2018 р. міський центр зайнятості провів ярмарок професій

  20 листопаду 2018 р. міський центр зайнятості провів ярмарок професій у центральній бібліотеці ім. Лесі Українки.

  У ярмарку прийняли участь учні шкіл, представники учбових закладів міста та регіону.

  Ярмарок пройшов у форматі квесту. Учням шкіл пропонувалось пройти декілька локацій. Одну із локацій «Машинобудування» представляли викладачі нашого технікуму: Амалицький О.Ю., Багач С.Г., Боличева І.В., Бережний С.О., Радченко І.Г.

  Учням шкіл, майбутнім абітурієнтам, було запропоновано: розгадати загадки, стосовно спеціальностей нашого технікуму; виконати логічні вправи; назвати комплектуючі для персонального комп’ютеру та інструменти і прилади до токарного верстату.

  Учні шкіл виявили свою обізнаність та ерудованість в питаннях машинобудування, обслуговування верстатів, зварювання, програмування, економіки.

  Чекаємо випускників шкіл у лавах студентства Дружківського технікуму ДДМА.

  IMG 5138

  Подробнее...

  Перші кроки в науці

  Перші кроки в науці

                                                                                           

     Перехід до ринкової економіки вимагає нових якостей від фахівців: професійну компетентність, вміння контролювати ситуацію, самостійно і оперативно приймати рішення. Динамічність життя, зміна інформації, системи знань потребують постійного їх оновлення та поповнення.Щоб досягти мети формування творчої особистості спеціаліста, необхідно докорінно змінити саму позицію студента в процесі навчання. Із пасивного споглядача, який «вибирає» інформацію і ретельного виконавця стандартних задач студент повинен перетворюватися в творчого добувача знань.

  Сьогоднішня методика - це методика активного навчання, активне залучення студента до навчального процесу, відхід від чисто інформаційних методів до проблемного навчання, перехід від монологу до діалогу, тобто використання інтерактивних технологій.

  Науково-дослідницька робота студентів дозволяє викладачу розвинути творчу особистість студента, залучити молодь до новітніх технологій, виховати нове покоління вчених в нашій країні. Науково-практичні конференції студентів дозволяють виявити рівень навчального закладу в системі підготовки спеціалістів, підтвердити кваліфікацію викладача, та можливість студентам різних спеціальностей перевірити свої надбані компетенції.

  В 2018 році спеціалізація «Обслуговування верстатів з ПУ і РТК» Дружківського технікуму ДДМА вперше придбала досвід у регіональних науково-практичних конференціях. Спочатку у березні студент групи ОВ-14 Горбачов Олександр прийняв участь у Першій Регіональній конференції студентів у місті Маріуполі «Студентська наука – погляд у майбутнє» та опублікував наукову статтю у збірнику матеріалів конференції. Тема доповіді: «Модернізація верстатів з числовим програмним управлінням на базі системи SINUMERIK». Конференція відбувалася у Маріупольському коледжі ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет». До речі, це був мій перший досвід, як наукового керівника. Разом з Олександром ми планували їхати до Маріуполя, але у зв’язку з відключенням опалення в коледжі, організатори змушені провести конференцію заочно в режимі online. На слідуючий рік конференція планується у квітні, запрошення на неї від організаторів, наш навчальний заклад вже отримав. Олександр Горбачов в червні закінчив Дружківський технікум ДДМА і отримав диплом молодшого спеціаліста з відзнакою. Вступив на прискорену форму навчання (3 курс) в Донбаську державну машинобудівну академію на спеціальність «Автоматизація виробничих процесів та інформаційні технології», де продовжує відмінно навчатися та займатися науковою роботою.

  DSC01494

  Подробнее...

  20 листопада 2018

  «СВЯТО РІДНОЇ МОВИ»

  « СВЯТО РІДНОЇ МОВИ»

  «Найбільше і найдорожче добро кожного на­роду — це його мова,

  ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця,

  в яку народ складає і своє давнє життя,

  і свої сподівання, роздуми, досвід, почування».

  Панас Мирний

             Мова — це велике національне надбання, коштовний скарб із могуття інтелекту і криці моралі, це пісня душі, покладена на слова. У ній досвід, мрії і сподівання мільйонів-людей, об'єднаних в єдине ціле — народ.Щороку, 9 листопада, у день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-літописця, наша держава відзначає День української писемності та мови, свято, яке гуртує усіх нас - на шляху відродження духовності, зміцнення державності, формування громадянського світогляду.

  Щороку бібліотекарі Дружківського технікуму ДДМА долучаються до цієї визначної дати і проводять свято рідної мови. Цього року ,15 жовтня, на свято були запрошені студенти груп 1РПЗ17 та 1РПЗ18.Розпочали свято ведучі - студентки 2 курсу Діана Половинка та Діана Лимар, які розповіли нам про історію виникнення свята писемності та про Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, до якого щорічно долучаються 5 мільйонів учасників з 20 країн світу.

  Екскурс у минуле «Від ієрогліфа до книжки» за допомогою мультимедійної презентації провели бібліотекарі Цапенко В.А. та Соколенко Т.І.

  Конкурси «Ерудит», «Лінгвістичні загадки», «Крученики» та конкурс «Що означає слово» дали можливість студентам позмагатися у кмітливості і спритності. «Мовний квест» розкрив неабиякі здібності студентів, а саме ерудицію, винахідливість і знання рідної мови.

  Активну участь у змаганні приймали і вболівальники, вони допомагали учасникам команд знайти правильнівідповіді на складні запитання.

  Вірші про рідну мову, гуморески Павла Глазового прозвучали у виконанні студентів 2 курсу Гунько Владислава та Кулькова Владислава. Не залишилися осторонь і першокурсники. Вірші рідною мовою прочитали Кузьменко Максим, Літвинов Валерій, Незнахіна Дар’я.

  Відеоролики «Говоріть українською», «Українська мова» допомогли зрозуміти студентам, чому сучасній молоді треба знати рідну мову. Шляхів до мовної досконалості безліч. Але всі вони починаються з любові до рідної мови, відчуття власної відповідальності за рідну мову. Тож любімо рідну мову, дбаймо про мовну культуру.

  IMG 20181115 101439

  Подробнее...

  19 листопада 2018

  Фонд FSD

  13 листопада лекцію для студентів дружківського технікуму ДДМА прочитали фахівці швейцарського фонду FSD, який займається проблемами розмінування у гарячих точках світу і, зокрема, в Україні.

  На даний момент фонд FSD приділяє значну увагу безпосередньо лінії зіткнення та населеним пунктам, які знаходяться в безпосередній близькості від неї, а також ведеться робота в містах, таких як наша Дружківка, де бойові дії не ведуться вже більше року.

  Фахівці розповіли про безпечну поведінку під час виявлення вибухонебезпечних предметів, показали маркування мін та відповіли на питання студентів, розказуючи про свою роботу.IMG 4814

  Подробнее...

  12 листопада 2018

  Радіодиктант 2018

  Дружківський технікум Донбаської державної машинобудівної академії приєднався до радіодиктанту національної єдності. Студенти разом з викладачами додали частку своєї теплоти у нашу велику, спільну справу, створили свій власний осередок диктанту – 2018. Приємно спостерігати активну громадську позицію наших студентів та їхнє прагнення бути свідомими, грамотними громадянами своєї Батьківщини.

  45977472 999412920243424 808634868870152192 n46047340 1892859370833436 912328569240158208 n

   

  Подробнее...

  Powerd by Bloogie