Обрати мову

Ukrainian English

Facebook

FB

Донбас-Україна

flyer donbas abitur

 

Спрощена процедура вступу:

4 кроки / Без ЗНО

Архів новин

 • 2021 (23)
 • 2020 (25)
 • 2019 (38)
 • 2018 (55)
 • 2017 (36)
 • 2016 (8)
 • 2015 (26)
 • 2014 (5)
 • 2013 (4)
 • 2012 (10)
 • 2011 (54)
 • Підготовчі курси

  ДРУЖКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
  ДОНБАСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ МАШИНОБУДІВНОЇ АКАДЕМІЇ
  РОЗПОЧИНАЄ ПРИЙМАННЯ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ
  у 2021
  -2022 навчальному році
  (математика, українська мова)

  для випускників 9-х  класів

  Заняття починаються в міру комплектування груп.

  Висока якість підготовки слухачів дає можливість вступити в будь-який ВНЗ України

  Чекаємо вас за адресою: м. Дружківка, вул. Соборна 32, тел.+38 (095) 418-94-57, ауд. 210

  березня 2018

  23 березня 2018

  ЯРМАРОК ПРОФЕСІЙ ДЛЯ ДІТЕЙ. 22.03.2018

  ЯРМАРОК ПРОФЕСІЙ ДЛЯ ДІТЕЙ.

  22 березня 2018 року у Центрі дитячої та юнацької творчості#Дружківський_міський_центр_зайнятості провів #ярмарок_професій. В ньому прийняли участь учні ЗНЗ, студенти, учні профліцеїв, батьки, вчителі, соціальні партнери, представники учбових закладів міста та регіону.
  Школярі, які завітали на захід, ознайомились з різноманіттям професій та спеціальностей. Свої освітні послуги презентували 5 вищих та професійно-технічних закладів. Вони #представили_професії, на які є сталий попит роботодавців на ринку праці: машинобудування, будівництва, сфери послуг, військові професії, професії служби цивільного захисту.
  Ярмарок проходив у форматі інтерактивних виставок та майстер-класів. Це дозволило дітям «приміряти професію на себе». Вони самостійно придумували зачіски, конструювали одяг, створювали дизайн ландшафту, приміряли спеціальне обмундирування, працювали на 3-д принтері, малювали портрети.
  Про навчання у своєму закладі розповідали студенти та викладачі у фойє, біля столів з рекламою, спілкуючись із школярами, вчителями та батьками.

  1 29251427 1585879328128404 1670347249 o29250988 1585878901461780 777321199 o

  Подробнее...

  Як викладачі Дружківського технікуму ДДМА зиму «проганяли»!

  Як викладачі Дружківського технікуму ДДМА зиму «проганяли»!

  Кожну зиму викладачі ДТ ДДМА, коли випадає сніг, їздять на природу кататися з гірки. Але цього року зима вередувала: то сніг випаде, то дощ піде, ніяк не вдавалося спіймати належні погодні умови. Ось уже і  березень на дворі, а зима ніяк не хоче уходити. І тут подарунок: 19 березня сніг випав, білий, пухнастий. Вирішили зробити виїзд, може зима гляне, як її поважають, і поступиться весні. Тільки зібралися, дощ пішов, температура плюсова, але спіймали момент і поїхали. І не прогадали! Снігу було багато, кущі із заледенілими гілками блискали алмазами у променях сонечка, яке іноді виглядало. Каталися хто на чому спромігся: на спеціальних пристосуваннях для спуску і на поліетилені. Спускалися паровозиком, розкручувало до гори ногами, робили кульбіти. Так насміялися!

  IMG 0488

  Подробнее...

  21 березня 2018

  Ми перші по регіону!

  Ми перші по регіону!

  Вже традицією стало проводити щорічний регіональний конкурс молодих науковців Малої академії наук України. На початку 2018 року  відбулася 21 регіональна конференція учасників МАН. Пропустити такий захід, студенти Дружківського технікуму ДДМА – не змогли собі дозволити. За  результатами виступів молодих науковців, студенти спеціальності «Зварювальне виробництво», під керівництвом Безродного В.Л., вибороли призові місця:

  -         Халюта А. , студент групи ЗВ-15, з науковою роботою «Зварювання пластикових труб» - І місце;

  -         Коробов В., студент групи ЗВ-15, з науковою роботою « Технологія гідроабразивного різання» - ІІ місце;

  -         Журавель Д., студент групи ЗВ-15, з науковою роботою «Машини для гідроабразивного різання» - ІІ місце.

  Ми перші по регіону 21.03.2018

  За участь у конференції та високі досягнення, студенти Дружківського технікуму стали дійсними членами МАН, та  отримали посвідчення членського квитка.

  Молодці!

  Викл. спец. дисциплін Безродний В.Л.

  Подробнее...

  19 березня 2018

  Змагання студентів ЗВО І-ІІ р.а. з футзалу 2018

  Змагання студентів ЗВО І-ІІ р.а. з футзалу

  13-15 березня у м. Слов’янськ на базі комунального позашкільного навчального закладу «Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» відбувалися обласні фінальні змагання І етапу Спортивних ігор України з футзалу серед студентів ЗВО І-ІІ рівнів акредитації Донецької області. Тринадцять команд юних футзалістів зібралися продемонструвати свою майстерність у м. Слов’янськ. 
  Учасники відкрили змагання підняттям прапору та гімном України. Перед присутніми з привітальним словом виступив начальник відділу Донецького обласного відділення (філії) КФВС МОН України Максим Крилевський, який привітав команди, побажав хорошої динамічної гри та перемоги найсильнішому.
  Кожна з команд бажала перемоги, але найкращу готовність до змагань показали спортсмени Дружківського технікуму Донбаської державної машинобудівної академії (директор Баштовий В.П.), які посіли перше місце, другими стали студенти Слов’янського енергобудівного технікуму (директор Горозій М.І.), третє почесне місце вибороли представники Слов’янського коледжу транспортної інфраструктури (директор Жиров Ю.В.).
  Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України вітає переможців та їх тренерів, бажає гідного виступу на всеукраїнських змаганнях.

  Image 3

  Подробнее...

  07 березня 2018

  «Знання права заслуговує найвищої шани»

  Лютий – місяць правових знань

  «Знання права заслуговує найвищої шани»

  Ульпіан

  Урамках Місячника правових знань, який вже традиційно триває в Дружківському технікумі ДДМА цілий лютий, було проведено різноманітні правові заходи.Метою таких заходів є сприяння розвитку правової культури студентської молоді, утвердження поваги до права в Україні, підвищення рівня правових знань.

  1 лютого в бібліотеці технікуму було відкрито виставку юридичної літератури під назвою «Я і закон». Упродовж місяця всі виховні години були присвячені правовій тематиці: «Конституція України у моєму житті», «Історія державних символів України», «Молодь та злочинність».

  20180301 105049

  Подробнее...

  Міжнародний День підтримки жертвзлочинів

  Міжнародний День підтримки жертвзлочинів

  Соціальна реабілітація жертв злочинів являється однією із ключових проблем сучасного суспільства. Вона почала хвилювати людство досить давно. Ще в кінці минулого століття, у вересні 1985 року, VII конгрес ООН затвердив «Декларацію головних принципів правосуддя для жертв злочинів і зловживання владою». Генеральна Асамблея ООН прийняла цю декларацію, вперше розробивши універсальні принципи підтримки й захисту жертв злочинів і зловживання владою.

  22 лютого 1990 року уряд Великої Британії опублікував «Хартію жертв злочинів». З того часу в усьому цивілізованому і демократичному світі 22 лютого відзначають День підтримки жертв злочинів.

  Зараз в ряді країн прийняті й діють закони, спрямовані на захист постраждалих від кримінальних дій, їх соціальну реабілітацію, компенсацію матеріальної та моральної шкоди.

  З нагоди Дня підтримки жертв злочинів 27 лютого для студентів групи ЕПРПЗ16  було проведено виховну годину на тему: «Як не стати жертвою злочину». Хто така жертва злочину? Яка поведінка людини привертає увагу злочинця? Як уникнути небезпеки стати жертвою злочину?  Як діяти у небезпечній ситуації? Це головні питання, які було розглянуто протягом виховного заняття.

  Викладач правознавства Шишкова О.Г. розповіла студентам про те, що означає поняття «віктимність» і що вивчає наука віктимологія; назвала основні типи людей, які найчастіше потрапляють у неприємні ситуації і стають жертвами злочину; охарактеризувала види типової поведінки жертви злочину залежно від ролі потерпілого у ході реалізації злочинного наміру.

  2TOlB0yF3Dw

  Подробнее...

  06 березня 2018

  ЕТИКЕТ: ТАК ПРОСТО І ТАК СКЛАДНО

              ЕТИКЕТ: ТАК ПРОСТО  І ТАК СКЛАДНО

  Мовний етикет - один з найважливіших елементів людської культури. Ми ще не знаємо людини, але ось він заговорив, і буквально з перших фраз можна судити про його культуру, або безкультур'я. Етикет спілкування має значення для кожної людини. Завдяки правильному спілкуванні ми можемо показати себе такими, якими ми хочемо бути; стати лідером в колективі; уникати конфліктних ситуацій та інше.

  Такими словами бібліотекарі Цапенко В.А. та Соколенко Т.І. почали розповідь про етикет та культуру спілкування в суспільстві. Тема виявилася актуальною і затребуваною.  Година етикету відбулася 27 лютого. Студенти приймали активну участь у проведенні заходу, відповідали на різноманітні запитання ведучих про сучасну культуру спілкування.

  060318 1       

  Подробнее...

  05 березня 2018

  «Сучасний тероризм - головна загроза фундаментальним правам людини»

  «Сучасний тероризм - головна загроза фундаментальним правам людини»

    «Терор не вибирає, по кому

         нанести удар, і його жертвою

                може стати кожен з нас»  

  Франк-Вальтер Штайнмаєр

  23 лютого у ДТ ДДМА  відбулося засідання круглого столу на тему «Сучасний тероризм - головна загроза фундаментальним правам людини».

  Метою роботи круглого столу було визначено розвиток світогляду студентської молоді щодо ключових проблемних питань загрози тероризму в сучасному світі, зокрема в Україні.

  У засіданні круглого столу взяли участь зав. бібліотекою Цапенко В.А., психолог Мнушко О.В., викладачі Крьока С.В., Шишкова О.Г. та студенти 2-го і 3-го курсів. Учасники круглого столу жваво обговорювали проблеми, пов’язані з поширенням в останній час діяльності  різних терористичних організацій. Студентами були підготовлені повідомлення з окремих питань теми. Учасники переглянули презентацію та відеоролики  з інформацією про причини, види та шляхи боротьби з терактами.

  Викладач правознавства ознайомила присутніх з українським законодавством, яке визначає  основи боротьби з тероризмом та встановлює кримінальну відповідальність за терористичну діяльність.  Психолог розповіла про причини та мотиви скоєння терактів. Студенти проявили значну обізнаність з питань юридичного забезпечення прав людини й активно дискутували, висловлюючи власний  погляд на гострі проблеми сучасного українського суспільства, які породжуються тероризмом як проявом насильства та ненависті.

  Подробнее...

  «Найкращі правознавці»

  0505032018

  Подробнее...

  01 березня 2018

  «Краса і велич символів державних»

  05032018

  Подробнее...

  Powerd by Bloogie