Обрати мову

Ukrainian English

Facebook

FB

Донбас-Україна

flyer donbas abitur

 

Спрощена процедура вступу:

4 кроки / Без ЗНО

Архів новин

 • 2021 (23)
 • 2020 (25)
 • 2019 (38)
 • 2018 (55)
 • 2017 (36)
 • 2016 (8)
 • 2015 (26)
 • 2014 (5)
 • 2013 (4)
 • 2012 (10)
 • 2011 (54)
 • Підготовчі курси

  ДРУЖКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
  ДОНБАСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ МАШИНОБУДІВНОЇ АКАДЕМІЇ
  РОЗПОЧИНАЄ ПРИЙМАННЯ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ
  у 2021
  -2022 навчальному році
  (математика, українська мова)

  для випускників 9-х  класів

  Заняття починаються в міру комплектування груп.

  Висока якість підготовки слухачів дає можливість вступити в будь-який ВНЗ України

  Чекаємо вас за адресою: м. Дружківка, вул. Соборна 32, тел.+38 (095) 418-94-57, ауд. 210

  лютого 2018

  05 лютого 2018

  Лютий – місяць правових знань. План заходів

  прао

  Подробнее...

  02 лютого 2018

  Тиждень циклової комісії спеціальності «Обслуговування верстатів з програмним управлінням і робототехнічних комплексів»

  Тиждень циклової комісії спеціальності «Обслуговування верстатів з програмним управлінням і робототехнічних комплексів»

                                                                                            Світлана Крьока

     В Дружківському технікумі Донбаської державної машинобудівної академії існує традиція проведення тижнів циклової комісії. Протокол проведення таких заходів не існує. Викладачі, під час проведення тижнів, мають змогу підійти творчо, креативно, щоб показати навчальний та виховний процес на спеціальності. Під час таких заходів, у студентів формуються професійні компетенції, гордість за свою спеціальність, любов до навчального закладу та рідної землі, поваги до історичного минулого українського народу. Головна мета навчально-виховного процесу: формування високодуховної та професійної особистості з молодої людини, яка  прийшла навчатися до ДТ ДДМА.

       Спеціальність «Обслуговування верстатів з ПУ і РТК» проводила свій тиждень  з 22 по 26 січня 2018 року. Остання декада січня особлива для України.  22 січня – День соборності України,  державне свято на честь проголошення у 1919 році Акту Злуки УкраїнськоїНародної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину державу. 29 січня – День пам’яті Героїв Крут, який став для українського народу  символом героїзму і жертовності молодого покоління у боротьбі за незалежність України.

       Викладачі спеціальності, розуміючи яка відповідальність лежить на них під час проведення заходів, підійшли до складання графіку дуже комплексно і відповідально. Але його величність випадок розпорядився по іншому. 22 січня планувалося проведення інформаційного дня під назвою: «Спеціальність у цифрах і фактах» та засідання ради спеціальності.

         Вранці,  до технікуму на зустріч приїхали представники ВАТ «Енергомашспецсталь» на чолі з Директором по управлінню персоналом Мілоход Юрієм Олександровичем. Технікум давно співпрацює з цим підприємством, яке постійно запрошує на практику наших студентів. Керівництво акціонерного товариства бажає удосконалити зв’язки з нашим навчальним закладом, запросити на оплачувану навчальну та виробничу практики, з подальшим працевлаштуванням,  випускників з кваліфікацією електромеханік, яких готує наша спеціальність. Для цього організовані екскурсії студентів та їх батьків. Треба  відмітити, що в наш складний час, це дуже велика рідкість. Частіше сучасні підприємства бажають отримати безкоштовну робочу силу. Як керівник практики, я дуже часто з цим зустрічаюсь і хочу підтвердити, що ВАТ «Енергомашспецсталь» підходить до організації практичного навчання студентів дуже відповідально, починаючи з програми практики, організації технічного навчання, техніки безпеки, екзаменів на робітничий фах та оплату практики.

  Подробнее...

  Powerd by Bloogie