Facebook

FB

Вхід на сайт

Архів новин

 • 2018 (4)
 • 2017 (49)
 • 2016 (40)
 • 2015 (34)
 • 2014 (20)
 • 2013 (37)
 • 2012 (51)
 • 2011 (73)
 • 2018

  05 лютого 2018

  Лютий – місяць правових знань. План заходів

  прао

  Подробнее...

  02 лютого 2018

  Тиждень циклової комісії спеціальності «Обслуговування верстатів з програмним управлінням і робототехнічних комплексів»

  Тиждень циклової комісії спеціальності «Обслуговування верстатів з програмним управлінням і робототехнічних комплексів»

                                                                                            Світлана Крьока

     В Дружківському технікумі Донбаської державної машинобудівної академії існує традиція проведення тижнів циклової комісії. Протокол проведення таких заходів не існує. Викладачі, під час проведення тижнів, мають змогу підійти творчо, креативно, щоб показати навчальний та виховний процес на спеціальності. Під час таких заходів, у студентів формуються професійні компетенції, гордість за свою спеціальність, любов до навчального закладу та рідної землі, поваги до історичного минулого українського народу. Головна мета навчально-виховного процесу: формування високодуховної та професійної особистості з молодої людини, яка  прийшла навчатися до ДТ ДДМА.

       Спеціальність «Обслуговування верстатів з ПУ і РТК» проводила свій тиждень  з 22 по 26 січня 2018 року. Остання декада січня особлива для України.  22 січня – День соборності України,  державне свято на честь проголошення у 1919 році Акту Злуки УкраїнськоїНародної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину державу. 29 січня – День пам’яті Героїв Крут, який став для українського народу  символом героїзму і жертовності молодого покоління у боротьбі за незалежність України.

       Викладачі спеціальності, розуміючи яка відповідальність лежить на них під час проведення заходів, підійшли до складання графіку дуже комплексно і відповідально. Але його величність випадок розпорядився по іншому. 22 січня планувалося проведення інформаційного дня під назвою: «Спеціальність у цифрах і фактах» та засідання ради спеціальності.

         Вранці,  до технікуму на зустріч приїхали представники ВАТ «Енергомашспецсталь» на чолі з Директором по управлінню персоналом Мілоход Юрієм Олександровичем. Технікум давно співпрацює з цим підприємством, яке постійно запрошує на практику наших студентів. Керівництво акціонерного товариства бажає удосконалити зв’язки з нашим навчальним закладом, запросити на оплачувану навчальну та виробничу практики, з подальшим працевлаштуванням,  випускників з кваліфікацією електромеханік, яких готує наша спеціальність. Для цього організовані екскурсії студентів та їх батьків. Треба  відмітити, що в наш складний час, це дуже велика рідкість. Частіше сучасні підприємства бажають отримати безкоштовну робочу силу. Як керівник практики, я дуже часто з цим зустрічаюсь і хочу підтвердити, що ВАТ «Енергомашспецсталь» підходить до організації практичного навчання студентів дуже відповідально, починаючи з програми практики, організації технічного навчання, техніки безпеки, екзаменів на робітничий фах та оплату практики.

  Подробнее...

  26 січня 2018

  Навчання на новому рівні!

  Навчання на новому рівні!

  Пластмас – матеріал , що застосовується майже у всіх сферах промисловості та побуті. Якщо розглянути пластмаси в побуті, то вони застосовуються майже скрізь, наприклад: губка для миття посуду, виготовляється з поліуретану, труби для постачання води – ПВХ, а різноманітні плівки – поліетилену.

  НННР1

  (пластмаси в побуті)

  Нова дисципліна «Технологія зварювання і паяння пластмас», впроваджена в ДТ ДДМА, відкрила можливість використання пластмас в процесах зварювання та паяння, а також спростувала поняття таких складних термінів, як полівінілхлорид (ПВХ), полістирол, поліетилен тощо.

  Подробнее...

  17 січня 2018

  Ми – молоді науковці!

  Ми – молоді науковці!

  МАН 17.01.18 1

  (Журавель Д.В., Коробов В.О., Халюта А.Е., викл. Безродний В.Л.)

  Подробнее...

  Powerd by Bloogie