Обрати мову

Ukrainian English

Facebook

FB

Донбас-Україна

flyer donbas abitur

 

Спрощена процедура вступу:

4 кроки / Без ЗНО

Архів новин

 • 2022 (15)
 • 2021 (24)
 • 2020 (21)
 • 2019 (31)
 • 2018 (36)
 • 2017 (26)
 • 2016 (8)
 • 2015 (15)
 • 2014 (1)
 • 2013 (3)
 • 2012 (8)
 • 2011 (44)
 • листопада 2017

  29 листопада 2017

  «Соціальна активність молоді - крок до побудови громадянського суспільства»

  «Соціальна активність молоді - крок до побудови громадянського суспільства»

  2323232323

  «…Не питайте, що ваша країна може зробити для вас — питайте, що ви можете зробити для своєї країни»

  (Джон Кеннеді, з інавгураційної промови 20 січня 1961)

  Запорукою демократичного, стабільного розвитку держави є громадянське суспільство. Чим вищий рівень його розвитку, тим кращими є умови та можливості для самореалізації громадян, захисту їх інтересів та прав, впливу на владу та контролю за її діяльністю.

  Україною за роки незалежності зроблені певні кроки до розвитку та зміцнення громадянського суспільства. Створені умови для повноцінного забезпечення та стимулювання громадської активності. Не стоїть осторонь цього питання і сучасна молодь. Саме молоді належить приймати стратегічні рішення на наступних етапах, будувати та розвивати демократичне громадянське суспільство. Саме молодь забезпечує соціальну мобільність суспільства та постає джерелом ініціативи та вдосконалення всіх сфер суспільного життя.

  В межах заходів, присвячених Революції Гідності, з метою залучення студентської молоді до процесу розвитку громадянського суспільства та виховання активної громадянської позиції  24 листопада 2017 року в читальному залі бібліотеки технікуму відбулося засідання круглого столу на тему «Стан та перспективи розвитку громадянського суспільства в Україні».  В засіданні брали участь заступник директора з виховної роботи Пахомова О.В., викладач правознавства Шишкова О.Г. та студенти груп III-го та IV-го курсів. В ході зустрічі було обговорено проблеми українського громадянського суспільства, можливі шляхи їх подолання, діяльність громадських організацій та волонтерів,  питання соціальної активності молоді в сучасній Україні.

  IMG 20171124 120320

  Подробнее...

  27 листопада 2017

  Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки.

  Не сьогодні це сказано:

  Час народжувати і час помирати,

  Час руйнувати і час будувати,

  Час розкидати каміння і час збирати,

  Час мовчати і час говорити.

  Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

  Відкриті архівні документи ще і ще раз засвідчують, що авторами геноциду, штучного голодомору, фізичного знищення народу стали тодішня правляча влада, радянський політичний режим.(стенд)

  Народ України пам’ятає сторінки свого життя, але з часом відійдуть у небуття свідки тих трагічних подій Великого Голодомору. А тому варто робити все, щоб їх нащадки, особливо молодь, знали про ті лихоліття, свято берегли їх у своїй пам’яті в ім’я того, щоб таке страшне минуле ніколи не повторилось.

   DSC1014

  Подробнее...

  10 листопада 2017

  МОВА – ДУША НАРОДУ

  МОВА – ДУША НАРОДУ

  9 листопада українська громада відзначає велике духовне свято — День української писемності і мови, що яскраво засвідчує багатолітній тернистий шлях рідного слова і його безсмертних творців. Мова — це велике національне надбання, коштовний скарб, це пісня душі, покладена на слова. У ній досвід, мрії і сподівання мільйонів-людей, об'єднаних в єдине ціле — народ.

  Багатство мови зберігається у незліченній кількості чудових українських пісень, у думах і казках, у творах письменників, у живій розмовній мові. Наше завдання — берегти цей неоціненний дар, примножу­вати його, не засмічувати чужими і грубими словами, не забувати, щиро любити. І хоч наша мова зазнала гоніння, переслідування, зараз вона живе, квітне і вдосконалюється. Любімо і бережімо її.Отже, варто докладати зусиль, аби українська мова не тільки зберігалася, але й розвивалася. Нею варто розмовляти, писати, послуговуватися будь-де. В іншому разі вона стане виключно «солов’їною».

  7жовтня, напередодні Дня української писемності та мови, в читальному залі бібліотеки відбулося свято рідної мови.  На захід були запрошені студенти першого курсу  груп  РПЗ-17 та ОВ-17. Розпочали свято ведучі  - бібліотекари Цапенко В.А. і Алфьорова Т.І. словами про Нестора Літописця, про  історію виникнення свята та проблеми з вивченням и вживанням  нашої рідної мови.

  биб11

  Подробнее...

  08 листопада 2017

  ЗНАЄМО ТА ВМІЄМО!

  ЗНАЄМО ТА ВМІЄМО!

  Головне значення в оволодінні будь-якою  професією - є знання та вміння, але відсутність хоча б одного з них оволодіння будь-якою професією зводить до нуля. Нещодавно за вмінням на здобуття навичок студенти 3 курсу спеціальності «Зварювальне виробництво»  Дружківського технікуму під керівництвом Безродного В.Л. завітали до Донбаської державної машинобудівної академії.

  без1

   

  Подробнее...

  Powerd by Bloogie