Обрати мову

Ukrainian English

Facebook

FB

Донбас-Україна

flyer donbas abitur

 

Спрощена процедура вступу:

4 кроки / Без ЗНО

Архів новин

 • 2021 (14)
 • 2020 (25)
 • 2019 (38)
 • 2018 (56)
 • 2017 (37)
 • 2016 (8)
 • 2015 (26)
 • 2014 (6)
 • 2013 (4)
 • 2012 (10)
 • 2011 (54)
 • жовтня 2017

  31 жовтня 2017

  «Будущее за нами», или как студенты съездили в ДГМА

  «Будущее за нами», или как студенты съездили в ДГМА

  23 октября 2017 года студенты 3 и 4 курса, специальностей «Технология обработки материалов и инструмент», «Техническое обслуживание и ремонт оборудования предприятий машиностроения» Дружковского техникума Донбасской государственной машиностроительной академии - под руководством преподавателей специальных дисциплин И.Г. Радченко, О.В. Ищенко и О.С. Кириченко побывали с экскурсией в Донбасской Государственной Машиностроительной Академии с целью ознакомления с производством и новейшим оборудованием.

  э1

  Подробнее...

  30 жовтня 2017

  Обережно, міни!

  Обережно, міни!

  Війна залишає по собі жахливі «сувеніри» у вигляді мін і різних вибухонебезпечних предметів, які можуть бути знайдені і через багато років після завершення збройного конфлікту.

  Які бувають міни? Що робити і, головне,  чого не робити зі страшною знахідкою? Відповіді на ці та інші питання студенти технікуму отримали завдяки тренерам швейцарського  фонду з протимінної діяльності.

  Тренери FSD: Цимбал Ольга, Кривков Антон, Григор'єв Віктор.

  23114715 1451913984858273 107676932 nIMG 20171025 101005  
  Подробнее...

  26 жовтня 2017

  Ах, Одесса, мы тебя покоряем!

  Ах, Одесса, мы тебя покоряем!
  Студенты Дружковского техникума ДГМА уже в третий раз приняли участие во Всеукраинской олимпиаде (3 тур, 1/4 финала) по командному программированию теперь и в Одессе, представляя своё учебное заведение. 

  Алина Григорьева, Владислав Кушнир и Мирошниченко Дмитрий под руководством Багача Сергея Григорьевича покоряли Одессу своими знаниями. Им было предложено некоторое количество задач, которые они решали в виде программного кода на языке программирования С++. Решений было достаточное количество, хотя задачи с каждым этапом всё сложнее, но несмотря на это они показали хороший результат и в родной город приехали с наилучшими эмоциями и впечатлениями, как от олимпиады, так и от города Одессы.

  Отдельная благодарность директору ДТ ДГМА Баштавому Виктору Павловичу за выделенные средства на проезд и проживание студентов во время поездки на олимпиаду.

  Это еще не конец, мы двигаемся только лишь вперёд!

  IMG 20171010 094019IMG 20171009 145714

  Подробнее...

  24 жовтня 2017

  «Реформація — рух, що змінив світ»

  «Реформація — рух, що змінив світ»

  34343434

   У 2017 році весь світ відзначає 500-річчя Реформації, яка докорінно змінила історію середньовічної Європи. Важливість цього історичного процесу підкреслює масштаб святкування. Воно відбувається не лише в Німеччині, де почався реформаційний рух, але й в інших країнах Європи, Північної та Південної Америки, Азії та навіть Африки. На державному рівні Реформацію святкуватимуть і в Україні.

  Початком Реформації прийнято вважати виступ німецького ченця Мартіна Лютера,  який 31 жовтня 1517 року  прибив  «95 тез» до дверей Замкової церкви у Віттенберзі.  Серед основних тез були наступні: людина «рятується» лише своєю вірою, а не церковними обрядами та індульгенціями; єдиним авторитетом є Біблія, а не церква;  Біблія має бути доступною людям. Лютер не очікував, що його промова стане поштовхом, який спровокує глобальні зміни у Європі та всьому християнському світі. Процес набув не лише релігійного, а й соціального характеру, вплинув на економічний, науковий та політичний розвиток.

  20 жовтня 2017 року в рамках відзначення 500-річчя Реформації відбулася зустріч студентів ДТ ДДМА з представником науково-історичного відділу Донецького обласного оргкомітету з відзначення 500-річчя Реформації, головою   громадської організації «Перемога. Дружківка» - Поворозником Олександром Володимировичем. Тема зустрічі: «Вплив Реформації на економіку та освіту».

  Олександр Володимирович яскраво відтворив хід історії, пояснив передумови та причини Реформації під керівництвом Мартіна Лютера. Він розповів про великий вплив Реформації  на економіку та освіту. Зауважив, що результатом Реформації стала нова Церква і виникнення протестантизму, який  оголосив, що матеріальне благополуччя, зароблене працею або торгівлею, є ознакою Божого благословення.  Успіх в підприємництві став сприйматися як нагорода за чесну і сумлінну працю. Протестантська трудова етика, яка вбачає у праці служіння Богові, стала фундаментом добробуту багатьох країн. Реформація сприяла утвердженню свободи освіти, науки, культури і мистецтва від католицьких догм, а також розвитку особистості в різних країнах і, зокрема, в Україні. Протестантизм виступав також за книгодрукування, утвердження самодостатності рідної мови, пропаганду віротерпимості та свободу совісті.

  В ході цікавої та пізнавальної зустрічі присутні мали змогу поставити лектору  хвилюючі їх запитання та отримати змістовні відповіді.  Майбутні економісти та програмісти  ознайомилися з історією та важливими добутками Реформації, усвідомили, що реформаційний рух назавжди змінив хід світової історії і нам необхідно скористатися цим досвідом для побудови успішної української держави.   20171020 121121

  Подробнее...

  18 жовтня 2017

  На передодні свята «Дня захисника Вітчизни»

  На святковому заході до Дня Захисника України студенти та викладачі технікуму висловили велику подяку всім, хто виборює свободу та цілісність нашої держави.  

  69

  87

  Майбутні захисники Вітчизни вирішували «Хто сильніше!»

  На передодні свята «Дня захисника Вітчизни» в Дружківському  технікумі  ДДМА відбулись спортивні змагання «Козацьки розваги». Команди студентів  I-II курсів змагалися з поштовху гірі-16 кг, підтягуванні на поперечині, стрибках в довжину з міста, комплексно-силовій вправі та перетягуванні канату.  Переможцями серед першокурсників стала команда навчальної групи 1ЕПРПЗ-17(класний керівник Кривенко Є.О.), серед студентів  другого курсу сильнішими  виявилися студенти навчальної групи 1ОВ-16(класний керівник Коваленко Т.І.).

  В особистому заліку кращими були:

  Погребнов Олександр група 1ЗВТОМТОР-16   стрибки в довжину з місця  2м.43см.

  Чигірьов Іван               група 1ОВ-16                    підтягування                         23р.

  Павлик Даніл               група 1ОВ-16                    поштовх гирі                          40р.

  Крец Максим               група 1ЕПРПЗ-17             комплексно-силова вправа  52р.(за 1 хв.)

  Изображение 262

  Изображение 276

  Подробнее...

  17 жовтня 2017

  «Козацькому роду нема переводу»

  «Козацькому роду нема переводу»

  «…Душу й тіло ми положим

               за нашу свободу,

                             І покажем, що ми, браття,

                   козацького роду…»

   

  1212121212

  Щороку14 жовтня  в Україні відзначається День Українського козацтва.

  Це дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло вирішальну роль у становленні нашої держави.

  Певно, не знайдеться в Україні людини, яка б не знала про козаків. Про них складено безліч художніх творів, наукових книжок і фільмів. Про козацький рід співається й у нашому державному гімні. Образ сміливого парубка, котрий захищає честь та волю нашого народу, міцно закарбувався у пам’яті поколінь. Тож, козак в українській культурі – звитяжний воїн, озброєний захисник Вітчизни, що боронить віру, гідність та звичаї  нашого народу.

  11 жовтня 2017 року,  напередодні свята українського козацтва, в Дружківському технікумі ДДМА відбувся інтелектуальний конкурс  «Чи козацького ти роду?». У нелегкій боротьбі за звання найкращого знавця духовних цінностей, культури та історії українського козацтвазмагалися  команда групи ЕПРПЗ-16 під назвою  «Козацька воля» (капітан Тіщенко Денис) та команда групи ОВ-16 під назвою «Козацька рада» (капітан Добротворський Андрій). Конкурс складався з окремих конкурсних завдань. Учасники команд відповідали на складні питання брейн-рингу з історії козацтва, швидко перекладали слова з української мови на російську і навпаки в конкурсі «Гомоніла Січ», легко впізнавали українських гетьманів за їх портретами. В конкурсі «Мудрий отаман» отамани (капітани) команд добре впоралися із завданням  продовжити прислів'я та приказки про козаків. Всім присутнім підняв настрій музичний конкурс «Вгадай козацьку пісню». Журі було приємно здивоване, коли учасники команд не тільки впізнавали українські народні пісні, але й співали їх, щоб отримати додатковий бал. В залі лунали: «Їхали козаки», «Розпрягайте, хлопці, коні», «Ой, на горі два дубки». Виявляється, що сучасна молодь любить та із задоволенням слухає українські пісні.

  За результатами всіх конкурсних завдань з невеликим відривом перемоглакоманда «Козацька рада». Команда «Козацька воля» зайняла почесне друге місце. Провознюк Микита (ЕПРПЗ-16) став найактивнішим глядачем. Команди були нагороджені почесними грамотами та солодкими призами.

  Студенти нашого технікуму виявилися справжніми знавцями історії козацтва, які пишаються своєю країною і тому гідні називатися нащадками славних козаків.

  У глибині душі кожного з них живе козак: воїн, який нічого не боїться і за рідну землю без роздумів віддасть своє життя.

  Подробнее...

  Powerd by Bloogie