Обрати мову

Ukrainian English

Facebook

FB

Донбас-Україна

flyer donbas abitur

 

Спрощена процедура вступу:

4 кроки / Без ЗНО

Архів новин

 • 2022 (15)
 • 2021 (24)
 • 2020 (21)
 • 2019 (31)
 • 2018 (36)
 • 2017 (26)
 • 2016 (8)
 • 2015 (15)
 • 2014 (1)
 • 2013 (3)
 • 2012 (8)
 • 2011 (44)
 • 2017

  28 грудня 2017

  «ЗИМА ІДЕ – СВЯТА ВЕДЕ»

  «ЗИМА ІДЕ – СВЯТА ВЕДЕ»

  19 грудня, на свято Миколая, бібліотека Дружківського технікуму Донбаської державної машинобудівної академії  запросила студентів першого курсу груп ЕПРПЗ17 та ТОМТОР17 до народознавчої подорожі “Зима іде – свята веде», мета якої – ознайомити читачів із народними зимовими святами та обрядами, виховувати почуття поваги до збережених традицій і звичаїв рідної України, почуття національної свідомості та гордості, любові до Батьківщини.

           Привітали всіх присутніх зі святом  святого Миколая студенти 1 курсу, активні учасники усіх заходів у бібліотеці -  Владислав Кульков ,Владислав Гунько і Олеся Дубинець.

  Святковий настрій заходу надала також незвичайна, яскраво вбрана ялинка  з чудовими прикрасами - кульками – витинанками. Іграшки-витинанки з любов’ю виконали активісти          бібліотеки.

  з1

  Подробнее...

  27 грудня 2017

  Світ ловив мене і не спіймав

  Світ ловив мене і не спіймав

  ско1

  Майже закінчився 2017 рік, багатий на спогади та хвилювання. Немало  подій цього року пов’язано з іменем автора видатного вислову «Світ ловив мене і не спіймав». Григорій Савич Сковорода – видатний український філософ, поет, письменник, перекладач та педагог – так багато красивих титулів, але що ми знаємо про цю людину? Чим мало відзначитися його життя у світі, що цілий рік Україна гомоніла про Григорія Сковороду? Що повинна була зробити людина у своєму житті, щоб її портрети висіли в будинках українців на визначному місці та ще й під рушниками? І наостанок – що може означати знаменита фраза «Світ ловив мене і не спіймав»?

  Останній вислів пов'язаний саме з життєписом Григорія Сковороди.

  Подробнее...

  15 грудня 2017

  Стоп насильству!

   Стоп насильству!

                      «Не роби іншим того, чого на бажаєш собі»

  Конфуцій

  За даними звіту Всесвітньої організації охорони здоров’я, Україна посідає 4 місце в Європі за рівнем насильства серед молоді після Росії, Албанії та Білорусі.

  Насильство є крайньою формою прояву конфлікту. Воно завжди відігравало і продовжує відігравати велику фундаментальну роль в житті суспільства. І в цьому немає нічого випадкового: практично вся історія людства насичена найрізноманітнішими і гострими конфліктами. У наші дні насильство присутнє в усьому: починаючи з відносин в сім'ї і закінчуючи внутрішньою і зовнішньою політикою держав. Статистика свідчить, що більшість умисних вбивств скоюється в результаті ескалації конфліктів. Величезною кількістю жертв, як правило, супроводжуються міжетнічні та міждержавні конфлікти.

  В рамках Всеукраїнського тижня права та щорічної акції «16 днів протинасильства»(з 25 листопада до 10 грудня) 8 грудня 2017 року група ЗВЛВ17 відвідала бібліотеку ім.Чехова. З метою набуття підлітками соціального досвіду,  формування життєвих навичок та відповідальної, безпечної поведінки, зав. бібліотекою Фадькіна Я.В. провела практичне заняття на тему «Стоп насильству!». Студенти дивилися та коментували відеоролик про конфлікти між представниками різних релігій і націй, про поведінку скінхедів. Після перегляду учасники зустрічі розмірковували про причини такої поведінки людей, пропонували способи розв’язання міжнаціональних та міжрелігійних конфліктів.

  Цікавою була практична вправа, виконуючи яку студенти проявляли різні стилі конфліктної поведінки:  співробітництво, пристосування, конкуренція, ухилення, компроміс. Після виконання цієї вправи студенти визначили, що конфліктів не треба боятися, їх необхідно зустрічати спокійно, з відкритим обличчям. Чому у нас люди дуже бояться конфлікту? Внаслідок того, що дуже часто не вміють розв’язувати конфліктні ситуації мирним шляхом, вони бояться самого конфлікту і не думають, що конфлікт може бути не лише руйнівником, але й творцем. Окрім того, в будь-якому конфлікті важливо, щоб всі сторони хотіли цей конфлікт розв’язати. Своєчасно розвязаний конфлікт не призведе до насильства.

  На  жаль, сучасна молодь має дуже багатоприкладів розв’язання проблем дорослого життя задопомогою застосування фізичної сили. Тому подолання такого негативного явища як насильство, можливе лише за умови об’єднання зусиль державних органів, служб та установ, громадських організацій, кожної людини.

       Наприкінці практичного заняття всі присутні висловили своє солідарне ставлення до протидії насильству.

  Такі заходи допомагають привернути увагу молоді до проблеми насильства, як до порушення прав людини і залучити їх до боротьби з цим явищем.

  DSCN6867

  Подробнее...

  14 грудня 2017

  Молодь проти корупції

  Молодь проти корупції

  «Об'єднаємося у боротьбі проти корупції в інтересах розвитку, миру і безпеки» -

  тема Міжнародного дня боротьби з корупцією в 2017 році.

  Згідно з рішенням Генеральної Асамблеї ООН щорічно 9 грудня відзначається Міжнародний день боротьби з корупцією.

  Цього дня у 2003 році у мексиканському місті Мерида на політичній конференції високого рівня була відкрита для підписання Конвенція ООН проти корупції і вже 14 грудня 2005 року Конвенція набула чинності як міжнародний правовий документ, обов'язковий до виконання її сторонами.

  pravo 5

  Подробнее...

  12 грудня 2017

  Проект-це цікаво. Проект-це серйозно.

  Проект-це цікаво. Проект-це серйозно.

  В листопаді відбулася перша регіональна науково-практична конференція з фізики та астрономії «Фізика та астрономія очима сучасної молоді» серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Краматорсько - Слов'янського регіону.

  Наш технікум на конференції представляли Григорьєва Аліна і Ловчиков     Вячеслав, гр.1РПЗ-16 та Чигірьов Іван, гр.1ОВ-16.

  Григорьєва Аліна та  Ловчиков Вячеслав презентували проектну роботу  «Альтернативні джерела енергії та перспективи їх розвитку в Україні». Якість і змістовність роботи, творчий підхід характеризують їх проект. Родзинкою проекту були результати соціологічних опитувань серед мешканців  міста та студентів технікуму з питань перспектив розвитку енергетики та їх  екологічності.

  Проект прикладного характеру презентував Чигірьов Іван. Його проект «Електромагнітний прискорювач мас» був єдиним практично-орієнтованим проектом. Іван розробив свою схему і зібрав модель електромагнітного прискорювача. Були представлені також результати дослідів та розрахунки енергії снаряду, його швидкості та кількості пострілів за одну зарядку конденсатора.

  Обидва проекти одержали високу оцінку. Учасники конференції нагороджені дипломами. Адміністрація технікуму і педколектив бажають їм подальших успіхів.

  Подробнее...

  29 листопада 2017

  «Соціальна активність молоді - крок до побудови громадянського суспільства»

  «Соціальна активність молоді - крок до побудови громадянського суспільства»

  2323232323

  «…Не питайте, що ваша країна може зробити для вас — питайте, що ви можете зробити для своєї країни»

  (Джон Кеннеді, з інавгураційної промови 20 січня 1961)

  Запорукою демократичного, стабільного розвитку держави є громадянське суспільство. Чим вищий рівень його розвитку, тим кращими є умови та можливості для самореалізації громадян, захисту їх інтересів та прав, впливу на владу та контролю за її діяльністю.

  Україною за роки незалежності зроблені певні кроки до розвитку та зміцнення громадянського суспільства. Створені умови для повноцінного забезпечення та стимулювання громадської активності. Не стоїть осторонь цього питання і сучасна молодь. Саме молоді належить приймати стратегічні рішення на наступних етапах, будувати та розвивати демократичне громадянське суспільство. Саме молодь забезпечує соціальну мобільність суспільства та постає джерелом ініціативи та вдосконалення всіх сфер суспільного життя.

  В межах заходів, присвячених Революції Гідності, з метою залучення студентської молоді до процесу розвитку громадянського суспільства та виховання активної громадянської позиції  24 листопада 2017 року в читальному залі бібліотеки технікуму відбулося засідання круглого столу на тему «Стан та перспективи розвитку громадянського суспільства в Україні».  В засіданні брали участь заступник директора з виховної роботи Пахомова О.В., викладач правознавства Шишкова О.Г. та студенти груп III-го та IV-го курсів. В ході зустрічі було обговорено проблеми українського громадянського суспільства, можливі шляхи їх подолання, діяльність громадських організацій та волонтерів,  питання соціальної активності молоді в сучасній Україні.

  IMG 20171124 120320

  Подробнее...

  27 листопада 2017

  Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки.

  Не сьогодні це сказано:

  Час народжувати і час помирати,

  Час руйнувати і час будувати,

  Час розкидати каміння і час збирати,

  Час мовчати і час говорити.

  Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

  Відкриті архівні документи ще і ще раз засвідчують, що авторами геноциду, штучного голодомору, фізичного знищення народу стали тодішня правляча влада, радянський політичний режим.(стенд)

  Народ України пам’ятає сторінки свого життя, але з часом відійдуть у небуття свідки тих трагічних подій Великого Голодомору. А тому варто робити все, щоб їх нащадки, особливо молодь, знали про ті лихоліття, свято берегли їх у своїй пам’яті в ім’я того, щоб таке страшне минуле ніколи не повторилось.

   DSC1014

  Подробнее...

  10 листопада 2017

  МОВА – ДУША НАРОДУ

  МОВА – ДУША НАРОДУ

  9 листопада українська громада відзначає велике духовне свято — День української писемності і мови, що яскраво засвідчує багатолітній тернистий шлях рідного слова і його безсмертних творців. Мова — це велике національне надбання, коштовний скарб, це пісня душі, покладена на слова. У ній досвід, мрії і сподівання мільйонів-людей, об'єднаних в єдине ціле — народ.

  Багатство мови зберігається у незліченній кількості чудових українських пісень, у думах і казках, у творах письменників, у живій розмовній мові. Наше завдання — берегти цей неоціненний дар, примножу­вати його, не засмічувати чужими і грубими словами, не забувати, щиро любити. І хоч наша мова зазнала гоніння, переслідування, зараз вона живе, квітне і вдосконалюється. Любімо і бережімо її.Отже, варто докладати зусиль, аби українська мова не тільки зберігалася, але й розвивалася. Нею варто розмовляти, писати, послуговуватися будь-де. В іншому разі вона стане виключно «солов’їною».

  7жовтня, напередодні Дня української писемності та мови, в читальному залі бібліотеки відбулося свято рідної мови.  На захід були запрошені студенти першого курсу  груп  РПЗ-17 та ОВ-17. Розпочали свято ведучі  - бібліотекари Цапенко В.А. і Алфьорова Т.І. словами про Нестора Літописця, про  історію виникнення свята та проблеми з вивченням и вживанням  нашої рідної мови.

  биб11

  Подробнее...

  08 листопада 2017

  ЗНАЄМО ТА ВМІЄМО!

  ЗНАЄМО ТА ВМІЄМО!

  Головне значення в оволодінні будь-якою  професією - є знання та вміння, але відсутність хоча б одного з них оволодіння будь-якою професією зводить до нуля. Нещодавно за вмінням на здобуття навичок студенти 3 курсу спеціальності «Зварювальне виробництво»  Дружківського технікуму під керівництвом Безродного В.Л. завітали до Донбаської державної машинобудівної академії.

  без1

   

  Подробнее...

  31 жовтня 2017

  «Будущее за нами», или как студенты съездили в ДГМА

  «Будущее за нами», или как студенты съездили в ДГМА

  23 октября 2017 года студенты 3 и 4 курса, специальностей «Технология обработки материалов и инструмент», «Техническое обслуживание и ремонт оборудования предприятий машиностроения» Дружковского техникума Донбасской государственной машиностроительной академии - под руководством преподавателей специальных дисциплин И.Г. Радченко, О.В. Ищенко и О.С. Кириченко побывали с экскурсией в Донбасской Государственной Машиностроительной Академии с целью ознакомления с производством и новейшим оборудованием.

  э1

  Подробнее...

  Powerd by Bloogie