Facebook

FB

Вхід на сайт

Архів новин

 • 2018 (4)
 • 2017 (49)
 • 2016 (40)
 • 2015 (34)
 • 2014 (20)
 • 2013 (37)
 • 2012 (51)
 • 2011 (73)
 • червня 2016

  23 червня 2016

  Зміни до Дотатка до річного плану закупівель 2016 липень

  Подробнее...

  Сучасні технології ливарного виробництва у Дружківці

  Сучасні технології ливарного виробництва у Дружківці

  Студенти третього курсу спеціальності «Ливарне виробництво чорних і кольорових металів і сплавів» проходили навчальну виробничу практику в сталеливарному цеху ТОВ НПП «Метрика». Це підприємство орендує сталеливарний цех Дружківського машинобудівного заводу.  На фоні важкої ситуації на всіх підприємствах міста  ТОВ НПП «Метрика» організувало  унікальне виробництво по виготовленню дробу, який необхідний для чищення литва. Студенти мали можливість ознайомитися з технологічним процесом виготовлення дробу, починаючи з виплавляння металу і закінчуючи сепарацією дробу, розподіленням його по розміру.

  Випуск розплавленого металу з печі у ківш дуже красиве видовище. Метал по жолобу витікає з печі, від нього йде яскраве сяйво, яке освітлює все навкруги.  Крізь спеціальне скло можна було бачити, як плавиться метал  у печі, як його доводять по хімічному складу.

  Після випуску ківш з металом передається на дільницю виготовлення дробу, метал виливається з ковша у спеціальний металоприймач, а звідти тонкими струмками ллється під водопад. Метал застигає, одержаний дроб сушиться, проходить термічну обробку для підвищення механічних якостей і відправляється на сепарацію.

  Крім лиття дробу підприємство засвоїло виготовлення виливків за сучасними технологіями. Застосовується процес виготовлення виливків за моделями, що газифікуються. При такому способі не потрібне виготовлення формувальної суміші, а також моделей з деревини та металу. Моделі виготовляються з пінополістиролу, який набагато дешевше інших матеріалів. Виготовлені моделі збираються у «ялинку», засипаються сухим піском, підключається вакуум, форма зміцнюється, і в неї заливається метал.

  Шість тижнів практики швидко пролетіли. Всі теоретичні знання, одержані під час навчання в технікумі, склалися разом з тими, що одержали на підприємстві, все стало набагато ясніше. Тепер канікули, а далі – четвертий курс навчання.

  Дякуємо підприємству, його керівнику Роєву К.Ю. за можливість побачити нові процеси і технології та технологу цеха Андреєвій Л.Е. за цікаво проведені екскурсії.

  Подробнее...

  14 червня 2016

  День Європи !

  «Європа – наш спільний дім»

  1

  З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року.

  Відправною точкою на шляху до встановлення Дня Європи вважається Декларація Шумана.

  9 травня 1950 року в Парижі міністр закордонних справ Франції Робер Шуман закликав Францію, Німеччину та інші європейські країни об'єднати їхні вугільну та сталеливарну галузі промисловості (основи нарощування військової техніки) та віддати їх в управління новій наднаціональній структурі. Це стало «наріжним каменем Європейської федерації». Завдяки об'єднанню економічних зусиль і розподілу досягнутих результатів європейські країни уникнули накопичення військової могутності одна проти одної, що і забезпечило мир в Європі.

  Подробнее...

  Powerd by Bloogie