Facebook

FB

Вхід на сайт

Архів новин

 • 2018 (4)
 • 2017 (49)
 • 2016 (40)
 • 2015 (34)
 • 2014 (20)
 • 2013 (37)
 • 2012 (51)
 • 2011 (73)
 • лютого 2016

  26 лютого 2016

  ГЕНІЙ, З ЯКИМ НЕ ЗРІВНЯВСЯ НІХТО

  Під такою назвою 23 лютого 2016 року в читальному залі бібліотеки відбулася літературна гостина, присвячена життю і творчості геніального письменника, поета, вченого, мислителя, політика.  На святі були присутні студенти 1 курсу груп 1ЗВ-15 та 1 ТОМ-ТОР-15.

  1         

  Творчість Івана Франка є видатним внеском у культуру цивілізації і нації. Український народ має усі підстави пишатися своїм генієм, потенціал творчості якого є потужним  джерелом  націє-і        державотворення.
        Про цікаві фрагменти з біографії поета, його філософські думки,досягнення в економічній сфері розповіли бібліотекарі  дружківського технікуму ДДМА Цапенко В.А. і Алфьорова Т.І.

  Поезії поета про кохання, уривки з казок, патріотичні твори Івана Франка майстерно виконали студенти I курсу групи 1ЗВ-15 (Красніков Денис, Жиглов Олександр, Підлубний Олексій, Григоревський Артем).

  2

  Подробнее...

  25 лютого 2016

  ЕКСПЕРТНІ ВИСНОВКИ

  ЕКСПЕРТНІ ВИСНОВКИ

  акредитаційної експертизи про стан науково-методичного,матеріально-технічного, кадрового забезпечення та рівня підготовкифахівців спеціальностей 5.05010301 «Розробка програмного забезпечення», напрям підготовки 6.050103 «Програмна інженерія», 

  5.05050201 «Технічне обслуговування і ремонт устаткування підприємств машинобудування»,

  напрям підготовки 6.050201 «Інженерна механіка»за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст»у Дружківському технікуміДонбаської державної машинобудівної академії.

  ЕКСПЕРТНІ ВИСНОВКИ

  про стан методичного, матеріально-технічного, кадрового забезпечення та рівень підготовки  фахівців з галузі знань 0305 «Економіка та підприємництво» (05 «Соціальні та поведінкові науки») за спеціальністю 5.03050401 «Економіка підприємства» (051 «Економіка») Дружківського технікуму Донбаської державної машинобудівної академії.

  Подробнее...

  18 лютого 2016

  Нові надходження

   1

  У «Відьми з Портобелло» ви знайдете все, що так вабить вас в книгах улюбленого письменника, - і захоплюючий сюжет, і загадку, що розв’яжеться в самому кінці твору, й жіночі архетипи, й чіткий опис духовних практик і вправ, і, звісно, просто сформульовані, та напророч ясні й глибокі філософські думки.

  Коельо Пауло. Відьма з Портобелло/ Пер.з португ. – К.:Софія, 2007. - 320 с.

   2

  Дія гостросюжетного роману Ірен Роздобудько розгортається навколо новоствореної агенції «Ескорт», яка надає заможнім жінкам специфічні послуги: «здає в оренду» молодих презентабельних чоловіків, які супроводжують дам на світські вечірки. Якогось дня кавалерів-супровідників починають знаходити мертвими на вулицях міста.

  Ірен Роздобудько. Ескорт у смерть:Роман. –Львів:Кальварія, 2002.-144 с.

   3

  На вас чекає колекція пристрастей, що їх зібрала дівчина «з порядної галицької сім’ї» в період свого дорослішання. Крім банальних пристрастей по-українські та по-російськи, ви познайомитесь з екзотичними – по-італійськи та по-німецьки.

  Сняданко Н.В. Колекція пристрастей, або Пригоди молодої українки/Худож.-оформл. Л.Д.Киркач-Осипова.– Харків:Фоліо, 2004. – 287 с.

   4

  Автор этой книги три года сосредоточенно размышлял над вопросами, касающимися деятельности человеческого мозга. Способы активизации его безграничных ресурсов, разработанные и скомбинированные Джоном Кехо в конкретную программу, могут изменить Вашу жизнь к лучшему, наполнить её успехами и счастьем.

  Кехо Д. Подсознание может всё!/Пер. с англ. ;Худ. обл. М.В. Драко. – 4-е изд. – Минск: Попурри, 2002. – 176 с.

   

  У поемі Мойсей крізь художню призму легендарної історії гебреїв І.Франко висловив болючі роздуми про історичну долю українського народу, наголосив архіважливу роль національного проводу.

  Франко Іван. Мойсей:Поема. – Дрогобич:Коло, 2005. – 128 с.

   

  Автором здійснено одну з перших спроб викласти історію невеликого міста від найдавніших часів до кінця ХІХ – ХХ ст.

  Качур В.В. Історія Дружківки та її округи. – Донецьк, 2009. – 80 с.

   

  Міські історії у facebook-стилі.

  Казанжи Зоя. Якби я була/Переклад з російської Думанської О. – Львів:Видавництво старого лева, 2014. – 238 с.

   

  У начальному посібнику розкрито загальні засади педагогічної інноватики, сутність і особливості педагогічної технології, інноваційної діяльності педагога, а також найпоширеніші у дошкільній і початковій освіті інноваційні педагогічні технології .

  Дичківська І.М. Інноваційні педагогічні технології:Навчальний посібник. – К.:Академвидав, 2004. – 352 с.

   

  В книге рассматриваются вопросы теории и технологии литейных процессов, компьютерного моделирования и анализа гидравлических, тепловых, кристаллизационных, диффузионных и усадочных явлений при формировании отливок.

  Голод В.М., Денисов В.А. Теория, компьютерный анализ и технология стального литья/Под общ. ред. В.М. Голода. – СПб.:ИПЦ СПГУТД, 2007. – 610 с.

   

  Нострадамус написав тисячу пророцтв. Лише 942 з них збереглися. Що сталося з катренами, які до нас не дійшли? І Які таємниці вони в собі ховають? Цю таємницю намагаються розгадати двоє дуже різних людей.

  Ридінґ М. NOSNRADAMUS. Таємниця пророка./Пер. З англ.. В.Шовкуна. – Харків:Клуб Сімейного Дозвілля, 2010. – 336 с.

   

  Статті видатного вченого на захист української мови, друковані 1988 року в газеті «Вечірній Київ», зараз актуальні ще більше, ніж тоді, коли були написані. Окремою книжкою вони вийшли 1990 року. Пропонуємо всім повторне видання, доповнене кількома новішими публіцистичними виступами Дзюби, а також багатьма цікавими листами-відгуками на його статті.

  Дзюба І. Бо то не просто мова, звуки…:цикл статей./повторне вид., зі змінами і доповн. – Дрогобич:Коло, 2012. – 380 с.

   

  У книгу відомого українського письменника Олександра Довженка увійшли кіноповісті «Зачарована Десні « та «Україна в огні».

  Довженко Олександр. Вибрані твори/Упорядк. текстів та передм. І.Л. Михайлина. – Харків:Веста:Ранок, 2003. – 320 с.

   

  Третій том із серії «Готика» «Нічний привід», куди увійшли оповідання українських письменників ХІХ сторіччя про потойбічний світ і з’яви духів, про чортів і відбом, упирів та вовкулаків, є продовженням антологій «Потойбічне» та «Огняний змій».

  Нічний привід:Українська готична проза ХІХ ст./Упоряд., бібліографічні відомості, редакція текстів та переклад Ю. Винничука. -  Львів:ЛА Піраміда, 2007. – 412 с.

   

  Ці короткі. Майже скупі оповіді, в яких клекочуть стефаниківські пристрасті та гаряча українська історія разом із сьогоденням, ніби водно мить зійшли із гір високого людського духу і підлої ницості, непоказної щирості і лютої неправди. У цих образних та мінімалістських історіях сконденсовано цілі саги українського життя.

  Савка І. Осиний мед дикий. – Львів:Видавництво Старого Лева, 2013. – 320 с.

   

  У навчальному посібнику викладено елементи статики твердих тіл, основи розрахунків на міцність і витривалість деталей машин і споруд, подано основи розрахунків тонкостінних оболонок, гнучких ниток, стійкості стиснутих стержнів, а також наведено основні поняття з теорії механізмів і машин.

  Павлище В.Т., Данило Я.Я. Різьби, різьбові з’єднання та кріпильні деталі:Довідник. – Львів:Інтелект-Захід, 2001. – 238 с.

   

  Книга є офіційних державних документом, в якому зведено відомості про сучасний стан рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, та типових природних рослинних угруповань, які підлягають охороні.

  Зелена книга України/під загальною редакцією члена-кореспондента НАН України Я.П. Дідуха. – К.:Альтерпрес, 2009. – 448 с.

   

  В книге рассмотрены методологические вопросы и практика повышения профессионального и творческого потенциала в условиях конкурентной среды и кризисных явлений, а также даны методические рекомендации по защите творческих результатов и их использования в практике машиностроительных предприятий на основе лицензионных договоров, на примере одного из крупнейших машиностроительных комплексов Украины – ЗАО «Новокраматорский машиностроительный завод».

  Суков Г.С. Бывшев А.П. Творчество и профессионализм – основа успешного бизнеса: учебное пособие. – Донецк:Новый мир, 2009. – 208 с.

   

   

  Attachments:
  Download this file (Нові надходження.pdf)Нові надходження.pdf[ ]507 kB123 Downloads
  Подробнее...

  16 лютого 2016

  Проект – це цікаво

  УВАГА!!!           Проект – це цікаво.

  Математика і фізика цікаві дисципліни, які потребують творчих зусиль для оволодіння ними. Наприклад, фізику багато студентів вважає найбільше важкою дисципліною і упереджено ставляться до її вивчення.

  Щоб підвищити інтерес студентів до вивчення дисциплін фізико-математичного циклу викладачі залучають студентів до творчої роботи. Найбільш цікавою формою такої роботи є метод проектів. Тема творчої проектної роботи пропонуються викладачем, або вибирається самими студентами. Необхідною умовою вибору теми є її цікавість. Студенти повинні не тільки  познайомитися з тим чи іншим фізичним явищем, але й довести його практичне застосування в природі, побуті або в техніці.

  Робота над творчими проектами виховує інтерес до предмету, допомагає розкривати та розвивати пошукові та творчі здібності студентів. Підсумком проекту може бути презентація, макет, таблиця або матеріал для додаткового читання. Виконання проекту допомагає студентам вдосконалювати навички роботи з компютером, науково-технічною літературою та використовувати інтернет. Найкращі проекти презентуються в рамках тижня фізико-математичних дисциплін.

  Роботи цього навчального року відрізняються різноманітністю тем та достатньо високим рівнем їх виконання. Хочеться звернути увагу на такі проекти:

  -                     «Статична електрика та її використання в техніці» - Баран Г. група РПЗ-14;

  -                     «Надпровідники» - Лебідь В. група РПЗ-14;

  -                     «Змінний струм» - Шмагін А. група РПЗ-14;

  -                     «Напівпровідники та їх використання в сучасній електроніці» - Зименко Д. група РПЗ-14;

  -                     «Електромагнітне випромінювання та його вплив на здорвя людини» - Гайдук А. група РПЗ-14;

  -                     «Сила тертя» - Войтов В. група ТОМ-13.

  Цікавим буде тиждень циклової комісії фізико-математичних дисциплін де студенти будуть презентувати свої роботи. Планується також відновити шоу – гру «Цікава, дивовижна фізика». Свої математичні здібності, знання фізики і вміння проводити експеримент можуть показати студенти першого курсу. Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у підготовці і проведенні цього заходу.

                              Комісія фізико-математичних дисциплін.

  Подробнее...

  12 лютого 2016

  Валентинів День

       День Святого Валентина прийнято відзначати 14 лютого. Це свято в Європі почали святкувати ще кілька століть тому, в Україну він прийшов зовсім недавно і став популярним у 90-х роках. Святий Валентин вважається символом всіх закоханих, тому це свято дуже красивий і романтичний. Він створений для тих, хто любить, і тих, хто тільки готується пізнати це прекрасне почуття.

   

   

       Любов — це незвичайне почуття, завдяки якому, кожна людина відчуває себе по-справжньому щасливою і комусь потрібним. Вона окрилює, дає силу і сміливість для здійснення божевільних вчинків. Але, на жаль, любов буває не тільки ніжною і щасливою, але і сумною, болісною і нестерпною. Вона змушує людину бути одночасно щасливим і нещасним.

  Подробнее...

  01 лютого 2016

  Тиждень циклової комісії спеціальностей «ТОМ» та «ТОР»

  За давно встановленою в технікумі традицією з 25 по 29 січня 2016 року проводився «Тиждень циклової комісії» спеціальностей «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях» і «Технічне обслуговування і ремонт підприємств машинобудування», протягом якої була проведена маса заходів для студентів 1 - 4 курсів.

  Виставку технічної літератури зі спеціальних дисциплін та огляд ріжучих інструментів підготували викладачі спеціальностей Амалицький О.Ю та Рогач В.Л.

   

  1.png

   

  Подробнее...

  Powerd by Bloogie