Facebook

FB

Вхід на сайт

Архів новин

 • 2018 (40)
 • 2017 (40)
 • 2016 (11)
 • 2015 (31)
 • 2014 (9)
 • 2013 (7)
 • 2012 (11)
 • 2011 (62)
 • Підготовчі курси

  ДРУЖКІВСКИЙ ТЕХНІКУМ
  ДОНБАСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ МАШИНОБУДІВНОЇ АКАДЕМІЇ
  РОЗПОЧИНАЄ ПРИЙОМ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ
  в 201
  8-2019навчальному році
  (математика, українська мова)

  для випускників 9-х  класів

  Заняття починаються по мірі комплектування груп.

  Висока якість підготовки слухачів дає можливість вступити в будь який ВНЗ України

  Чекаємо Вас за адресою: м. Дружківка, вул. Соборна 32, тел.+38 (095) 418-94-57, ауд. 210

  лютого 2016

  18 лютого 2016

  Нові надходження

   1

  У «Відьми з Портобелло» ви знайдете все, що так вабить вас в книгах улюбленого письменника, - і захоплюючий сюжет, і загадку, що розв’яжеться в самому кінці твору, й жіночі архетипи, й чіткий опис духовних практик і вправ, і, звісно, просто сформульовані, та напророч ясні й глибокі філософські думки.

  Коельо Пауло. Відьма з Портобелло/ Пер.з португ. – К.:Софія, 2007. - 320 с.

   2

  Дія гостросюжетного роману Ірен Роздобудько розгортається навколо новоствореної агенції «Ескорт», яка надає заможнім жінкам специфічні послуги: «здає в оренду» молодих презентабельних чоловіків, які супроводжують дам на світські вечірки. Якогось дня кавалерів-супровідників починають знаходити мертвими на вулицях міста.

  Ірен Роздобудько. Ескорт у смерть:Роман. –Львів:Кальварія, 2002.-144 с.

   3

  На вас чекає колекція пристрастей, що їх зібрала дівчина «з порядної галицької сім’ї» в період свого дорослішання. Крім банальних пристрастей по-українські та по-російськи, ви познайомитесь з екзотичними – по-італійськи та по-німецьки.

  Сняданко Н.В. Колекція пристрастей, або Пригоди молодої українки/Худож.-оформл. Л.Д.Киркач-Осипова.– Харків:Фоліо, 2004. – 287 с.

   4

  Автор этой книги три года сосредоточенно размышлял над вопросами, касающимися деятельности человеческого мозга. Способы активизации его безграничных ресурсов, разработанные и скомбинированные Джоном Кехо в конкретную программу, могут изменить Вашу жизнь к лучшему, наполнить её успехами и счастьем.

  Кехо Д. Подсознание может всё!/Пер. с англ. ;Худ. обл. М.В. Драко. – 4-е изд. – Минск: Попурри, 2002. – 176 с.

   

  У поемі Мойсей крізь художню призму легендарної історії гебреїв І.Франко висловив болючі роздуми про історичну долю українського народу, наголосив архіважливу роль національного проводу.

  Франко Іван. Мойсей:Поема. – Дрогобич:Коло, 2005. – 128 с.

   

  Автором здійснено одну з перших спроб викласти історію невеликого міста від найдавніших часів до кінця ХІХ – ХХ ст.

  Качур В.В. Історія Дружківки та її округи. – Донецьк, 2009. – 80 с.

   

  Міські історії у facebook-стилі.

  Казанжи Зоя. Якби я була/Переклад з російської Думанської О. – Львів:Видавництво старого лева, 2014. – 238 с.

   

  У начальному посібнику розкрито загальні засади педагогічної інноватики, сутність і особливості педагогічної технології, інноваційної діяльності педагога, а також найпоширеніші у дошкільній і початковій освіті інноваційні педагогічні технології .

  Дичківська І.М. Інноваційні педагогічні технології:Навчальний посібник. – К.:Академвидав, 2004. – 352 с.

   

  В книге рассматриваются вопросы теории и технологии литейных процессов, компьютерного моделирования и анализа гидравлических, тепловых, кристаллизационных, диффузионных и усадочных явлений при формировании отливок.

  Голод В.М., Денисов В.А. Теория, компьютерный анализ и технология стального литья/Под общ. ред. В.М. Голода. – СПб.:ИПЦ СПГУТД, 2007. – 610 с.

   

  Нострадамус написав тисячу пророцтв. Лише 942 з них збереглися. Що сталося з катренами, які до нас не дійшли? І Які таємниці вони в собі ховають? Цю таємницю намагаються розгадати двоє дуже різних людей.

  Ридінґ М. NOSNRADAMUS. Таємниця пророка./Пер. З англ.. В.Шовкуна. – Харків:Клуб Сімейного Дозвілля, 2010. – 336 с.

   

  Статті видатного вченого на захист української мови, друковані 1988 року в газеті «Вечірній Київ», зараз актуальні ще більше, ніж тоді, коли були написані. Окремою книжкою вони вийшли 1990 року. Пропонуємо всім повторне видання, доповнене кількома новішими публіцистичними виступами Дзюби, а також багатьма цікавими листами-відгуками на його статті.

  Дзюба І. Бо то не просто мова, звуки…:цикл статей./повторне вид., зі змінами і доповн. – Дрогобич:Коло, 2012. – 380 с.

   

  У книгу відомого українського письменника Олександра Довженка увійшли кіноповісті «Зачарована Десні « та «Україна в огні».

  Довженко Олександр. Вибрані твори/Упорядк. текстів та передм. І.Л. Михайлина. – Харків:Веста:Ранок, 2003. – 320 с.

   

  Третій том із серії «Готика» «Нічний привід», куди увійшли оповідання українських письменників ХІХ сторіччя про потойбічний світ і з’яви духів, про чортів і відбом, упирів та вовкулаків, є продовженням антологій «Потойбічне» та «Огняний змій».

  Нічний привід:Українська готична проза ХІХ ст./Упоряд., бібліографічні відомості, редакція текстів та переклад Ю. Винничука. -  Львів:ЛА Піраміда, 2007. – 412 с.

   

  Ці короткі. Майже скупі оповіді, в яких клекочуть стефаниківські пристрасті та гаряча українська історія разом із сьогоденням, ніби водно мить зійшли із гір високого людського духу і підлої ницості, непоказної щирості і лютої неправди. У цих образних та мінімалістських історіях сконденсовано цілі саги українського життя.

  Савка І. Осиний мед дикий. – Львів:Видавництво Старого Лева, 2013. – 320 с.

   

  У навчальному посібнику викладено елементи статики твердих тіл, основи розрахунків на міцність і витривалість деталей машин і споруд, подано основи розрахунків тонкостінних оболонок, гнучких ниток, стійкості стиснутих стержнів, а також наведено основні поняття з теорії механізмів і машин.

  Павлище В.Т., Данило Я.Я. Різьби, різьбові з’єднання та кріпильні деталі:Довідник. – Львів:Інтелект-Захід, 2001. – 238 с.

   

  Книга є офіційних державних документом, в якому зведено відомості про сучасний стан рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, та типових природних рослинних угруповань, які підлягають охороні.

  Зелена книга України/під загальною редакцією члена-кореспондента НАН України Я.П. Дідуха. – К.:Альтерпрес, 2009. – 448 с.

   

  В книге рассмотрены методологические вопросы и практика повышения профессионального и творческого потенциала в условиях конкурентной среды и кризисных явлений, а также даны методические рекомендации по защите творческих результатов и их использования в практике машиностроительных предприятий на основе лицензионных договоров, на примере одного из крупнейших машиностроительных комплексов Украины – ЗАО «Новокраматорский машиностроительный завод».

  Суков Г.С. Бывшев А.П. Творчество и профессионализм – основа успешного бизнеса: учебное пособие. – Донецк:Новый мир, 2009. – 208 с.

   

   

  Подробнее...

  Powerd by Bloogie