Обрати мову

Ukrainian English

Facebook

FB

Донбас-Україна

flyer donbas abitur

 

Спрощена процедура вступу:

4 кроки / Без ЗНО

Архів новин

  • 2022 (7)
  • 2021 (24)
  • 2020 (21)
  • 2019 (32)
  • 2018 (36)
  • 2017 (27)
  • 2016 (8)
  • 2015 (15)
  • 2014 (1)
  • 2013 (3)
  • 2012 (8)
  • 2011 (44)
  • 14 липня 2022 року, завершується прийом заяв на бюджет та контракт до закладів фахової передвищої освіти (ФПО) від вступників на основі 9-ти класів (базова середня освіта).
    Детально ознайомитись з інформацією про коледж можна на сторінці https://registry.edbo.gov.ua/university/498/
     

    АКРЕДИТОВАНІ ОСВІТНІ ПРОГРАМИ

    [ ФАХОВИЙ МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР ]

    Назва спеціальності Назва освітньої програми Інформація про акредитацію
    (051) Економіка Економіка Сертифікат про акредитацію освітньої програми ДС000833, дійсний до 01.07.2027
    (121) Інженерія програмного забезпечення Інженерія програмного забезпечення Сертифікат про акредитацію освітньої програми ДС000834, дійсний до 01.07.2026
    (131) Прикладна механіка Зварювальне виробництво Сертифікат про акредитацію освітньої програми ДС000835, дійсний до 01.07.2026
    (131) Прикладна механіка Обслуговування верстатів з програмним управліннямті робототехнічних комплексів Сертифікат про акредитацію освітньої програми ДС000836, дійсний до 01.07.2026
    (131) Прикладна механіка Технічне обслуговування і ремонт устаткування підприємств машинобудування Сертифікат про акредитацію освітньої програми ДС000837, дійсний до 01.07.2026
    (133) Галузеве машинобудування Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях Сертифікат про акредитацію освітньої програми ДС000832, дійсний до 01.07.2025

     

    липня 2015

    24 липня 2015

    Списки вступників для проведення вступних випробувань група 5 (станом на 24.07.2015)

        Група 5  
           
    1 Бондарев Євген Геннадійович
    2 Бут Олександр Олександрович
    3 Гашута Катерина Олександрівна
    4 Давидченко Євгеній Сергійович
    5 Заковенко Вадим Олексійович
    6 Кіракосян Руслан Аркадійович
    7 Ковальов Артем Олександрович
    8 Коверженко Ярослав Сергійович
    9 Колесник Микита Ігорович
    10 Коломоєць Дмитро Сергійович
    11 Кравченко Іван Андрійович
    12 Ловчиков Вячеслав Борисович
    13 Лук`янов Дмитро Володимирович
    14 Матвієнко Олена Володимирівна
    15 Новицький Владислав Олегович
    16 Овчаренко Надія Михайлівна
    17 Остапенко Михайло Сергійович
    18 Птущенко Микита Володимирович
    19 Самойлов Антон Вадимович
    20 Скачок Олександр Олександрович
    21 Тібілов Григорій Гурамович
    22 Токаренко Максим Сергійович
    23 Юдаков Дмитро В`ячеславович
           
           
           
           
      Розклад іспитів  
    1 українська мова 30.07.2015 8.30
    2 математика 29.07.2015 8:30
    Подробнее...

    17 липня 2015

    Списки вступників для проведення вступних випробувань група 4 (станом на 24.07.2015)

     

        Група 4  
           
    1 Базанов Максим Євгенович
    2 Бондар Сергій Русланович
    3 Бороденко Микола Сергійович
    4 Бризгалов Олег Олегович
    5 Варванський Кирило Рамізович
    6 Васильченко Петро Володимирович
    7 Вінник Олена Евгенівна
    8 Воробйов Данііл Олександрович
    9 Гальчук Максим Володимирович
    10 Голозубов Іван Іванович
    11 Григоревський Артем Юрійович
    12 Дік Дмитро Віталійович
    13 Дук Валерія Геннадіївна
    14 Захаров Марко Володимирович
    15 Іванов Євген Анатолійович
    16 Іванова Аліна Дмитрівна
    17 Іващенко Микита Костянтинович
    18 Карманов Євген Сергійович
    19 Ковальов Олександр Володимирович
    20 Коцубанов Вячеслав Борисович
    21 Красніков Данило Андрійович
    22 Малишев Руслан Евгенович
    23 Старченко Тетяна Євгенівна
    24 Щерба Артем Геннадійович
    25 Юсіфов Вадим Камілович
           
           
           
      Розклад іспитів  
    1 українська мова 27.07.2015 10.00
    2 математика 28.07.2015 8:30:00

      

     

     

    Подробнее...

    Списки вступників для проведення вступних випробувань група 3 (станом на 24.07.2015)

        Група 3  
           
    1 Антоненко Аліна Віталіївна
    2 Бережний Владислав Миколайович
    3 Бобровський Богдан Володимирович
    4 Бойко Олександр Денисович
    5 Бондарєв Іван Сергійович
    6 Бутусова Аліна Максимівна
    7 Ібрагімова Владислава Русланівна
    8 Киличев Дилмурод Умиджонович
    9 Костенко Михайло Костянтинович
    10 Кравченко Арсен Вікторович
    11 Крутов Володимир Сергійович
    12 Кушнір Владислав Миколайович
    13 Лелека Павло Андрійович
    14 Лембінена Альона Ігорівна
    15 Лукашенко Євген Володимирович
    16 Малій Наталя Петрівна
    17 Мамишев Антон Геннадійвич
    18 Мирошниченко Дмитро Валерійович
    19 Носач Анатолій Анатолійович
    20 Овчінніков Дмитро Олексійович
    21 Підлубний Олексій Андрійович
    22 Рибалов Дмитро Максимович
    23 Савченко Микита Сергійович
    24 Сергієнко Владислав Вадимович
    25 Тертей Євген Денисович
    26 Халюта Андрій Єдуардович
           
        Розклад вступних іспитів
      математика 26.07.2015 8:30:00
      укр.мова 28.07.2015 8:30:00
    Подробнее...

    Списки вступників для проведення вступних випробувань група 2 (станом на 24.07.2015)


        Група 2  
           
    1 Амалицька Катерина Олександрівна
    2 Білоусова Ольга Сергіівна
    3 Блудова Юлія Юрійовна
    4 Бойко Андрій Сергійович
    5 Ганевський Данило Олегович
    6 Горбенко Юлія Олегівна
    7 Григорьєва Аліна Миколаївна
    8 Дучева Євгенія Вікторовна
    9 Журавель Дмитро Віталійович
    10 Здоровиця Владислав Миколайович
    11 Коломієць Артем Олегович
    12 Лебеденко Дмитро Сергійович
    13 Назаренко Валерія Ігорівна
    14 Нерівна Альона Ігорівна
    15 Нерівний Станіслав Ігорович
    16 Остапенко Артур Олександрович
    17 Петров Данііл Олегович
    18 Сидоренко Юрій Михайлович
    19 Тесленко Денис Володимирович
    20 Федан Володимир Володимирович
    21 Циганков Руслан Миколайович
    22 Черніченко Руслан Вадимович
    23 Шевченко Андрій Віталійович
    24 Шишмило Анастасія Дмитрівна
    25 Шмиков Олександр Іванович
    26      
           
        Розклад вступних іспитів
      укр.мова 28.07.2015 10:00:00
      математика 27.07.2015 8:30:00
    Подробнее...

    16 липня 2015

    Списки вступників для проведення вступних випробувань група 1 (станом на 24.07.2015)

        Група 1  
           
    1 Бардаков Владислав Іванович
    2 Борисюк Ігор Романович
    3 Гамаюнова Аліна Олександрівна
    4 Грицунова Валерія Олександрівна
    5 Єфременко Ярослав Андрійович
    6 Жиглов Олександр Сергійович
    7 Золотих Данило Віталійович
    8 Іванов Максим Юрійович
    9 Кобзистий Максим Олександрович
    10 Ковляшенко Станіслав Віталійович
    11 Корнюшина Маргарита Олегівна
    12 Коробов Владислав Олександрович
    13 Костиря Роман Русланович
    14 Куценко Олександр Евгенович
    15 Лисенко Валерій Сергійович
    16 Лобода Артем Валерійович
    17 Мартьянов Олексій Леонідович
    18 Петренко Богдан Юрійович
    19 Полапа Катерина Романівна
    20 Пономаренко Крістіна Олександрівна
    21 Пшонка Анастасія Сергіївна
    22 Руденко Ілля Андрійович
    23 Тимченко Данило Максимович
    24 Шалін Віталій Миколайович
    25 Шевчук Сергій Сергійович
    26 Щадилов Микита Андрійович
           
        Розклад вступних іспитів
      математика 25.07.2015 8:30:00
      укр.мова 27.07.2015 8:30:00
    Подробнее...

    10 липня 2015

    Вартість навчання

    Вартість навчання 2019-2020

    Attachments:
    Download this file (Вартість навчання.pdf)Вартість навчання.pdf[ ]42 kB1121 Downloads
    Подробнее...

    Наказ про надання додаткового балу

     

     

     

     

     

    Подробнее...

    Powerd by Bloogie