Обрати мову

Ukrainian English

Facebook

FB

Донбас-Україна

flyer donbas abitur

 

Спрощена процедура вступу:

4 кроки / Без ЗНО

Архів новин

 • 2021 (4)
 • 2020 (25)
 • 2019 (38)
 • 2018 (59)
 • 2017 (37)
 • 2016 (8)
 • 2015 (26)
 • 2014 (6)
 • 2013 (6)
 • 2012 (11)
 • 2011 (55)
 • Підготовчі курси

  ДРУЖКІВСКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
  ДОНБАСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ МАШИНОБУДІВНОЇ АКАДЕМІЇ
  РОЗПОЧИНАЄ ПРИЙОМ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ
  в 2020
  -2021 навчальному році
  (математика, українська мова)

  для випускників 9-х  класів

  Заняття починаються по мірі комплектування груп.

  Висока якість підготовки слухачів дає можливість вступити в будь який ВНЗ України

  Чекаємо Вас за адресою: м. Дружківка, вул. Соборна 32, тел.+38 (095) 418-94-57, ауд. 210

  Перші кроки в науці

                                                                                           

     Перехід до ринкової економіки вимагає нових якостей від фахівців: професійну компетентність, вміння контролювати ситуацію, самостійно і оперативно приймати рішення. Динамічність життя, зміна інформації, системи знань потребують постійного їх оновлення та поповнення.Щоб досягти мети формування творчої особистості спеціаліста, необхідно докорінно змінити саму позицію студента в процесі навчання. Із пасивного споглядача, який «вибирає» інформацію і ретельного виконавця стандартних задач студент повинен перетворюватися в творчого добувача знань.

  Сьогоднішня методика - це методика активного навчання, активне залучення студента до навчального процесу, відхід від чисто інформаційних методів до проблемного навчання, перехід від монологу до діалогу, тобто використання інтерактивних технологій.

  Науково-дослідницька робота студентів дозволяє викладачу розвинути творчу особистість студента, залучити молодь до новітніх технологій, виховати нове покоління вчених в нашій країні. Науково-практичні конференції студентів дозволяють виявити рівень навчального закладу в системі підготовки спеціалістів, підтвердити кваліфікацію викладача, та можливість студентам різних спеціальностей перевірити свої надбані компетенції.

  В 2018 році спеціалізація «Обслуговування верстатів з ПУ і РТК» Дружківського технікуму ДДМА вперше придбала досвід у регіональних науково-практичних конференціях. Спочатку у березні студент групи ОВ-14 Горбачов Олександр прийняв участь у Першій Регіональній конференції студентів у місті Маріуполі «Студентська наука – погляд у майбутнє» та опублікував наукову статтю у збірнику матеріалів конференції. Тема доповіді: «Модернізація верстатів з числовим програмним управлінням на базі системи SINUMERIK». Конференція відбувалася у Маріупольському коледжі ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет». До речі, це був мій перший досвід, як наукового керівника. Разом з Олександром ми планували їхати до Маріуполя, але у зв’язку з відключенням опалення в коледжі, організатори змушені провести конференцію заочно в режимі online. На слідуючий рік конференція планується у квітні, запрошення на неї від організаторів, наш навчальний заклад вже отримав. Олександр Горбачов в червні закінчив Дружківський технікум ДДМА і отримав диплом молодшого спеціаліста з відзнакою. Вступив на прискорену форму навчання (3 курс) в Донбаську державну машинобудівну академію на спеціальність «Автоматизація виробничих процесів та інформаційні технології», де продовжує відмінно навчатися та займатися науковою роботою.

  DSC01494

  В Дружківському технікумі ДДМА до наукової роботи залучають студентів ще з першого курсу: участь у предметних олімпіадах, виступи на наукових конференціях під час проведення тижнів циклових комісій. Тому студенти готують свої доповіді і роблять перші кроки саме в рідних стінах і це дозволяє їм виходити на регіональний та всеукраїнський рівень.

     13 листопада 2018 року студенти Чигірьов Іван (група ОВ-16) та Лисенко Валерій (група ОВ-15) брали участь у Регіональній науково-практичній конференції «Новітні технології очима студентської молоді», що проводилася на базі Бахмутського індустріального технікуму ДВНЗ «ДонНТУ». Організатори запропонували слідуючи секції:

  1). Актуальні питання громадського здоров’я та екологічної безпеки Донеччини;

  2). Сучасні тенденції розвитку освіти та гуманітарних наук;

  3). Проблеми та перспективи розвитку економіки та управління;

  1. ) Актуальні тенденції розвитку науки і техніки.

         Мої вихованці виступали з доповідями в 4-й секції. Наукові роботи хлопців були актуальними і різноплановими. Тема роботи Лисенко Валерія: «Робототехніка в сучасному житті». Студент 4-го курсу ретельно дослідив використання роботів в промисловості, побуті, медицині та розвагах. Велику цікавість у комісії і присутніх на засіданні, викликала інформація про бойових роботів. До речі, над цією темою наш відмінник працює більше року і на дипломний проект хоче пропонувати розробку привода промислового робота на сучасному мікроконтролері.

           Іван Чигірьов навчається на 3-му курсі і з початку навчання зарекомендував себе, як талановитий практик, безмежно закоханий в електроніку. Він розробив і практично зібрав цифро-аналоговий перетворювач на основі резистивної матриці (тема його роботи). Цей пристрій викладачі комісії планують використовувати у навчальному процесі при виконанні лабораторних робіт з дисципліни «Основи дискретної автоматики та мікропроцесорної техніки». Іван в секції виступав останнім, після студентів, що навчаються в магістратурі ДВНЗ «ДонНТУ». Я і уявити не могла, що його робота зробить фурор на засіданні. Талановитого юнака уважно слухали, задавали багато запитань і наприкінці запропонували зібрати аналогово-цифровий перетворювач. Іван відповів, що цей пристрій зробити буде трошки дорожче і складніше, але це не проблема для нього. Після закінчення засідання, колеги не давали нам проходу і вважали, що юнак навчається в магістратурі. На що ми з гордістю відповідали: «Навчаємося в Дружківському технікумі ДДМА!». Результат не заставив себе чекати: робота Івана зайняла перше місце у секції. Він нагороджений Грамотою ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» і Грамотою Бахмутської міської ради за здобуття першого місця в секції «Актуальні тенденції розвитку науки і техніки». Хочу відмітити, що суперники у Івана були дуже сильними і достойними. І тому перемога є ще більш вісомою. Мене, як викладача спеціальних дисциплін вразила різноплановість тем доповідей вихованців моїх колег. Я хочу перерахувати їх:

  1. Енергозбереження з технологією електронних чорнил.
  2. Техніка в житті людини. Прогнози на майбутнє.
  3. Сучасні верстати з числовим програмним управлінням.
  4. Альтернативні джерела енергії у гірничому виробництві.
  5. Нанотехнології в машинобудуванні.
  6. Сучасні лазерні технології.
  7. Дослідження роботи скрубера при поглинанні вуглекислого газу.
  8. Застосування DEM програм для аналізу автоматизованого обладнання.

       Голова комісії 4-ї секції, пан Топоров А.А. завідувач кафедри Донецького національного технічного університету в своїй заключній промові сказав, що переможцями є всі студенти, хто взяв участь у конференції. Всі учасники отримали сертифікати, що підтверджують участь у конференції. Доповіді опубліковані в спеціальному збірникові. Як досвідчена людина хочу відмітити, що ВИШі завжди з задоволенням запрошують на бюджетну форму навчання таких студентів.

       Знов нагадую фразу, яку постійно намагаюсь донести до свого покоління: «У нас є дуже талановита і хороша молодь, треба її тільки підтримати». А нас разом зі студентами чекають нові випробування. Після перемоги, кількість бажаючих займатися науковою роботою значно збільшилася. Студенти з другого курсу підходять до мене зі своїми пропозиціями, і я як завжди даю свободу в виборі теми та підтримаю їх на тернистому шляху молодого науковця.

  Світлана Крьока,

                                                                                       викладач ДТ ДДМА

  Додати коментар


  Захисний код
  Оновити