Обрати мову

Ukrainian English

Facebook

FB

Донбас-Україна

flyer donbas abitur

 

Спрощена процедура вступу:

4 кроки / Без ЗНО

Архів новин

 • 2022 (8)
 • 2021 (24)
 • 2020 (21)
 • 2019 (32)
 • 2018 (36)
 • 2017 (27)
 • 2016 (8)
 • 2015 (15)
 • 2014 (1)
 • 2013 (3)
 • 2012 (8)
 • 2011 (44)
 • «Теренова гра» у Краматорську

                                                                                           Світлана Крьока

    

  14 жовтня 2018 року студенти Дружківського технікуму ДДМА на запрошення департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації брали участь в обласному патріотичному вишколі «Теренова гра» у Краматорську.              

  Теренова гра — особливий вид пластового заняття. Це є рольова або сценарійна гра, яка відбувається на відкритому терені (місцевості) за чіткими правилами. Всі ігри відповідають легенді табору і конкретно темі дня, в який вони проводяться.

  Теренові ігри є чудовим засобом самовиховання, вироблення провідницьких здібностей. Вони сприяють підвищенню фізичної витривалості молоді. Учасникам теренових ігор потрібно вміти здійснювати походи, марші на великі відстані, вміти швидко бігати, зокрема з обтяженням, навчитися переповзати, долати різноманітні природні перешкоди. Окрім того ці ігри вчать мислити, аналізувати, комбінувати, розвивають фантазію і допомагають стати дисциплінованими. Виробляють в пластунів смак боротьби для досягнення мети, вміння приходити на допомогу при будь-яких обставинах, ризикувати в разі потреби. Всі ці риси необхідні майбутнім провідникам суспільства.

  DSC 7046

        Цей захід проводився департаментом сім’ї, молоді та спорту в рамках обласних заходів, присвячених святкуванню Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Захисника України і Дня козацтва, в парку Пушкіна міста Краматорська. Почесним гостем був Голова громадської організації «Коло-медіа», отаман Потяга Єднання України «Труханівська Січ» - пан Микола Бондар.

         Згідно плану організаторів, були заявлені слідуючи локації:

  1. «Сучасні козаки».
  2. «Парамедики».
  3. «Спортсмени».
  4. «Туристи» .
  5. «Правоохоронці».
  6. «Рятівники».
  7. «Митці».
  8. «Історико-краєзнавці».

         Спочатку учасників гри зареєстрували, потім нагодували і поділили на вісім груп. Кожна група отримала свій колір, маршрут локацій. Для виконання завдання треба було згуртуватися, вибрати командира, назву і девіз. А вже після цього почалася гра і кожна команда проходила свій маршрут. Перемогу отримали ті учасники, у яких час проходження локацій був найменшим. І це була команда білого кольору.

             Хочеться сказати, що перемогу отримали всі учасники, бо головною нагородою для них став неоціненний досвід. Організатори приготували подарунки для усіх юнаків і дівчат (термокружки, солодощі, сік) і запросили знов на теренову гру через рік.

           Активними учасниками від Дружківського технікуму ДДМА були: Савчин Яна, Городецький Дмитро, Трофімов Едуард, Мамонов Станіслав, Добротворський Андрій, Павлик Данило, Кравченко Іван, Лисенко Валерій, Полянський Іван, Тесленко Денис. До речі, молоді люди захищали не тільки честь навчального закладу, а і честь нашого міста і були єдиною командою від Дружківки.

       Департамент сім’ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації ще 26 вересня надіслав запрошення на виконком Дружківської місцевої ради. Наші місцеві чиновники повинні були розіслати запрошення навчальним закладам, але не зробили цього. Звичайно поливати багнюкою Дружківський технікум ДДМА на чолі з його директором, опозиційним депутатом міської ради, значно легше, ніж займатися патріотичним вихованням молоді.

       Завдяки представнику громадській організації «Коло-медіа» пані Олені Івановій, представник департаменту пані Тетяна Трашутіна зв’язалась зі мною по телефону і надіслала запрошення на електронну пошту технікуму 12 жовтня, тому наша команда змогла прийняти участь у перегонах.

       Найкращою нагородою для мене, як супроводжуючого, був гарний настрій, палаючи очі моїх вихованців і їхнє бажання знову і знову брати участь у заходах патріотичного виховання молоді.

      

          

      

  Додати коментар


  Захисний код
  Оновити