Обрати мову

Ukrainian English

Facebook

FB

Донбас-Україна

flyer donbas abitur

 

Спрощена процедура вступу:

4 кроки / Без ЗНО

Архів новин

 • 2022 (8)
 • 2021 (24)
 • 2020 (21)
 • 2019 (32)
 • 2018 (36)
 • 2017 (27)
 • 2016 (8)
 • 2015 (15)
 • 2014 (1)
 • 2013 (3)
 • 2012 (8)
 • 2011 (44)
 • «Соціальна активність молоді - крок до побудови громадянського суспільства»

  2323232323

  «…Не питайте, що ваша країна може зробити для вас — питайте, що ви можете зробити для своєї країни»

  (Джон Кеннеді, з інавгураційної промови 20 січня 1961)

  Запорукою демократичного, стабільного розвитку держави є громадянське суспільство. Чим вищий рівень його розвитку, тим кращими є умови та можливості для самореалізації громадян, захисту їх інтересів та прав, впливу на владу та контролю за її діяльністю.

  Україною за роки незалежності зроблені певні кроки до розвитку та зміцнення громадянського суспільства. Створені умови для повноцінного забезпечення та стимулювання громадської активності. Не стоїть осторонь цього питання і сучасна молодь. Саме молоді належить приймати стратегічні рішення на наступних етапах, будувати та розвивати демократичне громадянське суспільство. Саме молодь забезпечує соціальну мобільність суспільства та постає джерелом ініціативи та вдосконалення всіх сфер суспільного життя.

  В межах заходів, присвячених Революції Гідності, з метою залучення студентської молоді до процесу розвитку громадянського суспільства та виховання активної громадянської позиції  24 листопада 2017 року в читальному залі бібліотеки технікуму відбулося засідання круглого столу на тему «Стан та перспективи розвитку громадянського суспільства в Україні».  В засіданні брали участь заступник директора з виховної роботи Пахомова О.В., викладач правознавства Шишкова О.Г. та студенти груп III-го та IV-го курсів. В ході зустрічі було обговорено проблеми українського громадянського суспільства, можливі шляхи їх подолання, діяльність громадських організацій та волонтерів,  питання соціальної активності молоді в сучасній Україні.

  IMG 20171124 120320

   

  Студенти зауважили, що не вся молодь нашої країни є соціально орієнтованою, але більшість бере участь у різних молодіжних організаціях, в органах студентського самоврядування, координаційних радах, волонтерських проектах. Учасники круглого столу оперували прикладами з власного досвіду, міркували про загрози, що несе в собі пасивне суспільство, про важливість чіткої громадянської позиції і патріотизму в цілому. Найболючішими, з погляду студентів, виявилися проблеми самореалізації, організації дозвілля і працевлаштування молоді. Сьогодні є необхідними  різні соціальні  проекти, що допоможуть творчому та професійному розвитку молоді, її спілкуванню.

  В ході дискусії виявилося, що молодь сама в силах озвучити свої вимоги, запропонувати вихід із ситуації, головне - щоб слова молодих українців дійсно були почуті і не залишені без уваги з боку влади. Учасники висловили надію, що найближчим часом з’явиться більше ініціатив, завдяки яким наше громадянське суспільство стане більш консолідованим, сильним і спроможним долати будь-які проблеми.
             По закінченню засідання усі учасники круглого столу залишилися задоволеними дискусією, адже обговорювалися актуальні проблеми сьогодення, участь у вирішенні яких беруть  і наші студенти.

  IMG 20171124 120908IMG 20171124 131538

  Додати коментар


  Захисний код
  Оновити