Facebook

FB

Вхід на сайт

Архів новин

 • 2018 (4)
 • 2017 (49)
 • 2016 (40)
 • 2015 (34)
 • 2014 (20)
 • 2013 (37)
 • 2012 (51)
 • 2011 (73)
 •   НАРКОТИЧНА НЕБЕЗПЕКА

                                                         В твоїх руках,  людина, твоє щастя,

                                                         І не подумай, - на кінці шприца!

                                                         Бо, може, перший раз і добре вдасться,

                                                         Та потім – йде дорога до кінця.

  З метою особливої уваги до здоровя молоді є створення нормативно-правової та освітньої бази для формування здорового способу життя підростаючого покоління, як творця майбутнього  України.

  У ситуації, що склалася на Україні, вирішення проблеми збереження здоровя молоді шляхом залучення її до здорового способу життя є одним із пріоритетних аспектів виховання.

   

  З цією метою у Дружківському технікуму ДДМА були проведені заходи, присвячені Міжнародному дню боротьби з наркоманією та наркобізнесом.

  Це були тематичні виховні заходи Наркоманія- шлях до злочинів і згублене здоровя. Викладачами технікуму накопичен певний досвід роботи з попередження шкідливих звичок, утвердження здорового способу життя серед молоді. Використовувалися різні форми роз’яснювальної роботи: бесіди та лекції на виховних годинах, вікторини, психологічні тренінги, диспути з запрошенням кваліфікованих спеціалістів, лікарів, психологів, працівників правоохоронних органів.

       Головною метою заходів є – на конкретних прикладах розкрити молоді шкідливість впливу на здоров’я та життя наступних поколінь нікотину, алкоголю, наркотиків. У вікторинах використовувалися питання про аргументи «за» та «проти» вживання нікотину, алкоголю та наркотиків.Чи варто вкорочувати собі віку і втрачати дорогоцінні хвилини для знищення свого здоров’я? та т.п. Були застосовані сценки та відеофільми з конкретних прикладів, де людина не хоче бути нещасливою, але все своє життя намагається  вбити власне щастя. Після перегляду  цих матеріалів зі студентами обговорили та прокоментували  кожен крок дій людини. Був зроблен висновок : Людина, що всерйоз захопилася наркотиками, поступово потрапляє до злочинного середовища. Світ наркоманів та злочину жорстокий, і людське життя тут нічого не варте.

  Викладачі провели анкетування серед студентів з питаннями, чи є користь у наркотику і т.п., вивчили формулу успіху за схемою, яка була складена таблицею на екрані.

   Звернення до молоді!!!

  Ти тільки вступаєш у повноцінне життя, яке сповнене  багатьма приємними подіями. Так багато треба зробити корисного, стільки необхідно побачити й пізнати. Але, насамперед, треба навчитися приймати правильні життєві рішення, не уникати відповідальності та  не бути байдужим.

  Пам’ятай, що завжди є люди, яким ти не байдужий.

                                                                                       Комісія фізико-математичних дисциплін.

   

   

   

  1111111111111111111

  Додати коментар


  Захисний код
  Оновити