Facebook

FB

Вхід на сайт

Архів новин

 • 2019 (12)
 • 2018 (58)
 • 2017 (38)
 • 2016 (10)
 • 2015 (29)
 • 2014 (8)
 • 2013 (7)
 • 2012 (11)
 • 2011 (62)
 • Підготовчі курси

  ДРУЖКІВСКИЙ ТЕХНІКУМ
  ДОНБАСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ МАШИНОБУДІВНОЇ АКАДЕМІЇ
  РОЗПОЧИНАЄ ПРИЙОМ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ
  в 201
  8-201навчальному році
  (математика, українська мова)

  для випускників 9-х  класів

  Заняття починаються по мірі комплектування груп.

  Висока якість підготовки слухачів дає можливість вступити в будь який ВНЗ України

  Чекаємо Вас за адресою: м. Дружківка, вул. Соборна 32, тел.+38 (095) 418-94-57, ауд. 210

  06.03.2019 весела Масляна запросила до Дружківського технікуму ДДМА студентів та викладачів закладів вищої освіти (ЗВО) IIIрівнів акредитації Краматорсько-Словянського регіону. Технікум відвідали представники Дружківського житлово-комунального коледжу ДонНаба, а також коледжів Слов’янську, Краматорську, Покровську, Торецьку та Костянтинівки.

  Та головним завданням гостей було не відвідати святкових солодощів, а прийняти участь у. Важливим є той факт, що це змагання було першим у своєму роді, оскільки до сьогоднішнього дня наші студенти приймали участь у змаганнях з математики, інформатики, української мови та інших дисциплін, але не з англійської мови. Тому ми вирішили: «А чому б ні?» Вивчення іноземних мов з кожним роком стає більш поширеним та активно популяризується засобами інформації та Міністерством освіти.

  Після привітання директора технікуму Баштового В.П. студенти розпочали роботу над завданнями Олімпіади. На даному етапі працювали тільки письмово та виконували тести. У наступному році плануємо вже англомовне спілкування та аудіювання – будемо піднімати планку та розвиватися.

  Тим часом викладачі, які супроводжували юнаків та дівчат, прийняли участь у практикумі з досконалого вивчення статей Закону про освіту. Серед статей також були про права та обов’язки викладачів, здобувачів освіти та їх батьків.

  За результатами Регіонального конкурсу можна сміливо стверджувати, що рівень знань з англійської мови у наших студентів досить високий, а щоб покращити його, будемо розвиватися надалі та вивчати таку популярну іноземну мову.

  7E8F8D27 45B6 4C93 A60C 83E06D6EA2E6

   

  Гендерна рівність – крок у європейське майбутнє

  «…Досягнення рівності між чоловіками та жінками є питанням прав людини та умовою соціальної справедливості. Це єдиний спосіб побудувати стабільне, справедливе та розвинене суспільство.

  Гендерна рівність – це передумови для досягнення політичної, соціальної, економічної, культурної, екологічної безпеки всіх народів…»

                                                                 Пекінська Платформа дій,

                                                           Всесвітня Конференція ООН з прав жінок,

                                                                           Пекін, 1995 р., параграф 41

  28 лютого у ДТ ДДМА відбулося засідання круглого столу на тему «Гендерна рівність – крок у європейське майбутнє». Метою роботи круглого столу стало формування знань студентів про гендерну політику, гендерні стереотипи та їх вплив на розвиток українського суспільства, підвищення гендерної культури та взаємоповаги між представниками жіночої та чоловічої статі.

  У засіданні круглого столу взяли участь зав. бібліотекою Цапенко В.А., психолог Мнушко О.В., викладач правознавства Шишкова О.Г. та студенти 2-го і 3-го курсів.

  Під час заходу учасники активно обговорювали розповсюджені гендерні стереотипи, що перешкоджають жінкам повною мірою брати участь у політичному, економічному, соціальному та культурному житті країни. Також спілкувалися на тему домашнього насильства та шляхів запобігання його проявам в нашому суспільстві. Було зауважено, що гендерна дискримінація може стосуватися також і чоловіків, зокрема, коли при розірванні шлюбу дитину, як правило, залишають з матір’ю, порушуючи право батька жити спільно зі своєю дитиною та виховувати її. Але масштаби порушення прав жінок все ж таки значно більші.

  В рамках дискусії студенти сперечалися, обмінювалися думками щодо можливих шляхів подолання гендерної нерівності та досягнення гендерного паритету як необхідної основи гармонізації суспільних відносин, що сприятиме формуванню гендерної культури.

  Зокрема було зазначено, що незважаючи на багатообіцяючі зміни в міжнародному праві та практиці, жінки усього світу ще стикаються з повсякденною реальністю. Крім того, їм часто бракує засобів та знань, необхідних для використання системи прав людини, для боротьби проти зловживань. Тому учасники круглого столу дійшли спільної думки щодо необхідності інформування жінок про наявність у них рівних з чоловіками прав та можливість їх використання. Необхідно постійно привертати увагу до загальнолюдських прав жінок, оприлюднювати випадки порушення гендерних прав та боротися з ними.

  Підводячи підсумки, можна сказати, що рівність жінок і чоловіків має стати реальністю в новій демократичній Україні, яка планує ввійти до європейської спільноти. І те, як Україна рухатиметься у напрямкузабезпечення рівних можливостей для своїх громадян, буде впливати на тривалість її шляху до Європи.

  photo 2019 02 28 15 22 01

  Обласні фінальні змагання з баскетболу 3х3

  З 26 по 28 лютого у м. Бахмут на спортивній базі Бахмутського медичного коледжу відбулись обласні фінальні змагання Спортивних ігор України з баскетболу 3х3 (юнаки) серед студентів коледжів Донецької області.
  В змаганнях взяли участь 5 команд: Бахмутський індустріальний технікум ДВНЗ ДонНТУ, Костянтинівський медичний коледж, Лиманський медичний коледж, Дружківський технікум Донбаської державної машинобудівної академії та Слов’янський енергобудівний технікум.
  В ході запеклої боротьби, місця розподілились наступним чином: золоту нагороду здобули студенти Дружківського технікуму ДДМА, на другій позиції студенти Бахмутського індустріального технікуму ДВНЗ ДонНТУ, бронзу отримали студенти Костянтинівського медичного коледжу.
  Головна суддівська колегія визначила кращого гравця змагань, ним виявився Хаустов Марк з Дружківського технікуму ДДМА.

  555555

  Нещодавно в Дружківському технікумі ДДМА пройшов мовознавчий конкурс, присвячений F87358B2 ECCC 4838 8A62 666B9EE086C6. Кожного року 21 лютого всі країни світу вшановують свою мову, пригадують її особливості та цікавинки, інколи навіть відкривають для себе її нові грані. Метою свята є підтримка мовного та культурного різноманіття та багатомовності.

  Студенти технікуму також прийняли цей міжнародний челендж. Насправді, свято носить суто серйозний характер, але студентство – це такий привілейований прошарок суспільства, який на всі події має особистий погляд. Вони перетворили мовознавчу гру на інтелектуально-розважальний конкурс «Хто зверху?»

  Змагалися команди дівчат та хлопців – ніжні «Квіточки» та мужні «Без жінок». Приймали участь у конкурсах із вгадування лексики та словотворення, пригадували історію мови та українську літературу, сперечалися про предмети побуту та граматику. Все, що пов’язано з рідною мовою, пригадали яскраво та артистично.

  Особливу увагу привернув до себе конкурс капітанів, де лідери обох команд презентували себе як майбутніх президентів та зробили влучні промови. Хочеться відзначити, що деяким політикам слід повчитися у наших студентів вимові, артистизму та розумним ствердженням.

  Сьогодні педагогічний колектив  Дружківського технікуму  ДДМА на методичному семінару-тренінгу розглянули  основні положення закону України "Про освіту".  Тренінг пройшов з використанням інтерактивних технологій "Броунівський рух" та "Інтелектуальна кав'ярня". Наші викладачі мали змогу удосконалити свої правові та методичні знання. 

  Image 1

  Правовий брейн-ринг

      

  15 лютого в бібліотеці технікуму відбувся правовий брейн-ринг.

  У нелегкій боротьбі змагалися команда «Ніка» (група ЕПОВ18, капітан Циндренко М.), команда «Феміда» (група РПЗ18, капітан Деканенко К.) та команда «Вікторія» (група ЗВТОМТОР18, капітан Стась О.). Брейн-ринг складався з окремих конкурсних завдань. Учасники демонстрували свої знання в галузі теорії та історії права, розв’язували правові ребуси, розплутували складні детективні історії та розшукували злочинців. Виконання завдань оцінювало компетентне журі, до складу якого входили зав. бібліотекою Цапенко В.А., психолог Мнушко О.В. та студентка групи ЕП17 Соха М.  

  За результатами всіх конкурсних завдань перше місце поділили команди «Ніка» та «Вікторія», команда «Феміда» зайняла почесне друге місце. Нерівний Максим (група ЗВТОМТОР18) став найактивнішим з глядачів. Команди були нагороджені почесними грамотами.

  qKHcMTuMTjs

  Світ починається з любові

   

  «Бути коханим – це більше, ніж бути багатим, бо бути коханим – значить бути щасливим»

  Франк Тільє

  У багатьох країнах світу 14 лютого святкують День усіх закоханих – День святого Валентина.У цей день закохані скоюють дива. Якщо дарують троянди, то мільйон. Якщо освідчуються в коханні, то метровими літерами. Якщо святкують, то святкують усією планетою.

  З нагоди цього романтичного свята студенти 1-го та 2-го курсів ДТ ДДМА відвідали літературну вітальню бібліотеки ім. Чехова, де відбулася святкова програма. Гості свята ознайомилися з історією виникнення та з традиціямисвяткування Дня святого Валентина в різних країнах, взяли участь в різноманітних цікавих конкурсах. Наприкінці зустрічі було проведено літературну вікторину. Найактивніші учасники вікторини отримали солодкі подарунки.

  На прощання працівники бібліотеки побажали студентам, щоб у їх серцях завжди перемагало добро і кохання. І кохання було щасливим, світлим, чистим і радісним.

  Признач побачення у бiблiотецi 2Признач побачення у бiблiотецi 3

   

  Праздник футбола удался.

              XVIIIрегиональный турнир по футболу посвященный выпускникам техникума и памяти руководителя физвоспитания ДМТ Л.Й. Кожуховского состоялся 9 февраля 2019 года в спортивном комплексе «Грета». 6 студенческих команд из Краматорска, Дружковки и Константиновки приняли участие в данном мероприятии. Фаворитом турнира считалась команда ДГМА, которая выиграла турнир в прошлом году, однако студенты МК ДГМА и конечно же организаторы турнира Дружковский техникум ДГМА тщательно готовились, чтобы дать бой фаворитам. На открытии турнира директор ДТ ДГМА В.П. Баштовой поздравил всех участников с праздником футбола и пожелал всем успехов.

              Игра проходила интересно, по боевому напористо. Все команды показали хороший уровень футбола. За IIIместо встречались команды студентов ДЖКК и Константиновского индустриального техникума. В упорной борьбе победу одержали студенты КИТ ДНТУ, они заняли IIIместо.

              І место оспаривали студенты ДТ ДГМА и МК ДГМА. Сильнее оказались студенты Дружковки, они получили переходящий кубок и звание победителей.

              Организаторы турнира благодарят профсоюзный комитет в лице Кошевого А.Д., профсоюзный комитет «Корум Дружковский машзавод» в лице Селиванова А.Д. и центр физического здоровья населения Донецкой области в лице Головченко С.А. за помощь в организации и проведения данного турнира.

  Руководитель физ. воспитания ДТ ДГМА                                                                 Г.Б. Поворознюк

  IMG 6967IMG 7489

  Безымянный

  Плакат Футбол 1201954545