Обрати мову

Ukrainian English

Facebook

FB

Донбас-Україна

flyer donbas abitur

 

Спрощена процедура вступу:

4 кроки / Без ЗНО

Архів новин

 • 2019 (24)
 • 2018 (58)
 • 2017 (38)
 • 2016 (9)
 • 2015 (28)
 • 2014 (8)
 • 2013 (7)
 • 2012 (11)
 • 2011 (62)
 • Підготовчі курси

  ДРУЖКІВСКИЙ ТЕХНІКУМ
  ДОНБАСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ МАШИНОБУДІВНОЇ АКАДЕМІЇ
  РОЗПОЧИНАЄ ПРИЙОМ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ
  в 201
  9-2020навчальному році
  (математика, українська мова)

  для випускників 9-х  класів

  Заняття починаються по мірі комплектування груп.

  Висока якість підготовки слухачів дає можливість вступити в будь який ВНЗ України

  Чекаємо Вас за адресою: м. Дружківка, вул. Соборна 32, тел.+38 (095) 418-94-57, ауд. 210

  Я – громадянин України.

  Я - громадянин своєї держави. Під такою значущою назвою пройшов перший урок у Дружківському технікумі ДДМА.

  Студенти та викладачі розглянули загальноприйняту термінологію про громадян та громадськість (їх можна знайти у будь-якому посібнику). Якщо висловлюватися простою мовою, то поняттям «громадянин» можна змалювати людину з певною громадянською позицією, відчуттям гордості за свою країну та бажанням зробити її кращою, не жаліючись на недоречні обставини, а докладаючи особистих зусиль.

  Ми знову обговорили державну символіку нашої країни, де вона зустрічається, яким має бути ставлення до знаків держави.

  Герб, гімн та прапор України символізують гідність українців, віру у свободу, славу і волю. Їх слід поважати, як самих себе, оскільки державна символіка – це і є наша сутність. Де людина розміщує або змальовує прапор своєї держави – там і її душа.

  Чим же займається справжній громадянин? Яким він має бути? Що може зробити для країни, щоб вона розквітала?

  На ці питання відповіли самі студенти. Вони виконали проекти та віднайшли закінчення до фази: «Я – громадянин України. Я пишаюсь тим, що…»

  Я пишаюсь тим, що…

  -          Україна отримала перемоги на боксерському рингу;

  -          Ми маємо плодючі чорноземи;

  -          У нас багата культура та історія;

  -          Раніше люди були добрішими, але слід докласти зусиль, щоб доброта повернулась;

  -          У нас співучі люди;

  -          Українська мова визнана однією з найкрасивіших у світі і т.д.

  Ще було багато інших відповідей, але нехай читач сам замислиться, чим може він або вона пишатися.Image 1 2

  Наказ про зарахування на навчання 2019

   

  Європа – наш спільний дім

               Куточків різних на землі багато.

  Європа серед них – найкраща над усім,

               Бо саме тут ми маємо зростати.

                                                                   Європа – наш великий спільний дім!

         18 травня в Україні відзначається День Європи. День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

  Відправною точкою на шляху до встановлення Дня Європи вважається Декларація Шумана, оприлюднена 9 травня 1950 року. Цей історичний документ, спрямований на об’єднання під єдиним керівництвом вугільних та сталеплавильних ресурсів низки європейських держав, насамперед Франції та Німеччини, заклав підґрунтя європейської інтеграції.Завдяки об'єднанню економічних зусиль і розподілу досягнутих результатів європейські країни уникнули накопичення військової могутності одна проти одної, що і забезпечило мир в Європі.

  Три з половиною десятиліття потому на Міланському саміті 1985 року лідери ЄС вирішили увічнити день проголошення Декларації Шумана та постановили щорічно відзначати 9 травня як «День Європи».

  Основна ідея загальноєвропейського Дня – кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у «Європейському домі».

  Україна – єдина держава не член ЄС, в якій на державному рівні відзначається День Європи. Оскільки День Європи – 9 травня – збігається з Днем Перемоги, в Україні урочисті заходи проводять щорічно у третю суботу травня.    

  Відзначення Дня Європи в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації.

       З нагоди Дня Європи в Україні в технікумі відбувся конкурс «Європа - наш спільний дім». У конкурсі взяли участь команди груп 1-го курсу: ЗВТОМТОР18 (капітан Стась Олександр), ЕПОВ18(капітан Циндренко Михайло), РПЗ18 (капітан Підповітний Ігор). За ходом конкурсу стежило журі, до складу якого увійшли зав. бібліотекою Цапенко В.А., психолог Мнушко О.В. та студентка групи ЕП17 Сербіна Т.

  В завзятій чесній боротьбі студенти демонстрували свої знання з географії, блискучу загальну ерудицію і проявляли свої творчі здібності. Конкурсні завдання були дуже різноманітними: бліц-турнір «Європейський калейдоскоп», «Віртуальна подорож Європою», «Галопом по Європі», фотоконкурс «Огляд європейських пам'яток» та ін. Капітани команд змагалися у конкурсі капітанів «Країни і столиці».

           Вболівальники команд брали участь у конкурсах для глядачів. Найактивнішим серед глядачів став студент групи РПЗ18 Щербаченко Кирило.

  За результатами усіх конкурсних завдань перше місце посіла команда групи РПЗ18, друге місце – поділили команди груп ЕПОВ18 і ЗВТОМТОР18. Команди та найактивніший учасник були нагороджені почесними грамотами.

  Конкурс довів, що в технікумі навчаються ерудовані учні, які постійно поглиблюють свої знання, не обмежуються навчальною програмою. Їм справді цікаво вчитися, вони вміють працювати в команді, допомагати та підтримувати один одного. Така молодь - це майбутнє благополуччя нашої країни - країни, яка не тільки територіально пов'язана з європейськими країнами, але і має спільну з країнами Європейського Союзу історію та цінності.

  20190517 132438

  25 квітня 2019 року в технікумі успішно пройшла - 100 років (1917-1921)".
  Було заслухано 15 доповідей студентів закладів 1-2 рівняакредитації зі Слов*янська,Краматорська,Торецька
  Костянтинвки та інших міст регіону.
  Вдалим був виступ студентки нашого технікуму Гусарової Насті(група ЕПРПЗ-17) на тему"Дружківка і Костянти
  нівка в 1917-1920 рр.".
  Учасники конференції отримали відповідні сертифікати.
  Також відбулася презентація дослідження викладача історії технікуму Качура В.В." Історія Дружківки в 30 р.р. 
  ХХ століття".
  photo 2019 04 26 10 58 28

  11.03.2019 – 15.03.2019

   Тиждень циклової комісії 5.05050202 «Обслуговування верстатів з ПУ та РТК»

  1. Презентація спеціальності в цифрах та фактах

  2. Засідання ради спеціальності (ауд.316)

  3. Научно-технічна конференція. Звіт обдарованих студентів про свої дослідницькі та творчі роботи

  4. Конкурс «Кращий за фахом»

  5. Виставка технічної літератури в читальному залібібліотеки 2.Зустріч з випускниками спеціальності

  6. Виставка технічної творчості студентів.

  7. Виставка курсових  та  дипломних проектів.

  8. Підсумки тижня циклової комісії

  Підсумки конкурсу «Кращий за фахом»

  № з/п П.І.Б. студента Результати навчальної практики Монтаж електронних блоків Користування вимірювальними приладами Робота з комп’ютерною технікою Складання програм Сума балів Місце в загальному заліку
  0 1 2 3 4 5 6 7 8
  1 Гальчук Максим Володимирович 5 5 4 5 5 24 2
  2 Лисенко Валерій Сергійович 5 5 5 5 5 25 1
  3 Тесленко Денис Володимирович 5 4 5 5 5 24 3-4
  4 Щадилов Микита Андрійович 5 4 5 5 5 24 3-4
  5 Куценко Олек-сандр Євгенович 5 4 5 4 4 22 5

   

  Детальніше...

  56158086 2224641967852921 4917594278105972736 n копия

  У Дружківському технікумі ДДМА з 25.03.2019р. по 29.03.2019р.  пройшов тиждень циклової комісії спеціальності 051 «Економіка».

  Тиждень розпочався з проведення олімпіади з дисципліни «Управління витратами», у якій взяли участь 12 студентів. Студенти показали високий рівень знань з фахової дисципліни. Найкращі результати: I місце – Грінченко Крістіна, гр.ЕП-16; II місце – Ковляшенко Олена, гр.ЕП-16; III місце – Бровенко Анастасія, гр.ЕП-16.

  26.03.2019р. у читальному залі, зі співпрацею з завідувачем бібліотекою технікуму Цапенко В.А., було розгорнуто виставку-огляд новинок економічної літератури.

  З метою виявлення та заохочення найбільш талановитих студентів, розкриття творчого потенціалу молоді, сприяння духовному збагаченню особистості, стимулювання інтересу студентів до фахових дисциплін  27.03.2019 р. було проведено студентську конференцію за темою: «Проблеми розвитку сучасної економіки». В конференції прийняли участь із власними науковими розробками студенти 3 курсу. Ковляшенко Олена (гр.ЕП-16) ознайомила зі своїм дослідженням на тему: «Проблеми управління персоналом». Омельяненко Катерина (гр.ЕП-16) досліджувала «Проблеми працевлаштування молоді у Донецькій області». Галкіна Анастасія (гр.ЕП-16) виступила з доповіддю на тему: «Фінансово-кредитна система України». Усі доповіді мали науковий характер, між учасниками і глядачами після кожного виступу виникала конструктивна дискусія, усі учасники конференції отримали сертифікати.

  28.03.2019р. викладачі: Боличева І.В, Богоєва С.В., Миронов Е.І., Хоружа О.М. та співробітники технікуму: психолог Мнушко О.В., завідувач бібліотеки Цапенко В.А. провели квест-гру «Подорож по країні «Економіка». У грі змагалися команди 1, 2 та 3 курсів груп ЕПОВ-18, ЕП-17, ЕП-16. Перемогла команда гр. ЕП-17 у складі: Басараб А., Боброва А., Груздва К., Лимар Д., Соха М. Друге місце посіла команда гр.ЕП-16 у складі:    Бровенко А., Галкіна А., Ковляшенко О., Омельяненко К., Самусенко С. Третє місце дісталося команді гр. ЕПОВ-18 у складі: Булгакова Г.,      Дешлюк А., Курінна А., Панов К., Пахомов М. - це їх дебют у змаганнях з економіки, так що, їх перемоги - ще попереду.

  29 березня відбулось урочисте підведення підсумків тижня циклової комісії економічних дисциплін. Дипломами були нагороджені переможці олімпіади з дисципліни «Управління витратами» та команди, які брали участь у квест-грі «Подорож по країні «Економіка».

  12

  Вітаємо усіх переможців і викладачів!!!

  Разом – ми сила!!! Ми – економічне майбутнє України!!!

  Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 11 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 6 та 11 класів закладів загальної середньої освіти.

  На базі ДТ ДДМА створено освітній центр "Донбас - Україна", з питань вступу звертатися за телефоном +38 (095) 418-94-57 або писати на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  1 724x1024

  21 березня 2019 року у Дружківському технікумі ДДМА відбулося тестування та вручення сертифікатів про успішне проходження навчання з використання програмного забезпечення «M.E.Doc» приватним підприємством «Краматорський IT- Центр».
  У заході взяли участь студенти другого та третього курсу спеціальності «Економіка підприємства». Вони пройшли навчальний курс із використання програмного забезпечення «M.E.Doc», після чого успішно склали тестування. Отримані сертифікати підтверджують проходження навчання. Це дає додаткові переваги на ринку праці для випускників технікуму, а також можливість під час працевлаштування придбати програмне забезпечення «M.E.Doc» зі знижкою. Під час вручення сертифікатів було досягнуто згоди продовжити практику таких тренінгів у майбутньому.

  54435610 2221656991484752 62539675927052288 o