Facebook

FB

Вхід на сайт

Архів новин

  • 2017 (24)
  • 2016 (40)
  • 2015 (37)
  • 2014 (21)
  • 2013 (38)
  • 2012 (51)
  • 2011 (73)
  •  Album priglahenie2017 20062017

    Вітаємо всіх Вас з цим визначним днем, адже знання є невід’ємною частиною виховного процесу будь-якої людини. Не має значення скільки класів чи семестрів Ви провчились, але здобуті знання завжди залишаться з Вами.
    Зі святом Вас!

    Детальніше...

    Списки рекомендованих на 05.08.2017

     

    Attachments:
    Download this file (ЕП.pdf)ЕП.pdf[ ]275 kB195 Downloads
    Download this file (ЗВ2.pdf)ЗВ2.pdf[ ]136 kB135 Downloads
    Download this file (ОВ.pdf)ОВ.pdf[ ]148 kB197 Downloads
    Download this file (ОВ2.pdf)ОВ2.pdf[ ]150 kB164 Downloads
    Download this file (РПЗ.pdf)РПЗ.pdf[ ]272 kB202 Downloads
    Download this file (ТОМ.pdf)ТОМ.pdf[ ]155 kB122 Downloads
    Download this file (ТОР.pdf)ТОР.pdf[ ]149 kB123 Downloads
    Download this file (ТОР2.pdf)ТОР2.pdf[ ]149 kB123 Downloads

    Списки зарахованих вступників 1 курсу денної форми навчання за спеціальностями за державним замовленням згідно наказу  Дружківського технікуму Донбаської державної машинобудівної академії  № 02-46 від 31.07.2017

     

     

    Attachments:
    Download this file (Наказ_про_зарахування.pdf)Наказ_про_зарахування.pdf[Наказ про зарахування]2320 kB494 Downloads

    Список вступників рекомендованих до зарахування  на бюджетну форму навчання

    Економіка

    № п/п Прізвище, ім’я, побатькові вступника Конкурсний бал Середній бал документа про освіту
    1 Боброва Аліна Олександрівна 28,1 10,1
    2 Лимар Діана Сергіївна 28 9
    3 Груздова Катерина Костянтинівна 25,7 7,7
    4 Талибов Тимур Русланович 25 9
    5 Сербіна Тетяна Сергіївна 24,5 8,5
    6 Жильченко Андрій Олександрович 24,4 8,4
    7 Бобошко Микола Володимирович 24,2 8,2
    8 Дубинець Олеся Юріївна 23,8 8,8
    9 Яковенко Юлія Русланівна 23,8 7,8
    10 Міщенко Тетяна Костянтинівна 23,7 8,7
    11 Басараб Анастасія Русланівна 22,4 8,4

     

     

    Список вступників рекомендованих до зарахування  на бюджетну форму навчання

    Інженерія програмного забезпечення

    № п/п Прізвище, ім’я, побатькові вступника Конкурсний бал Середній бал документа про освіту
    1 Скоробогатий Іван Анатолійович 22,6

    8,6 Квота 1

    2 Полуесова Софія Денисівна 18,5

    6,5 Квота 2

    3 Гусарова Анастасія Олександрівна 31,8 10,8
    4 Галюк Денис Юрійович 31 10
    5 Давиденко Микита Сергійович 30 10
    6 Рогач Вадим Валерійович 29,8 8,8
    7 Зарочинцев Микита Віталійович 28,8 9,8
    8 Багач Микита Сергійович 28,7 8,7
    9 Літвінова Марина Максимівна 28,4 9,4
    10 Обершев Владислав Олександрович 28,2 9,2
    11 Корнієнко Владислав Володимирович 27,6 8,6
    12 Гунько Владислав Павлович 27,5 9,5
    13 ПоловінкоДіана Сергіївна 26,9 8,9
    14 Кульков Владислав Сергійович 26,7 9,7
    15 Ткачов Владислав Геннадійович 26,6 7,6
    16 Швець Сергій Вячеславович 26 9
    17 Решетняк Дмитро Сергійович 25,7 8,7
    18 Олійник Олександр Дмитрович 25,3 7,3

     

     

     

    Дружковский техникум ДГМА  победитель конкурса социальных проектов «Город – своими руками»

     

    T w4wxVsPewdLJWoKtyyN4