Facebook

FB

Вхід на сайт

Архів новин

 • 2018 (4)
 • 2017 (49)
 • 2016 (40)
 • 2015 (34)
 • 2014 (20)
 • 2013 (37)
 • 2012 (51)
 • 2011 (73)
 • image001

  Конгрес національних громад України та громадська організація Київський освітній центр «Простір толерантності» є організаторами молодіжної виставки “Разом” з 2011 року.  В жовтні виставка завітала до бібліотеки ім. Лесі Українки. Вона представлена банерами-плакатами з інтерв'ю молодих людей, представників різних національностей, які проживають на території України.

  Для підготовки екскурсоводів, а ними стали учні та студенти навчальних закладів нашого міста, з усієї України прибули юнаки та дівчата, чиї історії змальовано на виставці. За два дні підготовчого семінару майбутні гіди (від ДТДДМА  прийняли участь Реготун Дмитро та Нерівна Олена) мали змогу поспілкуватися з представниками ромів, кримських татар, німців, поляків, росіян, вірменів, греків, доторкнутися до культури інших народностей, поспілкуватися на одному рівні з такими ж молодими людьми, окреслити собі майбутні плани, а саме головне, передати отриманні знання всім, хто забажає відвідати виставку. 

  image002

  14 жовтня студенти технікуму та інших навчальних закладів Дружківки завітали на  відкриття виставки. Перед початком спілкування (саме у такій формі проходила презентація)   гіди-школярі запропонували студентам та учням замислитися над питаннями “Хто я?”, “Чого я прагну від життя?”, “Яким буде моє майбутнє?” та надали колосальний об'єм інформації про таких самих молодих людей, їхні національні традиції та звички, культуру.

   Молодь різних народностей проживає в Україні та цінує її землю і українські тардиції, не цураючись своїх рідних. Це дуже просто і красиво переплітати культуру свого народу з тією, де ти мешкаєш. Любов та повага збагачують як українську націю, так і будь-яку іншу. Нетолерантне ж ставлення, навпаки, робить людей біднішими духовно. 

  image004

  На виставці були також висвітлені думки переселенців та біженців з різних країн, які на даний момент проживають на території України.

  Виставка буде працювати убібліотеці імені Лесі Українки до 2 листопада, було б добре завітати на неї та побачити життя різних людей своїми очима, можливо, їхні тардиції та погляди надихнуть на позитивні зміни у житті.

  image005

  Додати коментар


  Захисний код
  Оновити