Facebook

FB

Вхід на сайт

Архів новин

 • 2018 (4)
 • 2017 (49)
 • 2016 (40)
 • 2015 (34)
 • 2014 (20)
 • 2013 (37)
 • 2012 (51)
 • 2011 (73)
 • Подальше навчання і кар'єра випускників Дружківського технікуму

  Кожен студент рано чи пізно замислюється про своє подальше життя після навчання в технікумі або коледжі. Але все ж таки цю тему в більшості випадків починають обмірковувати студенти-випускники. Студенти, які випускаються з технікуму, розходяться по різних ВНЗ, а також йдуть працювати. Винятком не стали й випускники Дружківського технікуму ДДМА.

  Зараз Дружківський технікум ДДМА випускає молодших спеціалістів у різних галузях машинобудування, а також бухгалтерів та економістів. У цій статті піде мова саме про останніх. Фахівців у своїй справі готують різні викладачі, серед яких Марченко Н.В., Миронов Е.І. та Боличева І.В. Ці викладачі займаються безпосередньо підготовкою економістів. Саме завдяки їм випускники спеціальності «Економіка підприємства» знаходять добре оплачувану роботу, а також продовжують навчання в престижних ВНЗ України, зокрема в таких містах як Краматорськ, Харків і Дніпропетровськ.

  Більшість наших випускників у подальшому займають перші місця у рейтингу вступників, здобувають вищу освіту безкоштовно, посідаючи бюджетні місця, поступаючи у ВНЗ. Такі студенти, як Дорош Дарина, Дмитерко Наталія, Бабенко Вікторія і Боброва Ганна продовжують навчання у Харківському національному економічному університеті(ХНЕУ) і прагнуть отримати вищу освіту. Ковальова Юлія, Мельничук Світлана, Єгупова Юлія, Першень Наталія,Пойманова Ангеліна, Богачьова Олександра, Яцишин Ростислав, Нічіпоренко Христина та Велика Аліна продовжують навчання в Донбаській державній машинобудівній академії.

   

  Однак студенти технікуму можуть бути працевлаштовані одразу після закінчення навчання і отримання кваліфікації молодшого спеціаліста. Наприклад,  випускниця Тумакова Анастасія працює бухгалтером у Центральній міській лікарні м. Дружківка, та продовжує навчання у ВНЗ заочно. Заочна освіта обходиться набагато дешевше очного. На цьому відділенні можуть навчатися всі бажаючі, незалежно від віку (в той час як, на очному відділенні є обмеження). Сьогодні заочна освіта дуже зручно, адже студентам потрібно заробляти на життя. За допомогою такої форми навчання вони можуть не прогулювати заняття і самостійно займатися освітою в зручний час.

   

  Додати коментар


  Захисний код
  Оновити