Facebook

FB

Вхід на сайт

Архів новин

 • 2018 (4)
 • 2017 (49)
 • 2016 (40)
 • 2015 (34)
 • 2014 (20)
 • 2013 (37)
 • 2012 (51)
 • 2011 (73)
 •  
  IMG 9478
  Літо збігло, як день, і у гості завітав синьоокий,  золоточубий вересень. Він причепив до свого бриля гроно калини й нитку бабиного літа, зазирнув до кожної школи та завзято вдарив у дзвін.
  Вересневий дзвоник пролунав 1 вересня й у Дружківському технікумі ДДМА. У цьому році святкова лінійка була особливо урочистою, адже минулого року через трагічні події у країні студенти-першокурсники змогли сісти за парти лише з 1 жовтня.
  Відкрили свято ведучі Бабенко Вікторія та Яцишин Ростислав. Після урочистого винесення прапорів пролунав гімн України, підхоплений у єдиному пориві студентами та викладачами. Тепло привітав присутніх із початком нового навчального року директор ДТ ДДМА Баштовий Віктор Павлович. Він зауважив, що студенти зробили правильний вибір та окреслив перспективи, які дає навчання у технікумі.  До речі, студентами нашого закладу вже кілька років поспіль стають не тільки випускники шкіл та ПТЛ, а й особи віком 45років та більше – учасники спеціальної програми «45+».
  IMG 9480
  Слова привітання пролунали й від заступника директора Гаріб Марини Юріївни та завідуючих відділеннями Щербак Інни Валентинівни й Ільєнка Юрія Миколайовича. Після побажань успіхів у новому навчальному році, вони нагородили почесними грамотами тих, ким технікум може пишатися,- відмінників, учасників олімпіад та фахових конкурсів. Кращі спортсмени технікуму отримали нагороди від керівника фізичного виховання  Поворознюка Геннадія Борисовича.
  IMG 9510
  Піднесеним і, водночас, зворушливим став виступ заступника директора з виховної роботи Пахомової Олександри Вікторівни. Вона нагадала про події минулого літа, коли влада у місті була захоплена сепаратистами, та закликала цінувати та охороняти мир на українській землі, бути справжніми патріотами своєї Батьківщини. Слово вона передала людині, яка в ті буремні часи не злякалася вийти сам на сам з прапором України на площу Леніна, висловивши цим мовчазним протестом свою громадянську позицію. Герой України Анатолій Водолазський, ледь стримуючи сльози, побажав студентам миру, добра, любові та закликав ніколи не забувати,якою ціною дістався нам мир і спокій, і скільки ще потрібно зусиль, щоб наша країна стала вільною і незалежною.
  IMG 9525
  Щіро та невимушено пролунали пісні, що виконали Тирінова Олена та Алендарь Олена. Оплески, квіти, серйозні, трохи розгублені очі першокурсників, переможні погляди студентів четвертого курсу, доброзичливі посмішки дорослих, а над усім цим – лагідне блакитне небо та перелив першого дзвоника.
  Зі святом! Успіхів у навчанні!
  IMG 9479
   
   

  Додати коментар


  Захисний код
  Оновити