Обрати мову

Ukrainian English

Facebook

FB

Донбас-Україна

flyer donbas abitur

 

Спрощена процедура вступу:

4 кроки / Без ЗНО

Google Education

 

 

Цифрові інструменти Google для освіти

Архів новин

 • 2023 (13)
 • 2022 (19)
 • 2021 (22)
 • 2020 (20)
 • 2019 (28)
 • 2018 (27)
 • 2017 (21)
 • 2016 (5)
 • 2015 (13)
 • 2014 (1)
 • 2013 (3)
 • 2012 (8)
 • 2011 (44)
 • OpenDoorsbaner

  День Відкритих Дверей

  ВСП "Дружківський фаховий коледж ДДМА"
  Для ознайомлення доступний відеозапис заходу Дня Відкритих дверей 22.04.2023.

  Відповіді на запитання, основні дати вступу.

  Переглянути

        

  Навчальний процес у Відокремленому структурному підрозділі «Дружківський фаховий коледж Донбаської державної машинобудівної академії» організовано згідно рекомендацій Листа МОН 1/7035-22 від 27.06.2022. Навчальний рік почався з 15.08.2022р. Заклад працює у дистанційному режимі, заняття проводяться з використанням  освітньої платформи Google Workspace for Education (сервіси Google Classroom та Google Meet). Контроль проведених занять та відвідування студентів організовано за допомогою сервісу E-JOURNAL  рекомендованим Міністерством освіти і науки України. Для забезпечення освітнього процесу з використанням дистанційних технологій в коледжі постійно працюють: навчальна частина, бухгалтерія, відділ кадрів, завідувач практиками.

   

  Дружківський фаховий коледж Донбаської державної машинобудівної академії - навчальний заклад фахової передвищої освіти, ДФК ДДМА був відкритий в 1940 році. Коледж має славну історію і багаті традиції, є потужним центром підготовки фахівців міста і Донецької області. З його стін вийшло багато поколінь висококваліфікованих фахівців. Сьогодні в ДФК ДДМА навчаються близько 400 студентів на денній та заочній формі навчання. Коледж проводить прийом студентів на базі 9-ти, 11-ти класів за спеціальностями: 

  - Економіка

  - Інженерія програмного забезпечення

  - Галузеве машинобудування (Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях)

  - Прикладна механіка (Зварювальне виробництво)

  - Прикладна механіка (Обслуговування верстатів з програмним управлінням і робототехнічних лініях)

  - Прикладна механіка (Технічне обслуговування і ремонт устаткування підприємств машинобудування)

   Студенти денного відділення також можуть отримати другу освіту на заочному відділенні. 

  Студенти коледжу отримують відстрочення від призову до збройних сил України Навчальний процес в коледжі здійснює висококваліфікований колектив викладачів. Матеріально-технічна база коледжу відповідає всім сучасним вимогам і забезпечує якісну підготовку фахівців. Коледж включає 34 навчальних кабінета, 10 лабораторій, 4 комп’ютерних класа, майстерні, що оснащені сучасним устаткуванням. Навчальний заклад має бібліотеку з книжковим фондом близько 50 тисяч томів навчальної і художньої літератури, читальний зал, де можуть працювати одночасно близько 40 студентів. Студенти коледжу беруть активну участь в міських і обласних конкурсах, олімпіадах. Виробнича практика організована на підприємствах міста, а також в містах Дніпропетровську, Краматорську та інших. Студенти з інших міст проживають в упорядкованому гуртожитку, розташованому в центрі міста. Для шанувальників сучасної музики регулярно проводяться вечори «День студента», «День першокурсника», «День гумору», конкурси краси, дискотеки. У коледжі проводяться студентські вечори КВК. Після закінчення коледжу випускники мають можливості продовжити навчання в Донбаській державній машинобудівній академії з 3 курсу за обраною спеціальністю (у ДДМА є бюджетна форма навчання). Коледж підтримує тісні зв’язки з передовими підприємствами України, розподіляючи своїх випускників в міста Дніпропетровськ, Київ, Краматорськ, Слов’янськ, Дружківка. Багато випускників коледжу стали депутатами Верховної Ради України, керівниками крупних підприємств, ученими, викладачами вищих і середніх навчальних закладів.