Facebook

FB

Вхід на сайт

Архів новин

 • 2018 (4)
 • 2017 (49)
 • 2016 (40)
 • 2015 (34)
 • 2014 (20)
 • 2013 (37)
 • 2012 (51)
 • 2011 (73)
 • УВАГА!!!           Проект – це цікаво.

  Математика і фізика цікаві дисципліни, які потребують творчих зусиль для оволодіння ними. Наприклад, фізику багато студентів вважає найбільше важкою дисципліною і упереджено ставляться до її вивчення.

  Щоб підвищити інтерес студентів до вивчення дисциплін фізико-математичного циклу викладачі залучають студентів до творчої роботи. Найбільш цікавою формою такої роботи є метод проектів. Тема творчої проектної роботи пропонуються викладачем, або вибирається самими студентами. Необхідною умовою вибору теми є її цікавість. Студенти повинні не тільки  познайомитися з тим чи іншим фізичним явищем, але й довести його практичне застосування в природі, побуті або в техніці.

  Робота над творчими проектами виховує інтерес до предмету, допомагає розкривати та розвивати пошукові та творчі здібності студентів. Підсумком проекту може бути презентація, макет, таблиця або матеріал для додаткового читання. Виконання проекту допомагає студентам вдосконалювати навички роботи з компютером, науково-технічною літературою та використовувати інтернет. Найкращі проекти презентуються в рамках тижня фізико-математичних дисциплін.

  Роботи цього навчального року відрізняються різноманітністю тем та достатньо високим рівнем їх виконання. Хочеться звернути увагу на такі проекти:

  -                     «Статична електрика та її використання в техніці» - Баран Г. група РПЗ-14;

  -                     «Надпровідники» - Лебідь В. група РПЗ-14;

  -                     «Змінний струм» - Шмагін А. група РПЗ-14;

  -                     «Напівпровідники та їх використання в сучасній електроніці» - Зименко Д. група РПЗ-14;

  -                     «Електромагнітне випромінювання та його вплив на здорвя людини» - Гайдук А. група РПЗ-14;

  -                     «Сила тертя» - Войтов В. група ТОМ-13.

  Цікавим буде тиждень циклової комісії фізико-математичних дисциплін де студенти будуть презентувати свої роботи. Планується також відновити шоу – гру «Цікава, дивовижна фізика». Свої математичні здібності, знання фізики і вміння проводити експеримент можуть показати студенти першого курсу. Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у підготовці і проведенні цього заходу.

                              Комісія фізико-математичних дисциплін.

  Додати коментар


  Захисний код
  Оновити