Facebook

FB

Вхід на сайт

Архів новин

  • 2018 (43)
  • 2017 (40)
  • 2016 (10)
  • 2015 (31)
  • 2014 (9)
  • 2013 (7)
  • 2012 (11)
  • 2011 (62)
  • Підготовчі курси

    ДРУЖКІВСКИЙ ТЕХНІКУМ
    ДОНБАСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ МАШИНОБУДІВНОЇ АКАДЕМІЇ
    РОЗПОЧИНАЄ ПРИЙОМ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ
    в 201
    8-201навчальному році
    (математика, українська мова)

    для випускників 9-х  класів

    Заняття починаються по мірі комплектування груп.

    Висока якість підготовки слухачів дає можливість вступити в будь який ВНЗ України

    Чекаємо Вас за адресою: м. Дружківка, вул. Соборна 32, тел.+38 (095) 418-94-57, ауд. 210

     Наказ про зарахування БЗСО 2018р.

     

     НаказЗарахуання 2 Страница 01

     

    НаказЗарахуання 2 Страница 02

     

    НаказЗарахуання 2 Страница 03

     

    НаказЗарахуання 2 Страница 04

     

    НаказЗарахуання 2 Страница 05

     

    НаказЗарахуання 2 Страница 06

     

    НаказЗарахуання 2 Страница 08

     

    НаказЗарахуання 2 Страница 09

     

    НаказЗарахуання 2 Страница 10

     

    НаказЗарахуання 2 Страница 11

     

    НаказЗарахуання 2 Страница 12

     

    НаказЗарахуання 2 Страница 12

     

    НаказЗарахуання 2 Страница 13

     

     

     НаказЗарахуання 2 Страница 14

     

    НаказЗарахуання 2 Страница 15

     

     

    1 група

    № з/п Прізвище Ім’я По батькові Математика Укр.мова
    23 Бомбін Олександр Вікторович 10 10
    4 Будовський Олександр Юрійович 6 5
    22 Буркацький Максим Михайлович 9 6
    2 Васильконов Денис Васильович 5 5
    5 Головко Владислав Сергійович 5 5
    11 Друзь Вікторія Сергіївна 6 9
    10 Євдокимова Тетяна Володимирівна 5 6
    7 Захарян Ельміра Борисівна 7 9
    8 Захарян Аліна Борисівна 6 10
    14 Качура Данило Володимирович 8 9
    18 Кваснюк Максим Дмитрович 8 7
    25 Коршенко Артем Олександрович 6 5
    6 Куралесін Микита Васильович 6 5
    13 Курінна Аліна Олександрівна 7 8
    20 Лапін Андрій Андрійович 10 10
    1 Матвєєв Сергій Володимирович 9 6
    21 Мельник Вадим Артурович 6 5
    3 Панін Олександр Олексійович - -
    15 Пахомов Михайло Олегович 6 5
    12 Профатілов Владислав Романович 6 5
    9 Рева Карина Олександрівна 10 9
    17 Сідашов Владислав Вячеславович 9 8
    24 Соловйов Владислав Євгенович 10 9
    16 Фурсов Руслан Максимович 10 9
    19 Щербаченко Кирило Юрійович 9 9

    2 група

    № з/п Прізвище Ім’я По батькові Математика Укр.мова
    1 Басенко Катерина Юріївна 7 5
    2 Битюцьких Ганна Олександрівна 10 9
    3 Дишлюк Аліна Сергіївна 9 11
    4 Жеглатий Анатолій Олександрович 5 8
    5 Зікунов Євген Андрійович 6 7
    6 Ілющенко Владислав Костянтинович 8 8
    7 Карабут Кирило Вячеславович 7 6
    8 Каширін Руслан Максимович 10 9
    9 Кириченко Віолета Сергіївна 6 8
    10 Коваленко Марина Вікторівна 8 10
    26 Ковальов Данило Романович 9 10
    11 Колесник Анастасія Павлівна 6 6
    12 Комолов Ілля Олександрович 10 11
    13 Куплевацька Альона Віталіївна 6 9
    14 Линник Олена Павлівна 6 8
    15 Олександров Антон Вадимович 9 7
    16 Падалка Євгеній Романович 10 9
    17 Панов Кирило Олександрович 6 5
    18 Підповітний Ігор Ігорович 10 10
    19 Рожков Данило Іванович 7 5
    20 Садовенко Микита Олексійович 8 6
    21 Сердюк Артем Евгенович 8 10
    22 Устинов Денис Віталійович 6 6
    23 Хлинін Антон Андрійович 10 10
    24 Циндренко Михайло Володимирович 10 10
    25 Черненко Катерина Максимівна 9 8

                               Третя група

    № з/п Прізвище Ім’я По батькові Математика Укр.мова
    1 Андросов Руслан Ігорович 5 8
    2 Бєлєвцов Єгор Олександрович 6 7
    3 Білоног Едуард Володимироч 9 7
    4 Дейнеко Ілля Сергійович 6 5
    5 Деканенко Кирило Володимирович 10 10
    6 Згоннік Анатолій Миколайович 5 5
    7 Іваненко Анастасія Олегівна 8 11
    8 Іваненко Діана Олегівна 9 9
    9 Кас`яненко Олександр Олександрович 9 7
    10 Ковальов Данііл Віталійович 7 5
    11 Кузьменко Максим Юрійович 9 8
    12 Курицький Олексій Олексійович 8 8
    13 Літвинов Валерій Дмитрович 7 7
    14 Незнахіна Дар`я Євгенівна 8 8
    15 Отришко Анастасія Вадимівна 9 10
    16 Піщенко Максим Олексійович 7 7
    17 Прилепський Антон Валерійович 6 7
    18 Савченко Денис Ігорович 8 5
    19 Скоробагатий Єгор Іванович 8 7
    20 Соловйова Аліна Дмитрівна 8 10
    21 Ткачова Карина Михайлівна 6 8
    22 Хижняк Данило Андрійович 8 9
    23 Цапко Карина Максимівна 7 6