Нещодавно 22 вересня 2017 у Дружківському технікумі ДДМА відбулася цікава та захоплююча подія — День здоров'я. Кожного року наші студенти дружньо відправляються у Молодий парк та активно відпочивають, але цьогорічна подія відзначилася особливою теплотою та активністю як студентів, так і викладачів, ще й залишила по собі приємне відчуття втоми та очікування весни, бо тоді ми матимемо змогу знову весело провести час на лоні природи.
Студени кожної групи приймали участь у естафетах та перетягуванні канату,
були також силові вправи,турнір з футболу, а для любителів стратегічного мислення — гра в шахи.
Гвіздком програми став куліш — козацька польова каша, приготована на багатті. Студенти подемонстрували неабиякі здібності у польовій кухні.
Приємним є той факт, що всі події того осіннього дня дали змогу нашій молоді проявити себе в іншій ролі, побігати та просто подихати свіжим повітрям, бо за наполегливим навчанням їм не часто випадає така нагода, а вміння варити куліш, буде корисним у майбутніх подорожах та на відпочинку з друзями або родиною.








