Facebook

FB

Підготовчі курси

ДРУЖКІВСКИЙ ТЕХНІКУМ
ДОНБАСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ МАШИНОБУДІВНОЇ АКАДЕМІЇ
РОЗПОЧИНАЄ ПРИЙОМ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ
в 201
8-201навчальному році
(математика, українська мова)

для випускників 9-х  класів

Заняття починаються по мірі комплектування груп.

Висока якість підготовки слухачів дає можливість вступити в будь який ВНЗ України

Чекаємо Вас за адресою: м. Дружківка, вул. Соборна 32, тел.+38 (095) 418-94-57, ауд. 210

10 жовтня 2018 року Дружківський технікум ДДМА приймав на своїй базі регіональне методичне об’єднання викладачів нарисної геометрії та інженерної графіки. Викладачі технікуму з радістю зустріли своїх колег з різних міст Донецької області.

З вітальним словом до членів РМО звернулися заступник директора з навчальної роботи Кожурін Дмитро Олегович та методист Білоцерковець Ірина Володимирівна.

IMG 20181010 122656

 

Деякі викладачі РМО виступили з доповідями-презентаціями досвіду своєї роботи. Викладачі підготували доповіді за темами:

-         «Ділові ігри на заняттях з нарисної геометрії та інженерної графіки» Іщенко Оксана Вікторівна та Безродний Віталій Леонідович (Дружківський технікум ДДМА);

-         «Складання тестових завдань з графічних дисциплін» Шатова Людмила Михайлівна (Донбаський державний коледж технологій та управління);

-         «Створення електронного підручника» Щербакова Анастасія Юріївна (Машинобудівний коледж ДДМА);

-         «Організація та види індивідуальної роботи студентів» Білоус Лілія Миколаївна (Дружківський житлово-комунальний коледж ДонНАБА);

-         «Робочий зошит з інженерної графіки» Відіборова Оксана Євгенівна (Слов′янський коледж транспортної інфраструктури).

Після виступів присутні на чолі з головою РМО Сєрокуровим Миколою Васильовичем (Слов’янський технікум ЛНАУ) обговорили питання, що стосуються роботи методичного об’єднання викладачів регіону.

Гості ознайомилися із матеріально-технічною базою технікуму

Засідання методичного об’єднання пройшло в атмосфері професійної і творчої співпраці.

Бажаємо всім викладачам – натхнення та творчих здобутків!

Додати коментар


Захисний код
Оновити