Facebook

FB

Донбас-Україна

flyer donbas abitur

 

Спрощена процедура вступу:

4 кроки / Без ЗНО

Святкуємо Всеукраїнський день бібліотек!

     «Бібліотека - море книг, 
     Бібліотека - храм науки... 
     Переступайте наш поріг, 
     Беріть скарби нетлінні в руки!»
    

Бібліотека – це інформація – знання – успіх – ось основне гасло бібліотеки Дружківського технікуму Донбаської державної машинобудівної академії.

Саме під таким гаслом 2 жовтняу читальному залі бібліотеки відбулося саме головне свято бібліотеки – це святкування Всеукраїнського дня бібліотек. Гостями бібліотеки були першокурсники, а саме група ЕПОВ18.Гостей чекала насичена програма. Відеоролики про важливість читання, роль книги в нашому житті яскраво продемонстрували переваги читаючої молодої людини від не читаючої.

Мультимедійна презентація з історії виникнення книги та найвідоміших бібліотек світу, інформація про незвичайні бібліотеки в світі представлена бібліотекарями Цапенко В.А. та Соколенко Т.І., зацікавила першокурсників.

Бібліотеки у формі НЛО, у формі книги, бібліотека у скелі, бібліотека – вігвам вразили читачів.

Розповіли бібліотекарі і про нову сучасну бібліотеку майбутнього,яка відкрилася у Львові – це католицький центр ім. Шептицького.

IMG 20181002 083735

Книжкова виставка старовинних книг, інформаційна дошка із бібліотечними салоганами, експрес - конкурси з історії виникнення книги підтвердили думку, що читаюча людина – успішна людина!

     Тож не минайте наш поріг,
     Беріть скарби нетлінні в руки:
     Нема прекрасніших доріг,
     Ніж в цей вселюдський храм науки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити