Facebook

FB

Підготовчі курси

ДРУЖКІВСКИЙ ТЕХНІКУМ
ДОНБАСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ МАШИНОБУДІВНОЇ АКАДЕМІЇ
РОЗПОЧИНАЄ ПРИЙОМ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ
в 201
8-201навчальному році
(математика, українська мова)

для випускників 9-х  класів

Заняття починаються по мірі комплектування груп.

Висока якість підготовки слухачів дає можливість вступити в будь який ВНЗ України

Чекаємо Вас за адресою: м. Дружківка, вул. Соборна 32, тел.+38 (095) 418-94-57, ауд. 210

Як викладачі Дружківського технікуму ДДМА зиму «проганяли»!

Кожну зиму викладачі ДТ ДДМА, коли випадає сніг, їздять на природу кататися з гірки. Але цього року зима вередувала: то сніг випаде, то дощ піде, ніяк не вдавалося спіймати належні погодні умови. Ось уже і  березень на дворі, а зима ніяк не хоче уходити. І тут подарунок: 19 березня сніг випав, білий, пухнастий. Вирішили зробити виїзд, може зима гляне, як її поважають, і поступиться весні. Тільки зібралися, дощ пішов, температура плюсова, але спіймали момент і поїхали. І не прогадали! Снігу було багато, кущі із заледенілими гілками блискали алмазами у променях сонечка, яке іноді виглядало. Каталися хто на чому спромігся: на спеціальних пристосуваннях для спуску і на поліетилені. Спускалися паровозиком, розкручувало до гори ногами, робили кульбіти. Так насміялися!

IMG 0488

А як на природі без багаття! Дровами запаслися з дому. Картоплю приготували тушену із сардельками і глінтвейн з різноманітними фруктами. А з тої картоплі, хліба і зелені, що залишилися після першого підходу до столу, наш постійний натхненник усіх поїздок, директор технікуму Віктор Павлович приготував авторську страву – «чачлому». Яка ж смачна їжа на свіжому повітрі після катання!

За роботою і ділами ми часто не помічаємо ту красу, яка навколо нас. А тут прилітала птиця з яскравим червоним черевцем, шукала поблизу нас щось їстівне. У небі, як параплан, у потоці повітря майже не рухаючись зависала велика птиця – полювала на здобич. А коли поверталися додому, дорогу переходила ціла сім’я фазанів, і коли тільки фазаниха спромоглася народити дітлахів!

Велике щастя мати дружній колектив однодумців, з яким приємно працювати і відпочивати! Будемо чекати нових виїздів, а на наступний рік обов’язково поїдемо кататися з гірки!

Викладач спеціальності «Металургія»                    Т.В.Кабалевська

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити