Facebook

FB

ДРУЖКІВСЬКИЙ ТЕХНІКУМ ДДМА ЗАПРОШУЄ ВАС НА НАВЧАННЯ!

Прийом документів з 02.07 по 14.07.2018 року.

Дружківський технікум ДДМА

Для вступу до технікуму необхідно надати наступні документи:

  1. Документи про освіту (оригінал та копії у 2-х прим.)
  2. Медична довідка ф.086-о
  3. Виписка про щеплення (копія)
  4. Фото кольорові 3*4 (6 шт.)
  5. Копія паспорту (обидві сторони на одному аркуші) – 2 прим.
  6. Копія витягу про реєстрацію місця проживання – 2 прим.
  7. Копія ідентифікаційного код – 2 прим.
  8. Папка паперова на зав’язках – 1 шт.

Довідки за телефоном: (06267)4-29-30 або 095-418-94-57

Наш сайт: www.dtddma.org.ua

Міжнародний День підтримки жертвзлочинів

Соціальна реабілітація жертв злочинів являється однією із ключових проблем сучасного суспільства. Вона почала хвилювати людство досить давно. Ще в кінці минулого століття, у вересні 1985 року, VII конгрес ООН затвердив «Декларацію головних принципів правосуддя для жертв злочинів і зловживання владою». Генеральна Асамблея ООН прийняла цю декларацію, вперше розробивши універсальні принципи підтримки й захисту жертв злочинів і зловживання владою.

22 лютого 1990 року уряд Великої Британії опублікував «Хартію жертв злочинів». З того часу в усьому цивілізованому і демократичному світі 22 лютого відзначають День підтримки жертв злочинів.

Зараз в ряді країн прийняті й діють закони, спрямовані на захист постраждалих від кримінальних дій, їх соціальну реабілітацію, компенсацію матеріальної та моральної шкоди.

З нагоди Дня підтримки жертв злочинів 27 лютого для студентів групи ЕПРПЗ16  було проведено виховну годину на тему: «Як не стати жертвою злочину». Хто така жертва злочину? Яка поведінка людини привертає увагу злочинця? Як уникнути небезпеки стати жертвою злочину?  Як діяти у небезпечній ситуації? Це головні питання, які було розглянуто протягом виховного заняття.

Викладач правознавства Шишкова О.Г. розповіла студентам про те, що означає поняття «віктимність» і що вивчає наука віктимологія; назвала основні типи людей, які найчастіше потрапляють у неприємні ситуації і стають жертвами злочину; охарактеризувала види типової поведінки жертви злочину залежно від ролі потерпілого у ході реалізації злочинного наміру.

2TOlB0yF3Dw

Студенти переглянули відеосюжети, в яких спеціалісти давали практичні поради, як поводити себе в певних ситуаціях, щоб уникнути небезпеки та не стати жертвою злочину. Мова йшла про найбільш поширені види злочинів, жертвами яких стають  в Україні кожного дня десятки людей. Це такі злочини, як кишенькові крадіжки, крадіжки мобільних телефонів, крадіжки грошей з банківських карток, шахрайство при купівлі-продажу товарів через інтернет та ін.

В кінці заняття студенти отримали пам’ятки «Як не стати жертвою злочину». Маємо надію на те, що отримані знання і корисні поради студенти засвоїли на «відмінно», і поведінка юнаків та дівчат у повсякденному житті не становитиме загрози для їх особистої безпеки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити