Facebook

FB

ДРУЖКІВСЬКИЙ ТЕХНІКУМ ДДМА ЗАПРОШУЄ ВАС НА НАВЧАННЯ!

Прийом документів з 02.07 по 14.07.2018 року.

Дружківський технікум ДДМА

Для вступу до технікуму необхідно надати наступні документи:

  1. Документи про освіту (оригінал та копії у 2-х прим.)
  2. Медична довідка ф.086-о
  3. Виписка про щеплення (копія)
  4. Фото кольорові 3*4 (6 шт.)
  5. Копія паспорту (обидві сторони на одному аркуші) – 2 прим.
  6. Копія витягу про реєстрацію місця проживання – 2 прим.
  7. Копія ідентифікаційного код – 2 прим.
  8. Папка паперова на зав’язках – 1 шт.

Довідки за телефоном: (06267)4-29-30 або 095-418-94-57

Наш сайт: www.dtddma.org.ua

            ЕТИКЕТ: ТАК ПРОСТО  І ТАК СКЛАДНО

Мовний етикет - один з найважливіших елементів людської культури. Ми ще не знаємо людини, але ось він заговорив, і буквально з перших фраз можна судити про його культуру, або безкультур'я. Етикет спілкування має значення для кожної людини. Завдяки правильному спілкуванні ми можемо показати себе такими, якими ми хочемо бути; стати лідером в колективі; уникати конфліктних ситуацій та інше.

Такими словами бібліотекарі Цапенко В.А. та Соколенко Т.І. почали розповідь про етикет та культуру спілкування в суспільстві. Тема виявилася актуальною і затребуваною.  Година етикету відбулася 27 лютого. Студенти приймали активну участь у проведенні заходу, відповідали на різноманітні запитання ведучих про сучасну культуру спілкування.

060318 1       

Істинно ввічлива людина, на думку французького письменника і філософа Ж.-Ж. Руссо, завжди доброзичлива до людей.Культура взаємостосунків між дівчиною та хлопцем , поведінка на вулиці та у начальному закладі, ненормативна і нецензурна лексика – ось про що йшла відверта розмова зі студентами. Неабиякий інтерес у глядачів викликали сцени моделювання різноманітних ситуацій –  знайомства , спілкування хлопця і дівчини, конфліктних ситуацій. Опанувати мистецтво спілкування допомогли студенти ЗВ16 Добротворський Андрій та Бризгалов Олег. Мультимедійна презентація та відеоролики про суржик і правила Інтернет- спілкування зацікавили глядачів.

060318 2

Перше враження про людину складається від того,наскільки щиро і привітно вона вітається. У вмінні вибирати доречну форму вітання виявляється загальна і мовна культура людини. Посмішка,дружнє,шанобливе ставлення, тактовність та вміння слухати співрозмовника – ось основні правила спілкування. Слова привітання, прощання,подяки, вибачення дуже важливі у спілкуванні – саме про це говорили студентки 3 курсу групи ТОМТОР15 Грицунова Валерія та Дук Валерія.

060318 3

Культурні,виховані люди завжди будуть зрозумілі, почуті. Тому етикет ніколи не втратить своєї актуальності,так як є основою взаємин в суспільстві.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити