Facebook

FB

УВАГА!!! ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ 2018 РОКУ

ДРУЖКІВСЬКИЙ ТЕХНІКУМ

ДОНБАСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ МАШИНОБУДІВНОЇ АКАДЕМІЇ

запрошує на підготовчі курси 

у 2017-2018 навчальному році

до вступу у вищі навчальні заклади

(математика, українська мова)

Оплата за весь курс навчання: 900 грн.

Висока якість підготовки слухачів дає можливість вступити в будь який ВНЗ України та успішно здати ЗНО.

Чекаємо Вас за адресою: м. Дружківка, вул. Соборна 32, ауд. 210, тел. 4-29-30,

+38 (095) 418-94-57

ЗНАЄМО ТА ВМІЄМО!

Головне значення в оволодінні будь-якою  професією - є знання та вміння, але відсутність хоча б одного з них оволодіння будь-якою професією зводить до нуля. Нещодавно за вмінням на здобуття навичок студенти 3 курсу спеціальності «Зварювальне виробництво»  Дружківського технікуму під керівництвом Безродного В.Л. завітали до Донбаської державної машинобудівної академії.

без1

 

 

Щиро та тепло студентів зустріли викладачі кафедри «О і ТЗВ» ДДМА.  Для них було проведено майстер – клас зі зварювання на контактних машинах.  Викладачі Голуб Д.М. та Кущій А.М.  підготували лабораторію контактного зварювання виключно для наших студентів.

 

без3

без2

Студенти спеціальності «Зварювальне виробництво» не тільки побачили, як працюють машини для контактного зварювання, але й самі брали учать в утворенні зварювальних з’єднань.

Фінальним результатом роботи на контактних машинах, було парі між студентами, яке полягало в міцності зварного з’єднання. На машині «ЗИМ» студенти випробували на розрив зразки і дізнавались,  чиє ж  зварне крапкове з’єднання найміцніше. Переможцем став Халюта А.Е. з моментом розриву 130 кг на одну зварну крапку. Всім студентам дуже сподобалась ознайомча екскурсія, та були наповнені смутком, коли прийшов час повертатися додому.


без5без4без6без7

Додати коментар


Захисний код
Оновити