Facebook

FB

УВАГА!!! ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ 2018 РОКУ

ДРУЖКІВСЬКИЙ ТЕХНІКУМ

ДОНБАСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ МАШИНОБУДІВНОЇ АКАДЕМІЇ

запрошує на підготовчі курси 

у 2017-2018 навчальному році

до вступу у вищі навчальні заклади

(математика, українська мова)

Оплата за весь курс навчання: 900 грн.

Висока якість підготовки слухачів дає можливість вступити в будь який ВНЗ України та успішно здати ЗНО.

Чекаємо Вас за адресою: м. Дружківка, вул. Соборна 32, ауд. 210, тел. 4-29-30,

+38 (095) 418-94-57

Куточків різних на Землі багато.

  Європа серед них - найкраща нам усім,

  Бо саме тут нас народила мати.

  Європа – наш великий спільний дім!

б1

«Європа – наш спільний дім»

Україна є частиною Європи, великої міцної родини, об’єднання прогресивних, демократичних держав.

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року.

Відправною точкою на шляху до встановлення Дня Європи вважається Декларація Шумана. 9 травня 1950 року в Парижі міністр закордонних справ Франції Робер Шуман закликав Францію, Німеччину та інші європейські країни об'єднати їхні вугільну та сталеливарну галузі промисловості (основи нарощування військової техніки) та віддати їх в управління новій наднаціональній структурі. Це стало «наріжним каменем Європейської федерації». Завдяки об'єднанню економічних зусиль і розподілу досягнутих результатів європейські країни уникнули накопичення військової могутності одна проти одної, що і забезпечило мир в Європі.

Три з половиною десятиліття потому на Міланському саміті 1985 року лідери ЄС вирішили увічнити день проголошення Декларації Шумана та постановили щорічно відзначати 9 травня як «День Європи».

У 2017 році День Європи в Україні відзначають 20 травня. Відзначення цього дня – ще одна можливість для мешканців України долучитися до європейських цінностей. Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного з нас. І ми – частина Європи.

         Традиційно в технікумі в середині травня проходить конкурс з географії, присвячений цьому святу. Цього року такий конкурс відбувся 19 травня,  напередодні знаменного дня. Звступнимсловомвиступила завідуюча бібліотекою Цапенко В.А., яка ознайомила студентів з історією створення Європейського Союзу, його основними засадами й цінностями, метою України стати членом європейської спільноти. Викладач географії Шишкова О.Г. пояснила, що конкурс під назвою «Європа - наш спільний дім» проводиться з метою поглиблення знань студентів про країни Європи, усвідомлення  приналежності нашої держави до європейської сім'ї народів і безперечності її європейського вибору в майбутньому, а також з метою виховання поваги до національних, духовних, культурних надбань європейських народів.

          В конкурсі брали участь дві команди: «Мандрівники» (РПЗ-16) та «Новий Світ» (ОВ-16). За ходом конкурсу стежило суворе, але справедливе журі, до складу якого увійшли зав. бібліотекою Цапенко В.А. та студенти групи  РПЗ -14 Сорока Д. та Баран Г. Студентам потрібно було показати свої знання з географії, блиснути загальною ерудицією і проявити свої логічні здібності. Конкурсні завдання були дуже різноманітні: бліц-турнір «Європейський калейдоскоп», «Вгадай країну», «Про що говорять географічні назви», «Галопом по Європі», фотоконкурси  «Огляд європейських пам'яток» та «Туристичні перлини України».

Капітани команд – Міхневський Данило («Мандрівники») та Добротворський Андрій  («Новий Світ») змагалися у конкурсі капітанів «Країни і столиці».

Глядачам і вболівальникам команд також не довелося нудьгувати. Вони не тільки змогли підтримати свої команди, а й самі взяли участь у конкурсах для глядачів: «Материки і океани», «Географія на всі сто», «Прапори країн Європи». Найактивнішим серед глядачів став студент групи  РПЗ-16 Дюмін Ілля.

Команди гідно витримали усі випробування, суперники були дуже сильними, відрив був невеликий. Кожна команда справедливо  претендувала на перемогу. Але в конкурсі повинні бути не тільки переможці, але і переможені.

 За результатами усіх конкурсних завдань перше місце посіла команда «Мандрівники» (РПЗ-16),  команда «Новий Світ» посіла почесне друге місце. Команди та найактивніший учасник були нагороджені почесними грамотами.

Конкурс довів, що в технікумі навчаються ерудовані учні, які постійно поглиблюють свої знання, не обмежуються навчальною програмою. Їм справді цікаво вчитися, вони вміють працювати в команді, допомагати та підтримувати один одного. Така молодь - це майбутнє благополуччя нашої країни - країни, яка не тільки територіально пов'язана з європейськими країнами, але і має спільну з країнами Європейського Союзу історію та цінності.

 

                                                  б2dXHsMqW hRoqFz0gUY s60UVlLv7jLHtE

0Q2UFIS5XXw

Додати коментар


Захисний код
Оновити