Facebook

FB

УВАГА!!! ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ 2018 РОКУ

ДРУЖКІВСЬКИЙ ТЕХНІКУМ

ДОНБАСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ МАШИНОБУДІВНОЇ АКАДЕМІЇ

запрошує на підготовчі курси 

у 2017-2018 навчальному році

до вступу у вищі навчальні заклади

(математика, українська мова)

Оплата за весь курс навчання: 900 грн.

Висока якість підготовки слухачів дає можливість вступити в будь який ВНЗ України та успішно здати ЗНО.

Чекаємо Вас за адресою: м. Дружківка, вул. Соборна 32, ауд. 210, тел. 4-29-30,

+38 (095) 418-94-57

«Демократія — врядування «іменем народу, силами народу і для народу»

1(А. Лінкольн)

     В межах заходів, присвячених Революції Гідності, 16 грудня 2016 року в бібліотеці технікуму відбувся круглий стіл на тему «Демократія та громадянське суспільство в Україні».  Метою круглого столу було залучення молоді до процесу розвитку демократії та громадянського суспільства, виховання активної громадянської позиції, почуття відповідальності за свою країну.

     Круглий стіл відбувся за участю заступника директора з виховної роботи Пахомової О.В., викладача історії Куракіної Н.В., викладача правознавства Шишкової О.Г. та студентів 4-го курсу.

     Під час круглого столу учасники обговорювали питання становлення демократії в історії нашої країни, особливості і труднощі її побудови в сучасній українській державі. Було розглянуто питання вирішення ключових проблем, що постають перед громадянським суспільством: Які зміни у суспільстві відбулися після Майдану? Що ще потрібно змінити? Якими є перспективи розвитку демократії та громадянського суспільства в Україні? Яка роль молоді в цьому процесі?

 

    DSC 1138

     

Для висвітлення вищезгаданих питань студенти підготували доповіді. Доповідачі не просто озвучували наукові тези, списані з підручників, а й висловлювали свою особисту думку щодо подiй часів Євромайдану та змін в суспільстві після Революції Гідності. Учасники круглого столу оперували прикладами з власного досвіду, міркували про громадянські протести, загрози, що несе в собі пасивне суспільство, важливість чіткої громадянської позиції і патріотизму в цілому.

DSC 1151     

По закінченню засідання усі учасники круглого столу залишилися задоволеними дискусією, адже обговорювалися актуальні проблеми сьогодення, участь у вирішенні яких у майбутньому приймуть  і наші студенти.

DSC 1155

     Саме молодь розбудила країну, саме вона стала каталізатором Майдану і саме на ній лежить найбільша відповідальність за майбутнє країни.

2

Додати коментар


Захисний код
Оновити