Facebook

FB

УВАГА!!! ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ 2018 РОКУ

ДРУЖКІВСЬКИЙ ТЕХНІКУМ

ДОНБАСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ МАШИНОБУДІВНОЇ АКАДЕМІЇ

запрошує на підготовчі курси 

у 2017-2018 навчальному році

до вступу у вищі навчальні заклади

(математика, українська мова)

Оплата за весь курс навчання: 900 грн.

Висока якість підготовки слухачів дає можливість вступити в будь який ВНЗ України та успішно здати ЗНО.

Чекаємо Вас за адресою: м. Дружківка, вул. Соборна 32, ауд. 210, тел. 4-29-30,

+38 (095) 418-94-57

Розширюємо обрії для наших студентів

Восьмого грудня 2016 року група викладачів Дружківського технікуму ДДМА відвідала підприємство «Енергомашспецсталь» (м. Краматорськ). Головною метою цієї екскурсії було побачити на свої очі підприємство, його обладнання та робочі місця, на яких наші студенти будуть проходити виробничу практику.IMG 2685IMG 2657

 

Відомо, що цей металургійний гігант Донецької області має широку мережу підприємств для співробітництва більше, ніж у 50ти країнах світу. На обладнанні заводу виготовляються комплектуючі для суднобудування, енергетичної промисловості (гідроенергетики, атомної та ін..), загального машинобудування та металургії.

 Приємно усвідомлювати, що студенти нашого технікуму мають можливість отримати практичні навички на такому підприємстві.

В рамках екскурсії викладачі відвідали енергопідстанцію,  яка безперервно забезпечує завод електроенергією; сталеплавильний цех, ковально-пресовий та цех з механообробки.

Масштаби підприємства та обладнання вражають. Завод працює з металом та виготовляє металургійне обладнання для інших підприємств. Має в своєму складі комплекс метало ріжучого обладнання (токарно-карусельні, розточні верстати з ЧПУ та ін.)

IMG 2707IMG 2631

Особливу увагу викладачі та керівництво заводу зосередили на питанні проходження практики студентами на підприємстві та подальшому їх працевлаштуванні.

На території заводу «Енергомашспецсталь» вже декілька років успішно працює навчальний центр, обладнаний за новітніми стандартами. Тут є тренажери з віртуального зварювання, тренувальні бази для роботи з обладнанням з ЧПУ, моделі підйомно-транспортного обладнання. Кабінети укомплектовані сучасної комп’ютерною технікою. Під час проходження практики у наших студентів буде можливість вдосконалити свої навички, користуючись цим обладнанням.

 Значна перевага і в тому, що проходячи практику, а потім потрапляючи в штат офіційних працівників заводу, наш випускник отримує не одну спеціальність вузького спрямування. Він продовжує навчання в центрі та отримує свідоцтво про набуття ще однієї спеціальності. Тобто є можливість стати робітником широкого профілю, наприклад, маючи освіту з ливарного виробництва, можна і потрібно вчитися працювати зі зварювальним обладнанням. Крім того завод зацікавлений у отриманні подальшої вищої освіти своїх працівників.

Керівництво заводу готове йти студентам ДТДДМА назустріч, надати їм теоретичні знання та практичні навички, навчити працювати з сучасним обладнанням.

Завод чекає молодих спеціалісті з ливарного виробництва, обслуговування верстатів з ЧПУ, технічного обслуговування та ремонту і готовий надати робочі місця всім тих, хто дійсно бажає працювати та розвиватися.

Ще раз хочеться виразити подяку керівництву підприємства та екскурсоводам за надану можливість ознайомитись з підприємством.

Додати коментар


Захисний код
Оновити