Facebook

FB

УВАГА!!! ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ 2018 РОКУ

ДРУЖКІВСЬКИЙ ТЕХНІКУМ

ДОНБАСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ МАШИНОБУДІВНОЇ АКАДЕМІЇ

запрошує на підготовчі курси 

у 2017-2018 навчальному році

до вступу у вищі навчальні заклади

(математика, українська мова)

Оплата за весь курс навчання: 900 грн.

Висока якість підготовки слухачів дає можливість вступити в будь який ВНЗ України та успішно здати ЗНО.

Чекаємо Вас за адресою: м. Дружківка, вул. Соборна 32, ауд. 210, тел. 4-29-30,

+38 (095) 418-94-57

ТИЖДЕНЬ ПРАВА

Щороку в тиждень, що включає День прав людини, з метою запровадження високих правових стандартів, підвищення рівня правоосвітньої  культури громадян та створення в Україні сильної, демократичної, правової держави, проводиться Всеукраїнський тиждень права. В 2016 році тиждень права буде проведений з 05.12.16 до 09.12.16.

Кабінет Міністрів затвердив план заходів з проведення у 2016 році Всеукраїнського тижня права.

Відповідно до затвердженого плану, у ДТ ДДМА буде організовано і проведено тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру.

12 05

 

День прав людини  відзначається 10 грудня в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Загальна декларація прав людини - перший універсальний міжнародний акт з прав людини. Загальну декларацію прав людини називають «видатним документом в історії людства», «Хартією вольностей для всього людства». Таких високих оцінок не отримував жодний міжнародний документ.

Декларація занесена в книгу рекордів Гіннеса, так як її текст був переведений на 375 мов і діалектів, що свідчить про її універсальний характер і масштаби її поширення.

 Декларація складається з 30 статей і є частиною Міжнародного білля про права людини.Багато ідей Декларації знайшли відображення в конституціях демократичних країн світу, в тому числі і в Конституції України.

Додати коментар


Захисний код
Оновити